-Kalkar , yatarım.
-Kalkar , tuvalete gider tekrar yatarım.
-Sonra kalkarım adsfasdkf

Bu konu Aspel tarafından düzenlendi(2008-04-02 13:25, 16 yıl önce)
Uyanmak bir iskence, uyandigim gibi gider kahvaltimi yaparim.Sonra dislerimi fircalarim, agzimi yuzumu insancil bir hale sokarim ki beni taniyabilsinler. Sonra giyinirim disari cikarim, servisimi 1 dk ile yakalarim. Pff cok siradanmis.
Silindi
Members
0
Yaw Normal Yurdum İnsanı YAtaktan Kalkar Kalkmaz Güne iyi başlaması için bi Besmele Çeker SOnra elini yüzünü yıkar sonra kahvaltısına oturur ne biçim cvplar bunlar :D:D:D
sabah 7:30 da kalkarım cisimi yapıp yuzumu yıkarım kahvaltı yaparım sonra 7:45 den 8:00 a kadar birazdaha uyurum ustumu giyinmeye baslarım (normalde 8:15 de okul onunde sıraya girilir 8:25 de ders baslar) 8:15 de evden cıkarım dolmusa binerim okula doru yol alırım okulun onune geldigimde okulun o bitmez tukenmez bayırını cıkmaya baslarım 14 binayı atlaktıktan sonra en sonunda sınıfımın oldugu binaya ulasırım uykulu bir ifade ile ogretmene ben geldim derim oda bende seni bekliyordum der ve yoklamayı alır ve o bitmez tukenmez 10 saat e adım atmıs olurum :( ben haftanın 5 günü bu çileyi çekiyorum :(
kalkarken bi ton küfür saydırırım sora elimi yüzümü yıkamadan bi sigara yakarım oturur mal mal sigaranın bitmesini beklerim sora üstümü giyinirim sora tuvalete giderim saclarımı yparım sora çişimi yaparım en sonda yüzümü yıkarım :D
Silindi
Members
0
Sabah kalkınca ilk yaptığım iş çiş :O_o
*xLeria* : Infernus sen sabah uyandıgında hemen cisini yapmıyon galiba ?

Hastamısın ? ..

1 ) Şınav çekerim 5 dk kadar,
2 ) Kendime, gider Ketıl da su ısıtır Oralet yaparımki sabah sabah sıcak portakal tadı içimi açıyor. Ardından kıyafetlerimi giyer okuluma yol alırım
1 ) Kalkar Küfür Ederim Yatarım Tekrar
2 ) 2.De Kalkarım Telefonu Sol Cebime Emaneti Arka Cebe Koyarım
3 ) Şınav Mekik Ne Varsa Çekerim Kardeşimi Döverim :) ( Sevgiden Tabi Gerçekten Vurmuyorum )
4 ) Yemegimi Yerim Yola Koyulururum
5 ) Tanımadıgım Herkese Tip Tip Bakarım Oda Tip Tip Bakarsa Satasırım
6 ) Saat 21:30 Da Arkadslarla Colamızı Alıp İçeriz ( Sokakta Tabi)
7 ) Aksam Eve Gelir Tekrar Kardeşimle Ugrasırım ( Kardeşimi Cok Severim Abime ßulasamıyorum Genelde Kardeşimle Dalıyorlar ) Genelde Gelmem 1-2-3-4 Gibi Arada Bir Parklarda Kalırız Maksat Eglence oLsun
8 ) Sonra Yatarım Ertesi Gün Kaldıgım Yerden Devam Bitince En Bastan
Kalkar Tuvalete gider,Oturma odasında yine uyuya Kalırım
Saat 7 ye dogru uyanırım...Servisimin gelmesine çok olduğunu düşünüp uyumadan kendimi iyi hissedene kadar yatakta kalırım.20 dklık bu aralıktan sonra kalkıp elimi yüzümü yıkayıp üstümü hızl giyinip aşağıda kornaya basan servise yetişmeye çalışırım :D
Önce televizyonu açarım ardından bilgisayarı. Bi 10-20 dk yatakta kalırım ondan sonra standart lavabo vs. .
bi daha uyurum :)
Yatarkende Kalkarkende Hep Kumandam Yanımda Oldugu Icın Ilk Tvyı Acarım..30dk Kadar Ayılmaya Calısırım..Wcye Gıtmeden Saat Kac Olursa Olsun Cay Demlerım Wc Falan El Yuz Yıkama..Gece Bı Is Kazası Olduysa Bı Dus Alırım:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.