1.90 boy = 101kg

10 kilo fazlam var oda göbek.

Ayrıca kilo olmak için bol bol hamur işi ye. Boyoz poğaca gevrek börek makarna erişte ekmek vb şeyler

Doktor'a gidebilirsin,Vitamin kullanabilirsin vitamin kullandıkça iştahın açılır ama doktor kontrolü olmadan gidersen aldığın kaloriler sana bi anda kilo oladırır sonra bi anda şişman olursun bide onları vermek için uğraşırsın...
Daha cig kofte yiyecez kocum :D
gel yiriz ayıb edion bn senide yirim gaylordum :D
Silindi
Expert
8.1
Lol :D Emir abide yenmeyecek gibi değil ki :lol
Masturbasyonla ne alaka ? Kol kası yapıyosun yani başka bişey yok ;-)
Oda kas yapmak istiyo zaten :D
git dürüm ye çok seviyorsan günde 3 tane iyi gider raskol.
İyi bir çözüm buldum.Bizzat denedim işe yarıyor.Bir gün yemek yeme (yani çok az ye xD) biR gün ye bir gün yeme... Denge bozuluyor bu işlemi 1 hafta boyunca tekrarla 1 hafta sonunda yemeye bir başla, 1-2 kilo kesin alıyorsun kendim test ettim çalışıyor.Sanıyorum zararlı birşey ama olsun :) Bir-iki spor yaparsın zaten belli zaman sonra yaptığın bu işlemde düzenli şekilde tekrarlanınca vücut alışıcaktır.Ne de olsa düzenli..
Expert
34.0001
183 boy 99 kilo =)

aman kilo alma derim bana sorarsan. şişman biri olarak söylüyorum. dalga geçmelerinden değil çok eğlenceli bi durum gerçekten zaman zaman ( her zaman :P ) çok eğleniyom şişman olmakla ama sıcaklar vs. bunalıyorsun o açıdan çektiğimi bi ben bilirim :D onun dışında gerçi görünce şişman sanmazsınız beni sadece göbek var ( içki göbeği).ama kıymetini bil eskiden bende zayıftım kilo alıcam diye saçma sapan vitaminler aldım bu hale geldim aman dikkat.
kendini geliştir bir büyük pizzayı bitirmeyi hedefle öncelikle sonra üstüne bigmac yiyebildiğin anda düzenli kilo almaya başlarsın
Silindi
Members
0
Akillis : Daha cig kofte yiyecez kocum :D

ama ama amaa ... :huh
Abi eğer adamın metabolizması hızlıysa o dediginiz herşey yalan olur bence.. Yedigi gibi çıkartır yani.. Big Mac'ti vs di.. Bence bi doktorla konuşup randevu al.. Vucudunun kolay atamıyacagı vucutta tutucagı besinlerle beslen.. Yedikten sonra eğer oturursan direk yağ olarak depolanıcak cinsten besinler al vucuduna, sonunda istedigin kiloya kadar gelirsin..
1.70 boy 73 kiloyum kilomu versem kilomu alsam bilemedim |-)
74 kiloyum bugün baktım iğrençtim tabi 1.68 gibi de bir boy var her sene 5-10 kilo arası alıyorum (bu sene almadım ilginç..) ama bence hiç kilo almaya kalkışma

kilo vermek için herşeyimi verirdim..
Yediklerinize dikkat edin arkadaslar ve ozellikle yediginiz seylerin TRANS FAT olmamasina dkkt ediniz... Bende simdi bu disimin ameliyati sayesinde kilo veriyorum surekli su vb. iciyorum ve sivi yemek yiyorum...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.