Xantier : yav benimde uyarı 2 ne bu :D lucretius sendede 2 uyarı var

Ona ben verdim uyarıyı :)
ne hatasız bi adamım bi uyarım bile yok beni ornek alın bakıyım:p
valla şu ana kadar 3 uyarım oldu 2 sini 3 ayda bir slanma yüzünden silindi daha yeni 1 uyarı geldi:D
ya bu uyarı 1 ve uyarı 2 ne? ayrıca Xantier arkadaşımıza niye uyarı 2 verildi veya luci ye?
Playboy_77 : Keleş Senin Avatarını Bi Yerden Hatırlıcam

@galentos olabilir mi
Güzel olmuş ama 1,2,3 de keşke bir ceza verilse 3 kere çok fazla bir şans
Lucretius : Merhaba
kullanıcı banlarında yeni bir sisteme geçiyoruz..
sistem işleyişi şu şekildedir.

Uyarı - 1
Uyarı - 2
Uyarı - 3
Uyarı - 4
Uyarı - 5

5 uyarı derecesi vardır

Uyarı - 3 alan kullanıcı siteden 2 gün uzaklaştırma alıcaktır.
Uyarı - 4 alan kullanıcı siteden 1 hafta uzaklaştırma alıcaktır.
Uyarı - 5 alan kullanıcı siteden süresiz uzaklaştırma alıcaktır.

Kullanıcının uyarı derecesine kullanıcının detaylarından bakabilirsiniz..
Soru veya önerilerini bekliyorum..

https://www.ultima-strike.com/forum/duyurular/yeni-yil-yeni-baslangicla-q51797

Konuyla ilgili benim cevap vermem gerek çünkü kullanıcıyı ben uzaklaştırdım. Yukarıdaki başlıkta yeni yıl itibariyle her yasaklı üyenin 1 kereye mahsus yasağının kaldırılmasıyla ilgili af olayı yaptık. Kullanıcıda bu hakkını kullandı..

Saygılarımla
Yeni yıl başlangıçları 2015-12-23 tarihinde yazılmış. Yani o tarihden önce yasaklı olan kullanıcılar 2016 yılına yeni bir başlangıç yapabilsin diye.

İsmi geçen küfürbaz üye ise 2016-01-09 tarihinde yasaklanmış.

Kişinin hareketi küfür ve kendi rızasıyla 7.uyarısını almak istemiş ve daha bu foruma yazmayacağını söylemiş.

Bunun basit ihlal sayılması düşündürücü.

"Not: Eğer hesabınız bir hack yüzünden suçlu bulunup yasaklandıysa bu hesaplarla ilgili işlem yapılmayacaktır. Kabul edilebilir ve affedilebilir durumlar göz önünde bulundurularak basit ihlallerden suçlu kişilerin yasakları kaldırılacaktır. "

Şahış küfür sonucu kendi rızasıyla ban yemiş ve ultima strike forumlarını küçümsemiş ve daha bu foruma yazmayacağını söylediği halde Syntax isimli hesap ile yazmaya devam etmiş ve Lucretius tarafından gene banlanmış. Syntax in gerçek sahibinin ricası üzerine Syntax ın banı açılmış.
Güzel bir sistem olmuş
Expert
34.0001
ezik dötçüler istediğiniz kadar kendinizi yırtın benden kurtulamazsınız hahahaha

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-29 16:40, 7 yıl önce)
benim herhangi bir tarafım yok. bakarım incelerim beğenirsem destek çıkarım. ortaya bu seviyede bir iş çıkar senide desteklerim. ama yıllarca destek yerine köstek olanlar belli. yıllarca bu işte en iyi biziz diyerek hep aynı şeylerle göz boyayanlar belli.

bu adamları kıskandığın çok açık belli. yaptıkları işlere bayılıyorsun. yıllarca biz en iyiyiz diyerek basit bir spherescriptle bir yere varamayan sen Kell vb bu adamların yaptıklarıı gördükçe için gidiyor.

basit tahriklerin ve küfürlerinle bir yere varamazsın. aklı başında bir insan gibi davranıp insanlara saldırmayı bırakman lazım.

ayrıca ne kadar saldırırsan saldır ismi geçen hayran kaldığın sununucu şuan Türkiye şartlarında en kaliteli sunucu olarak gözüküyor.
ölümlü dünya kırmayın birbirinizi.. Bu arada @dreadtur hangi server bu dediğin?

Benimde uyarım -1 :)
Uğraşmayın Kell ile, nasılsa er geç o da naz yapmayı bırakıp Valor oyuncusu olacak <3 Belki gelirken arkadaşlarını bile çağırır, kim bilir...
@Mysterious

Kimseyi kırmak istemem zaten.

2005 yıllarıydı galiba tam tarihini unuttum. Sizin Etheria sunucunuz vardı. Eğlenerek oynardık.O tarihlerde bile sizin sunucunuza sataşanlar vardı. Sunucuları vardı. O adamlar hala sunucu açıyor. Her yıl kesinlikle açıyorlar ve aynı o zamanlardaki gibi hala başka sunuculara iftira atıyorlar.

Ve bu adamların yaptığı pis işler ortaya çıkınca gündemi değiştirmek için çabalayanlar oluyor.

Bu arada sunucu için Pm atılmıyor. Ama Reinhard ın sunucusu diyim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.