@Lucretius

Aga ne ettin senn.. :P

Çok iç açıcı olmuş ve göze hitap ediyor yeni tasarım.Nice yıllara U-S.

U-S'ı seviyorum..

Dip Not: Bu arada Lucretius sanırım ana sayfadaki haber bölümünde sorun var.Resmin üzerine veya "Devamı.." adlı linke tıklayınca "access denied" hatası veriyor.

Bu konu **Bilocan** tarafından düzenlendi(2008-06-20 10:23, 15 yıl önce)
Silindi
Journeyman
8.7
Nice Senelere US : )
güzel bir çalişma olmus elinize sağlık
ben pek beğenmedim bi an kayboldum sandım sitede :P
başlık açabilmek için min 100 forum mesajı zorunluluğu getirildi.
bazı kişiler sadece bir soru sormak için üye oluyor bu hiç olmamış bence
edit:bu alıntı olayı güzel olmuş ama :)
Yeni temamız hayırlı olsun.. xD
Expert
34.0001
Değişiklik gerekiyordu eski temadan sıkılmıştım, iyi olmuş valla elinize sağlık..

Scripts bölümü mü kaldırıldı ?
Novice
0.6
Beğenmedim :( Pekte önemi yok benim için, muhabbet ve paylaşım için burdayım zaten. :)
KeLL : Değişiklik gerekiyordu eski temadan sıkılmıştım, iyi olmuş valla elinize sağlık..

Scripts bölümü mü kaldırıldı ?

https://www.ultima-strike.com/uo-script e gidiyor fakat hiç script yok
Umarım daha nice 4 seneler görürüz ve yeni site hakkında hayırlısı olup herkezin beklentileri karşılanır.

Bunun dışında 100 post sayısana ulaşmıyanların topic açamaması bence yarardan çok zarar getirecektir ; ilgisiz konuların aralarına sorular sıkıştırma , 100 mesaja ulaşabilmek için forum kirliği vb. durumlarla karşılaşma ihtimalimiz büyük , bekleyip göreceğiz herşey zamanla yerine oturur.
Projelerden biri umarım serverdır :d uo serverı
tamam güzel gibi fakat header'ın olduğu bölüm;

anasayfa forumlar dökümanlar dosyalar iletişim

linklerinin olduğu yerden bahsediyorum, bu bölümü yine resimlerden oluşturup, 4-5 link değilde yine eskisi gibi açıklayıcı bir şekilde linkleri koymak çok daha iyi olacaktır.

4. yılımıza girmek sevindirici, nice 4. yıllara xD

edit ::
ayrıca yeni fark ettim, ana sayfada slayt şeklinde dönen haberlerin devamı için resime veya devamı... yazısına tıkladığımızda Bunu yapmaya yetkiniz yok. gibi bir uyarı çıkıyor, düzeltilirse seviniriz.

Bu konu Dreamer tarafından düzenlendi(2008-06-20 12:46, 15 yıl önce)
gerçekten güzel olmuş teşekkürler herzaman yardım isteniyordu bu sitede kimse böyle bir siteye teşekkür etmemişti gerçekten çok güzel olmuş elinize sağlık daha nice 4 yıllara....
Dreamer : ayrıca yeni fark ettim, ana sayfada slayt şeklinde dönen haberlerin devamı için resime veya devamı... yazısına tıkladığımızda Bunu yapmaya yetkiniz yok. gibi bir uyarı çıkıyor, düzeltilirse seviniriz.

evet dreamer gibi banada Bunu yapmaya yetkiniz yok. diyor
Son forum başlık'larını 10 sayısı ile görebilseydim daha sevinirdim.. :asik2
Kendi karma'ma tıklayınca açılmıyor kimin verdiğini göremiyorum misal.. :utangac2
forumun temasımı değişmiş yoksa ben hayal mi görüyom :D ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.