@dreadtur

Malesef başka bir platformda söylediğim gibi bazı kişiler hiç değişmiyor. O tarihte de aynıydı. Erathia ydı yanlıs hatırlamıyorsam. Kavga dövüş bir ton problem yaşamıştık. Bot ve multi yapıldığını o zamanlar kabul etmeyenler şimdi apaçık göstere göstere yapıyorlar. Uo olarak görmüyorum sunucuyu. Reinhardın sunucusunada girip bakmak istedim ama uyelik alamadım. 2 farklı mail denedim onay gelmedi. Bu arada baska bir sunucunun (sahsen takdir ettiğim) forumlarına reklam yazmak hoş sayılacak bir durum değil. Yetkili kadrosunun yapmadığını düşünsem de bir özürü hak ediyorlar. Saygılarımla..
Ya zaten oynayan insanlar ortalama 35-40 yaşlarında. Öyle şeyler yapacak insanlar değil. Onu yapanlar başka sunucular. Bilerek ..lor u kötülemek için başka sunucu forumlarına girip sözde va..r reklamı yapıyorlar :) Ve sizin gibi temiz insanları kandırabiliyorlar :)
Mysterious : @dreadtur

Malesef başka bir platformda söylediğim gibi bazı kişiler hiç değişmiyor. O tarihte de aynıydı. Erathia ydı yanlıs hatırlamıyorsam. Kavga dövüş bir ton problem yaşamıştık. Bot ve multi yapıldığını o zamanlar kabul etmeyenler şimdi apaçık göstere göstere yapıyorlar. Uo olarak görmüyorum sunucuyu. Reinhardın sunucusunada girip bakmak istedim ama uyelik alamadım. 2 farklı mail denedim onay gelmedi. Bu arada baska bir sunucunun (sahsen takdir ettiğim) forumlarına reklam yazmak hoş sayılacak bir durum değil. Yetkili kadrosunun yapmadığını düşünsem de bir özürü hak ediyorlar. Saygılarımla..

Başka sunuculardaki reklam olayı ile ilgili bir bilgim yok. En son malum başlık editlenerek bizim reklamımız yapıldıktan sonra açıkçası herşeyi bekliyorum.

Birisi bize yardım etmeye çalışıyor desem o da değil, çünkü yaptıkları şey sadece bizim adımızı lekeliyor.

Hesaplar açıldıktan birkaç saat sonra elle aktif ediliyor, hemen aktif olmamış olabilir. Hesabınız şu anda aktif görünüyor.
Expert
34.0001
nasıl la valor da 35-40 yaşında adamlar mı oynuyor, forum ilk günler anaokulu gibiydi sonrasını göremedim benim şahsi mailimi farkedip banladılar.
olm niye benden bu kadar korkuyosunuz lan hahahah. bide ben en iyiyim diye geziyormuşum iddiana göre, olm ben hayatımda iki tane falan server açtım la, beni başkalarıyla karıştırmayın. ben her zaman oyuncu oldum.

@reinhard
mlsf bu saatten sonra uo oynamam, özellikle sizin o leş kitleyle hiç oynamam. imam cemaat hesabı, sizin karakterleriniz oyunculara yansımış. zaten oyuncuların da bir çoğu sizsiniz de neyse, konuşturmayın beni.

olm dreadmisin nesin çok merak ediyorum lan, kimsin sen allah aşkına. oturmuş orda ezik ezik herkesin çetelesini tutmuş yıllarca, banlandıkça yeni hesapla geliyor yırtık dondan çıkar gibi laf yetiştirmeye çalışıyor. kimsede iplemiyor adamı, en az 50 tane üyelik değiştirdin. nasıl bi tipsin la harbiden çok merak ediyorum. adam herkesin çetelesini tutmuş anasını satayım, nasıl bi ezik yaşam tarzı bu ya, beni benden iyi hatırlıyor anasını satayım.
adam üstüne alınmış ya :D

elimde sendeki gibi us database olsa 50 tane üyelik değiştirdi diyebilirsin. olmadığı için üzgünüm. gerçi forum admini küfürbazın yakın arkadaşı olunca işler değişiyor.

ultima strike paralel yapısıda bu olsa gerek. derhal müdahale lazım.paralellerden temizlenmeli bu ortam :S

bu arada us den hiç banlanmadım. admin arkadaşın tabi bundan sonra banlayabilir.

çeteleyi tutan sensin ben değilim. 5 yıl önceki kıskandığın sunucuların çetelesini durmadan saçma sapan koyan ben değilim.

nasıl kıskanıyorsun adamları ama :D

Bu konu dreadtur tarafından düzenlendi(2016-06-30 04:13, 7 yıl önce)
Expert
34.0001
bu rage'i görmek süper oldu allahın eziği hahah
gerçekten çok şaşırtıcı bir politika uygulamış yöneticiler diyecek söz yok. Tarafsız! US yöneticilerini tebrik ediyorum :D

lol
Hermes : gerçekten çok şaşırtıcı bir politika uygulamış yöneticiler diyecek söz yok. Tarafsız! US yöneticilerini tebrik ediyorum :D

lol

Teşekkür ederiz çok naziksiniz..
Tymaron : https://www.ultima-strike.com/forum/duyurular/yeni-yil-yeni-baslangicla-q51797

Konuyla ilgili benim cevap vermem gerek çünkü kullanıcıyı ben uzaklaştırdım. Yukarıdaki başlıkta yeni yıl itibariyle her yasaklı üyenin 1 kereye mahsus yasağının kaldırılmasıyla ilgili af olayı yaptık. Kullanıcıda bu hakkını kullandı..

Saygılarımla

La tmm adam arkadaşın işte. Uydurukdan yeni bağlangıç filan nedir

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.