Tarih Hiçbizaman Inter Yedekleriyle Oynadı Demez.Fenerbahce Interi Eze Eze Gömdü Der!
Ayrıca Yedek Takım Dediginiz Takım Fenerbahceden Cok DAha İyi Bi Kadro Öle Deilmi????ve Bu Takım İtalya Sampıyonu
9 Eksik Değil 11 Eksikte Olsa Farketmez.İnter'de Sağdece 1 oyuncu kendi Ülkesini Temsil Ediyor :D
Xlore : Çekememezlik der ve çıkar giderim :)
helal sana
Hehe Der Güler Geçerim.

Yanlış bişe takımınıza gelen yorumları kaldıramıyorsunuz.Iyiler kalkıyor ama kötüler neyse :)
Silindi
Banned
0
Tebrik ediyorum Fenerbahçe'mi.
Yedek kadro falan demesin vallahi kimse.
Hiçbir takım sahaya yenilmek için çıkmaz.Hele hele geçen sene şanssız bir biçimde elenen İnter gibi bir takım.

İyi oynayan kazandı (:
bos konusan arklar için bi lik atımde su macın onemli anlarını bidaha izlesinler ya
https://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&articleID=7954&CatId=34
Galatasaraylı olmama rağmen dün fenerbahçeyi hayranlıkla izledım,interi ezdi geçti,yolu açık olsun
Silindi
Members
0
Michaell : Biz gerek Beşiktaş gerek Galatasaray gerekse Fenerbahçe için bu şekilde düşünürsek bu 3 takımdanda bi halt olmaz.

Senin karsına Bırak interi Real madrid Milan Barcolnada gelse senin amacın en azından kendi sahanda mutlak galibiyet olmalı.

Aman o Liverpool aman bunun su yılzıdları var nedir yani?Yıldızlar 8 ayaklımı?Gördük ibrahimoviçi gördük crespoyu gördük Cambiassoyu nası ıssırdı topu?

Sen maça çıkarkaen aman onlar iyi oynarsa yeniliriz diye çıkıyosan ohoooo hiç çıkma daha iyi.

Ben eminim ki İnter as kadroda olsaydı bu tarihe kadar en iyi futbollarınıda oynaysalardı.Fenerbahçe aslanlar gibi çıkıp yenecek yada yenilecekti.

Böyle düşünceler yanlış ibo Türk takımlarını siz küçük görürseniz herkes küçük görür.
Bende zaten İbrahimoviç Crespo Cambiasso gibi yıldızların kötü oynamasından bahsediyorum. İnter hakkında Avrupa'da fazla örnek veremeyeceğim ama Seria A'da yaptıkları ortada. Liverpool'dan söz etmek bile istemiyorum. Keşke dediğim gibi gerçekleri düşünmediğimizde, düşündüğümüz gibi oynayabilsek, yenebilsek. Ama şuan için Avrupa demiyeyimde Şampiyonlar Ligi'nde başarının hayal olduğunu sende gayet iyi biliyorsun. Fenerbahçe şansını iyi değerlendirdi tekrar tekrar tebrik ediyorum ama rakip takım İnter, Real Madrid, Barcelona'ysa şuan için maalesef ki kötü oynadıklarında alabileceğimiz galibiyetlerle geçinebiliriz.

@Xlore, lethal
Yahu şimdi ne çekememezliği yaptım? Şimdi fanatik taraftarı olduğum takımım ve Fenerbahçe için eleştiri yapmak mı çekememezlik oldu?
Silindi
Members
0
Fenerbahçe düşündüğü gib oynamıştır.

İbrahimoviç, Crespo, Cambiasso falan kötü oynamamış Fenerbahçe onları oynatmamıştır.Bunun aksini söyleyen adamın ffutbol bilgisinden şüphe ederim...

Aurelio Cambiassoya top vermedi.
Figo Carlosu hiç geçemedi.
Edu İbrahimoviçe top aldırmadı.
Lugano Davidi ve sonradan giren Crespoya top oynatmadı.
Alex Maxwelli poposunun üstüne oturttu.
Deived öyle bi vurdu ki Sezar değil Buffon gelse kurtamazdı.
Fenerbahçe'nin 1 topu direkten döndü 12 tane gol pozisyonu vardı buna karşın interin 3 gol pozisyonu vardı.
Kezmana yapılan bir harekette hem kırmızı kart hem penaltı es geçildi.
Ankaraspordan gelen Vedersonun yaptıklarını Dün İbrahimoviç yapmış olsa yere göğe sığdıramazdınız.

Bunları okuduktan sonra bir daha desene İnter kötü oynadı diye.Acaba inter mi kötü oyndı Fenermi intere top oynatmadı ?
Oldukça güzel bir maçtı Michaell'e de katılıyorum.
Silindi
Members
0
Sercan, sanki İnter 100 yıllık tarihi boyunca ilk defa mı Fenerbahçe gibi oynayan takıma karşı oynadı?
Hiç mi güzel top oynayan takımı yenmedi?
Yendiği takımların hepsi mi uyduruktan kötü top oynayan takımlardı?

Fenerbahçe'nin bu güzel futbolunun yanına İnter'în eksikleri ve kötü futbolu eklenince Fenerbahçe çok güzel bir galibiyet aldı.
Insallah fener'in yolu acik olur ama cok fazla da rehavet'e kapilmamali cunku adamlar bir hayli eksik gelmislerdi sunu soyleyebilirim fenerbahce'nin de Besiktas'in da isleri cok kolay degil fenerbahce'nin kendi evinde almis oldugu 3 puan cok normaldir heleki inter gibi iyi bir takim'a karsi ancak cok fazla da buyutmeyelim deplasmanlari da var bu isin kendi sahamizda almis oldugumuz 1-0 galibiyete cok sevinmemiz bence rehavete kapilmamiz anlamina gelir ustelik adamlar eksik gelmislerdi fenerbahce'nin oyunu guzel gorunmus olabilir bize fakat adamlarin oynayamamasindan fenerbahce'nin guzel oynadigini gorduk dogrusunu soylemek gerekirse her iki takimimizin da isleri bir hayli zor gibi gorunuyor Fenerbahce ve avrupada mucadele eden diger turk takimlarina basarilar dilerim..
Silindi
Novice
6.4
Michaell:
Kezmana yapılan bir harekette hem kırmızı kart hem penaltı es geçildi.

bunun dışında katılıyorum belki faul bile değildi ama yine bizimki yine yerlerde sürünüyordu.Birde şu eksikti bu eksikti demeyin fenerbahçe'nin birinci kalecisi Serdar sakattı yoktu orta sahanın garanti adamı appiah yoktu vede tümer metin yoktu hemen hemen tüm avrupa maçlarında oynayan futbolcularımız yoktu birde şunu unutmayın İnter 34 kişilik bir kadroya sahip
Silindi
Novice
6.4
İbo kapat konuyu çok boş konsuuyorsun.

Yunuscum o pozisyonu bir daha izle adam vale çakmış resmen.Yoksa Kezman dokunurdu o topa.Dikkatli izlersen zaten dokunacgını goruyorsun Kezman tam topa uzanıyor dokunacak çat arkadan bir tekme kezamnın bacak toptan uzaklaşıyor.Açık bir şekilde Kırmızı kart + penaltı bunu ben demiyorum Mhk eski başkanı diyor.(Dün starda bi adam vardıya :D o :D)
Silindi
Novice
6.4
Michaell : İbo kapat konuyu çok boş konsuuyorsun.
Kapatalım kapatmasınada keşke boş konuşuyor olsaydım da iyi oynadığımızda rakip tanımasaydık.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.