küfür ede ede kalkarım tuvalete giderim sonra tekrar küfür ederek üstümü giyinirim,ta ki uyuklamam geçene kadar

( neden küfür ediosun dersenız,sabahın köründe okula gitmek zorunda olduğumuz ıcın )
Aynı duyguları bende yaşıyorum..Akşam yatarken okuldaki kızları dusunuyorum zımba gibi kalkarım onları gorcem sonucta diye kendimi avutuyorum sabah canım uyanmak istemiyor herşey bi yana sinirli oluyorum annem kalk dediği anda bitti :D bi bağrış çağrış..
Pc Yi Acarım Ve Kafamı Klavyenin Ustune Koyarım Uyuya Kalırım.:sikkin
sigara!
Infernus simdi sen sabah kalktıgında %70 gereksinim duymuyon galiba :S Atacker sen bir gün uyandıgın zaman ölücen garanti ediyorum :)
kalkar kalkmaz gece yanıma koyduum suyu içerim(ağzım açık uyuduum için çamur gibi oluo azımn ici :( )
gözümle oynarım :D
Ben uyandığımda hiç çişimin olduğunu hissetmem yüzümü yıkar ketıla koşarım.İçerim kayfemi.
Haftaiçi kalkar kalmkaz nescafemi içer,kübrayı düşünür ve okula hazırlanırım sabahları kahvaltı asla yapmam. Haftasonları gene erken kalkarım ve gene nescafemi yaparım ve pcnin başına otururum. :)
Hepiniz çoluk çocuksunuz galiba :D Erkek adam kalktığında ilk işi vitesi boşa almak olur :p
gözlüklerimi ararım :D
Kalktıgımda evde maç yaparım =S
Direk banyoya koşar duş alır çıkarım.
Ciara :D
Sabah Uyanınca İlk İŞim Kendime Kahve Suyu Isıtmak ve ardından Tuvalete Girmek oluyor.
Tuvaletten çıkınca su ısınmış oluoyor.
Kahvemi hazırlayıp Sigaramı yakıyorum Ohh :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.