Eğer Off Topic ve Sohbet&Geyik bölümlerinde herhangi bir başlığa mesaj atılırsa son forum başlıklarında çıkmayacak. Böylece sitenin asıl kuruluş amacını güden başlıkları daha önem verilmesini sağlıyacağız.
not: son 50 forum başlığında çıkmakta.

@Dreamer
Bence gerek yok. Böyle iyi , 1 hafta içinde herşey yerli yerine oturur.
Lucretius : Eğer Off Topic ve Sohbet&Geyik bölümlerinde herhangi bir başlığa mesaj atılırsa son forum başlıklarında çıkmayacak. Böylece sitenin asıl kuruluş amacını güden başlıkları daha önem verilmesini sağlıyacağız.
not: son 50 forum başlığında çıkmakta.

:O_oSaçma olmazmı biraz
Öncelikle Sohbet&Geyik'in açılmayacağını kesin belirtmek isterim. Burası genel bir forum sitesi değil ki? Son zamanlaradada Sohbet&Geyik başlıkları çok yer tutmakta bunun yerine insanları diğer alanlara yönlendiriyoruz.
ama abi orda egleniyoruz biz ne konusacaz konusacak bisi yok adam soru soruyor 50 tae cevp geliyor adam sonra bakiyor
xwerswoodx : ama abi orda egleniyoruz biz ne konusacaz konusacak bisi yok adam soru soruyor 50 tae cevp geliyor adam sonra bakiyor
kapatmadık ki o alanı sadece son forum mesajlarında çıkmayacak.

not: Off-Topic'in engelini kaldırdım.
he ok tmm abi ama su eski kod seyini geri koyun bu kod seyi direk kod olarak gosteriyor uzun kod koyunca sayfada en asagi inene kadar insan catlatiyor..
Lucretius,
Öncelikle forumun yeni arayüzü güzel olmuş, ellerine sağlık.
100 Mesaj olayı da biraz garip geliyor.Yaklaşık bu kullanıcı adıyla 8 aydır üyeyim ve de yüzün altında.100 sınırlaması da biraz garip olur. :/.Onun yerine konular yönetici incelemesinin ardıdandan geçsin diyeceğim fakat sitede yönetici kalmadı sitede >.<' .Bu sistemin yerine başka bir sistemin bulunması dileklerimden biridir.
Ayrıca açılan 1-2 konu yahut 1-2 kişi kullanıcı yüzünden belli sektörleri yansıtmaman da o kadar iyi olmamış.Her zaman üstte Ultima-Online ve Counter-Strike yazısı görmek insanı gerçekten sıkıyor :/.Hayır foruma yeni gelenlerde de araştırmacı ruh hiç yok.Aynı konunun 10-15 kez açıldığını da gördük.O yüzden biraz eğlence herkesin hakkı (abartmamak şartıyla) :/
Forumun tasarımı güzel olmuş, ellerine sağlık =)

Ayrıca //Forumun eski halini de özlediğimi belirteyim :/
Beğenen beğeniyor forumu..
Bu tercih meselesi kimisine iyi gelir kimi kişilere kötü..
Ama şunu belirteyim yapılan yenilik sadece forum değilmiş alt yapısı değişmiş eklenen şeyler varmış diye biliyorum..
Bunuda geçtim buna nazaran ben eski temayı'da özlemiştim gerçekten..

Şöyle birşey yapabilirmiyiz ?
Tema seçenek hakkımız olsa isteyen bu temayı isteyen diğer temayı kullansa ?
Cluster : Lucretius,
Öncelikle forumun yeni arayüzü güzel olmuş, ellerine sağlık.
100 Mesaj olayı da biraz garip geliyor.Yaklaşık bu kullanıcı adıyla 8 aydır üyeyim ve de yüzün altında.100 sınırlaması da biraz garip olur. :/.Onun yerine konular yönetici incelemesinin ardıdandan geçsin diyeceğim fakat sitede yönetici kalmadı sitede >.<' .Bu sistemin yerine başka bir sistemin bulunması dileklerimden biridir.
Ayrıca açılan 1-2 konu yahut 1-2 kişi kullanıcı yüzünden belli sektörleri yansıtmaman da o kadar iyi olmamış.Her zaman üstte Ultima-Online ve Counter-Strike yazısı görmek insanı gerçekten sıkıyor :/.Hayır foruma yeni gelenlerde de araştırmacı ruh hiç yok.Aynı konunun 10-15 kez açıldığını da gördük.O yüzden biraz eğlence herkesin hakkı (abartmamak şartıyla) :/
Forumun tasarımı güzel olmuş, ellerine sağlık =)

Ayrıca //Forumun eski halini de özlediğimi belirteyim :/

Öncelikte söylemeyi unutmuşum 100 mesaj limitini kaldırdım. Diğer konuda ise Adı Ultima-Strike olan bir sitede Sohbet&Geyik başlıklarını görmek beni sıkıyor. Ayrıca Sohbet&Geyik sadece son eklenenlerde çıkmayacak. Niye bu kadar büyüttünüz anlamış değilim.
Lucretius : not: Off-Topic'in engelini kaldırdım.
Bende biras yeniyimde hazır konu açılmışken U-S ın amacı tam olarak nedir ???
Paroxysmus : Bende biras yeniyimde hazır konu açılmışken U-S ın amacı tam olarak nedir ???
Ultima-Strike başlangıçta Counter-Strike ve Ultima Online Bilgi Platformu olarak açıldı hala da bu iddaamızı sürdürüyoruz fakat diğer online oyunlarada tabiki el atıyoruz. Ayrıca biz sunucu açmayı güden bir site değil, Online Oyun sektöründe bilgilendirme amaçlı bir siteyiz.
Aney siteye ne olmuş böyle anam...
Vallah bi haftadır derslerime çalışıyodum kafam allak bullak oldu,
Neyse Sanki Windows 98 mişde Windows XP ye geçmiş havası kattı site birden (daha yumuşak ve dolgun hatları felan var gibi)
Bence şuanda herşey çok güzel site de. Özellikle bütün browserlarda aynı tasarım olması ve hiç bir yerinde sakatlık olmaması iyi olmuş..

Nice senelere ^^
bence isteyen bunu isteyen diger temayi kullansin... :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.