Silindi
Merhaba beyler,

Evet.Soru gayet açık aslında.Benim sizlere sorum kilo nasıl alınır?
Her şeyi ye demeyin!
Çünkü emin olun bir çok kişiden daha çok yemek yiyiyorum.

55 kiloyum ve 1.80 cm boyum var.
Yani daha fazla kilolu olmalıyım.
Yardım ederseniz sevinirim (:

(Her türlü koca-karı ilacı kabul edilir)

-Raskol gülüryolar
-Kıçımın kenarı.
Master
59.2997
-Bilgisayar başından kalkma
-Abur cubur ye ( cips vb.)
-Fazla hareket etmemeye özen göster
-Sıkıldıkça yemek ye

xD
Tatlı Bol Yağlı Bol kalorili şeyler ye iç
auzahhaauha puahah koptum :D
Novice
0.6
1.94 boyum var 70 kiloyum çokta memnunum. Bu işin ortasının devamlılığı yok, bence şuan ki kilonu sen kendine yakıştırmaya çalış. 3 ay kadar bodye git vücudun az toplanır, kiloya fazla etkisi yok ama görünüşe acayip faydası oluyor. Sen o gelişen kasları gördükten sonra vücudunu daha iyi tanıyorsun ve daha güzel oluyo felan filan :D ne demek istediğimi anlamışındır az da olsa...

Yaşın 21 22 olunca zaten vücud bi anda oturuyor sen dert etme.
Ya öLe Kilomu alınır :)

Doktor Kontrolünde Kilo Al.

Öyle Yağlı yağlı abur cubur yersen sağlığın açısından tehlike yaratır.
Obeziteye Yol Açar Bunuda istemessin sanırım :)
ya her gun mcdonald ve burger ye alirsin:D
Novice
0.6
Niye adam kendini heba etsin ki ne yiyorsa ne yiyebiliyorsa onu yesin zaten bi gün alacak fakir değil ya bu adam.
Şimdi kilo almak metobolizmanın hızlı veya yavaş çalışmasından kaynaklanan bi olay,sen cok yemek yiyio olabilirsin ama metobolizman çok hızlı çalıştığı için kilo almıosundur.Bununla ilgili bi doktora gidersen senın metobolizmanın daha yavaş çalışması vb. çözümlerle kilo almanı sağlıyabilirler.
Silindi
Members
0
valla ben şikayetçiyim kilomdan.
Her beden olmuyor.
Boy uzun kilo az çünkü (:

Her şeyide giyemiyorum ^^'
resmen benı tarıf etmıs adam 1.80 55 kılo :D
bende 1.88 im 78 kiloyum.. Aslında millet kilo almamak icin ugrasıp dururken senin kilo alamamaktan sikayet etmen ilginç.. Bence yediklerinle ilgili değişiklik yapmak yerine body'e başla ve vucuttaki kas kitleni arttır.. Kilon yaklasık 4-5 kilo kadar artar 3-4 ay sonunda.. Sırf 4 kilo kas yapmakta vucudunun görüntüsünü baya bi hoşlaştırır..
Silindi
Journeyman
0
İyi de kas yapmak içinde bir şey tabakası gerekiyor bence.
Önce kilo alıp daha sonra kas yapmak daha mantıklı değil mi?
evt vucut gelıstırme baya ıse yarıyor kendım gıdıyorum =) omuzların genısler kolların ırılesır felan
Aslında benim de kilom az ama ne bileyim hiç kilo alayım diye dert etmedim..Ettim aslında ama ne yaptıysam alamadım zamanla insan kilo alıyor..
Benim de boy 1.83 kilo 62 şöyle 70 - 75 kilo olmak bende isterim..
Ama Vanq'ın dediğine katılıyorum body'e git o zaman vucüdun biraz toplanır ve 4-5 kilo alırsın.. =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.