İlk olarak düzenlediğimiz bir lig olmasından dolayı ilginin nasıl olacağını bilmediğimizden son başvuru tarihi henüz belli değil. Bazı kişilerle ve counter-strike hizmeti veren yerlerle konuşmaya başladım. Turnuvayı duyurdukça ilginin artacağını düşünüyorum buna görede belli bir tarih duyururuz.

Turnuva işleyişi her grup 4 takımdan olmak üzere en az 2 grup olacak şekilde ayarlancak. Yoğun ilgiye görede düzenlemeler yapılcak.
Maçlar cumartesi ve pazar akşam saatleri arasında gerçekleşecek, grup maçları her clan 2 kez karşılaşmak üzere yapıcaklar. Örnek vermek gerekirse; x clan'ı y clan'ı ile cumartesi günü ilk maçını yaparken pazar günü ikinci maçlarını yapıcaklar. Gruptan çıkan 2 takım clan sayısına göre eşleşecekler ve elemeler her maç gerçekleşecek. Yani Gruptan çıktıktan sonra final yolunda x takımı y takımı ile 1 kez maç yaparak birbirini eleyecek şekilde bir üst tura adım atacak.
Anladım..

Bunun için bence Lucretius'un sitenin güzel bir yerine bu konuyla ilgili güzel bir yazı veya reklam koyması turnuvaya olan ilginin artacağı görüşündeyim. *Lucretius'a taş atar*
=)
Ayrıca bende kendime bir clan bulabilirsem katılıcam =) Bugüne kadar hep tek tabanca =)
Ben turnuva gözetmeni ve hakem'i olacağımdan clan'ım bensiz yola devam ediyor. İstersen benim yerimi sen tamamlayabilirsin. İmzamda sitemiz var bugün tam anlamıyla sitemizde bitiyor hayırlısıyla. Seni yalnız bırakmam ben :=)

Bu arada herşeyi ben söyledim ettim bir zahmette Lucretius bazı şeyleri düşünsün kendi yapsın benim yetki buraya kadar hahaha :=)
ya brak agzımı bozdurcak bana :D

Ayrıca bi sorun daha var. Clanı bulmayı geçtim (saolasın)
Çalışyıroum ve Saat 19:30 da evde oluyorum o yüzden maçlara katılamayabilirim saat leri sormamın sebebi oydu =)
Başvuru yaparken lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz yollayın arkadaşlar özellikle Logo'yu ve web sitenizi unutmayın..

Clan Adı:
Tag:
Web Site:
Logo:
Kurulduğu Tarih:
Kurucu:
Tymaron : Ben turnuva gözetmeni ve hakem'i olacağımdan clan'ım bensiz yola devam ediyor. İstersen benim yerimi sen tamamlayabilirsin. İmzamda sitemiz var bugün tam anlamıyla sitemizde bitiyor hayırlısıyla. Seni yalnız bırakmam ben :=)

Bu arada herşeyi ben söyledim ettim bir zahmette Lucretius bazı şeyleri düşünsün kendi yapsın benim yetki buraya kadar hahaha :=)

Hayret Kell yok bu takımda :)

Neyse ultima'da yüzü bir türlü gülemeyen U-S inşallah bi turnuvada güler. Herkeze başarılar.
KeLL 1.5 oynuyor Turnuva 1.6 olarak düzenlenmekte.
Senoyna sunucuları harici maç yapılacak server ayarlamayın derim.

Socl(SenOynaCheatLocker) piyasadaki diğer sunuculardan %99 daha iyi engelliyor cfg türevlerini.

Başarılar turnuvadaki herkeze..
(not: 1.5 olsa ezerdik :p)
Expert
34.0001
katılıyorum SenOyna konusuna.
yeni bi hile programı yazmaya başladım bütün takım oyuncuları hs alıcak :P şaka şaka eğlencesine katılıyoruz bakalım.
Ultiooo :D:D:D
şaka demesen inanmıştık valla :D
bakmışsın yazmışım hiç belli olmaz :yes
Novice
12.5
Charlish : Senoyna sunucuları harici maç yapılacak server ayarlamayın derim.

Socl(SenOynaCheatLocker) piyasadaki diğer sunuculardan %99 daha iyi engelliyor cfg türevlerini.

Başarılar turnuvadaki herkeze..
(not: 1.5 olsa ezerdik :p)

SOCL nin senoynaya ait bir engelleme olduğunu bilmiyordum ama çok kolay kırıldığını duymuştum.
//lucretius

ben gerekli cevabı verdim sana. uzatmanın anlamı yok.

ZoxiC :
Spawnsas : 5 as 5 yedek niye 5 ? 2 olmıycak mıydı ?

Good Luck yazısı ? asdf

cfg nasıl sıfırlanıyor bana bunu bi izah etsene.

of triplere bak. bilgisayarım keşke bozuk olmasaydıda 5 vs 1 yürüseydim size

İnternet cafeye git ordan yaz geleyim 5 v 1 mi 1 v 1 mi görüşürüz.klavye delikanlılığı yapma burda bana.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2010-04-16 11:45, 14 yıl önce)
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim , Ultimadada böyle bir lig olsa güzel olur :asik2

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.