mthN : Sabah Uyanınca İlk İŞim Kendime Kahve Suyu Isıtmak ve ardından Tuvalete Girmek oluyor.
Tuvaletten çıkınca su ısınmış oluoyor.
Kahvemi hazırlayıp Sigaramı yakıyorum Ohh :)

Sabah sabah sigara ciğerlerinize hiç acımıyormusunuz. :)
Kalktığım gibi iğrenç bir dünyanın başlıcağını bile bile uykum gelmıyor doğal olarak kalkıyorum ve o igrençliklerle yaşıyorum e tabi ne olcagını bılmedıgım için her gün yeni bişi ondan belli olmuyo
|EL-Kaide| : Hepiniz çoluk çocuksunuz galiba :D Erkek adam kalktığında ilk işi vitesi boşa almak olur :p

Biz hergün sabah kalktıgımız zaman vitesimizi bosa aldıgımız icin bunu söylememize gerek duymuyoruz :)
1. Tuvalete Giderim
2. Aynaya Bakar Beni Kim Alır Diye Kendimi Aşşağılarım
3. Sigara !
4. İş Yerine Geç Kalmama Yarışı İçerisinde Geçen 1 Saat
1- Mekik , sinav
2- Banyo
3- Dis fircalarim
4- Kahvalti
- Okul 8.30 ta baslar..
- Ben 6.00 da kalkarim..
- Anca uyanirim..
- Hazirlanirim okula giderim..
- Duş alırım,
- Kahvaltı ederim,
- Soluğu cafede alırım xD
Akillis : 1- Mekik , sinav
2- Banyo
3- Dis fircalarim
4- Kahvalti

Akillis seni severim bilirsin.Ama kahvaltını etmeden önce dis mi fırcalıyorsun ?? ayrica sinav ?? ne sinavi ?
Ne yaptıgımı Bilmiyorum O saatlerde Uyumuş oluyorum.Nasil uyandigimida hiç farketmedim..
Akillis seni severim bilirsin.Ama kahvaltını etmeden önce dis mi fırcalıyorsun ?? ayrica sinav ?? ne sinavi ?

Yanlış anladın sanırım, şınav demek istemiş.
uyanır uyanmaz sigara içer - kahvaltı eder - diş fırcalar - giyinir - işe giderim :D
tuvalet
JuniorBabtista :

Yanlış anladın sanırım, şınav demek istemiş.

Oncede fircalasan olur sonrada ... Onceden fircalamak daha iyidir sonucta yedigin yemegin tadini alirsin, kahvaltini ettikten sonra agzini 2-3 kere calkaladin mi, 1 kerede gargara yaparsan bitti ...
Iyk:sikkin
İşin Ustasi Konusuyor demek :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.