Dostlar sağolsun , arkadaşım o gün maçı 90 dakika izledim. Gol atmak icin adamlar gerçekten yapabilicekleri herşeyi yaptılar. Topla oynama oranlarında ve cektikleri sutlarda asırı üstünlükleri var. Direkten dönen topları var. Volkanın cıkardıgı bir sürü top var. Nasıl oynamadılar diyebiliyorsunuz Allah Aşkına. O genç kadrosuyla Arsenal o gün gruptaki iyi maçlarından birini cıkarttı. Sağlı sollu kaç kere gelmisler kalemize bi bakın lütfen. Herkes içindeki Fenerbahçe düsmanlıgıylamı konusuyor anlaması güç.
Fenerbahçe Arsenal maçında gol yememek için direndi, yoruldu.
Galatasaray Benfica maçını kazanmak için koştu, yoruldu.
Maç alt biter. Kazanan takım 1-0'dan başka kazanamaz bence. Beraberlik kokuyor.
Alex durumu henüz belli değil.Resmi sitede tam bir açıklama yok.Vederson,Deivid,Alex sahada görürsem başka birşey istemem =)

2-1 veya 1-1 olur bu maç bence.
Londra'daki maçta Arsenal elinden geleni yaptı. Çok fazla gol pozisyonuna girdiler. Arsenal'in aksine Fenerbahçe'de her zamanki gibi yine hiç bir şey yoktu. Çok kapalı bir oyun sergilediler. Arsenal'in o akşam gol yollarındaki şanssızlığından dolayı Fenerbahçe bir puan alabildi.
Arsenal oynamadı o yüzden atmadı diyende Galatasaraylı ,
Londradaki maçta Arsenal elinden geleni yaptı ama Fenerbahçe kapalı oynadı. Şansta olsa 1 puan aldı diyende Galatasaraylı ,

Şimdi ben hangisine inanayım ? Ya ikisinden biri yalan söylüyor , çünkü birbirileriyle celisiyor. Yada Arsenal oynamadı diyen arkadaş Fanatizm duygularının esiri olmus diğer arkadaşta olaya azda olsa objektif bakmayı başarabiliyor.

Bi anlaşın lütfen. Bana görede Galatasaray'ın yendiği Benfica takımında futbol adına hiçbirşey yoktu. Galatasaray müthiş top falanda oynamadı. Sıradan bir takımı basit bir maç sonunda yenmeyi başardı.
Flame : Arsenal oynamadı o yüzden atmadı diyende Galatasaraylı ,
Londradaki maçta Arsenal elinden geleni yaptı ama Fenerbahçe kapalı oynadı. Şansta olsa 1 puan aldı diyende Galatasaraylı ,

Şimdi ben hangisine inanayım ? Ya ikisinden biri yalan söylüyor , çünkü birbirileriyle celisiyor. Yada Arsenal oynamadı diyen arkadaş Fanatizm duygularının esiri olmus diğer arkadaşta olaya azda olsa objektif bakmayı başarabiliyor.

Bi anlaşın lütfen. Bana görede Galatasaray'ın yendiği Benfica takımında futbol adına hiçbirşey yoktu. Galatasaray müthiş top falanda oynamadı. Sıradan bir takımı basit bir maç sonunda yenmeyi başardı.

Dostum tekrardan başın sağolsun.

Öncelikler Arsenal - Fenerbahçe maçında Fenerbahçe'nin tamamen defansif oynaması biraz daha gollerin önünü kesti diye düşünüyorum. Nitekim geçen sezonki Fenerbahçe ile bu sezonki Fenerbahçe arasında dağlar kadar fark var. Ancak bu durumda Galatasaray'ın rakibi olan Benfica küçümsenecek bir takım değildir. Başarılardan bahsedelim diyorsan başarılardan da bahsederiz. Arsenal'i, Real Madrid'i devirerek alınan Uefa ve Super kupa bunlara örnektir.

Tek demek istediğim gününde olan ve iyi olan takım kazansın. Boşuna polemik yaratmayalım...
Bu Skor 6Kasımda oLmus Macın Oynanacagı Tarih 9 Kasım Bu Seferde 9 Tane Yemesin Galatasaray Beklemedigi Bi Skor Olabilir. Kasıma Gelmis Gİne

06 Kasım 2002 tarihinde oynanan ve Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 yendiği tarihi maçı sonrası 12 numaralı forma sahibinin yazdığı şiir

Çim sahaya çıkmanın
6-0 fark atmanın
Taraftarı ağlatmanın
Günahı varmıdır hocam

Kırmızı forma giyiyorsa
İstereyek geliyorsa
6 tane de yiyorsa
Günahı yoktur oğul

Burayı çok sevdiyse
Yine isterim dediyse
Kendi rızasıyla yediyse
Günahı varmıdır hocam

Öylece bakıyorsa
Şutları dışarı atıyorsa
Altıya razı oluyorsa
Günahı yoktur oğul

Topu ağlara gömmenin
Fileleri delmenin
Topu eline vermenin
Günahı varmıdır Hocam

Fatih Terim başındaysa
98 yaşındaysa
Daha yolun başındaysa
Günahı Yoktur oğul

6 Tane atmanın
Yarı sahada yatmanın
İönerdirip baktırmanın
Günahı varmıdır Hocam

Taktiğini kavradıysa
İleri geri oynadıysa
Hala ders almadıysa
Günahı yoktur oğul
Gönlüm ve beynim FENERBAHCE diyor , bekleyip görmek lazim.
Galatasaray'ımıza hep destek tam destek veriyoruz. İnşallah Benfica maçı gibi Anlının akıyla çıkacaktır. İkinci olarakda Arsenal - Fenerbahçe maçında Arsenal'in 8 eksigi vardı. 8 sakatın hepside as oyunlardı. Maç içersinde As olarak R.van porsie , c.fabregas ve birkaç tane vardı diğer kaleci dahil hepsi yedek oyunculardı.
flame başın saolsun. galatasaraya bu sene hayranım ne kadar fenerbahçeli olsamda. ama bence transferler nokta değildi. şansına tuttu. kewellın böyle oynuyacağını kimse bilemezdi. baros zaten her forvet gibi beslenirse oynayan forvetlerden. ayhan çok iyi bu sene. ama şöyle birşey var. kim yenilirse yenilsin maçın sonunda takımlar değil hocalar suçlancak. gönlüm tabiki fenerbahçeden yana fakat mantığım galatasaray'ın yenmesi yönünde. bide galatasaray fark diyen arkadaşlarımız olmuş o maçdan fark çıkması biraz zor. çünkü hiç bi zaman ne galatasaray fenerden ne fener galatasaraydan çok iyiyken iyi olan takım düzgün bir galibiyet alamadı. olursa en çok 3 gol olur. büyük ihtimalde galatasaray kazanır diyorum. ama hiç bi galatasarayın bu maçı çantada keklik görmemesi lazım...
Öncelikle Flame(Buğra) Başın sağolsun kardeşim Allah babanın mekanını cennet etsin.
Konumuza Dönersek Fenerbahçe'de ne kadar para olursa olsun fenerbahçe'ye yarıyacak transferler yapamıyor. R.carlos'la başlarsak bir tecrübe abidesi ama yaşı dolayısıyla'da Arsenal maçında'da gördük çok kötü bir performans sergiledi. Yani diğer futbolcularıda saymak isterdim ama uzun tutucak. Fenerbahçede hep bi yerden kopuk çıkıyor hep bir eksik oluyor. Galatasaray'a dönersek bu zor durumun için Seyrantepe projesini hayata geçirdi. 2. olarakda yaptıgı nokta tranferler yaptığını görüyoruz.
Flame : Arsenal oynamadı o yüzden atmadı diyende Galatasaraylı ,

Ortada yalan söylenecek bir olay yok. Deliller ortada; Gerek maçın 90 dakikalık görüntüleri, gerekse Teknik direktörlerin konuşmaları. Zaten maçı 90 dakika izlemiş olan birisi çok düzgün bir şekilde yorumda bulunabilir. Diğer Galatasaray'lı arkadaşımızın yapmış olduğu yorumun doğru olmadığını tabiki de biliyoruz.

Ayriyetten Benfica maçı ile ilgili konuşacak olursakta, Benfica'nın sıradan bir takım olduğunu söylemişsin. Heralde bu takımın Euro 2008'de Türkiye milli takımını yenen Portekiz milli takımı'nın liginin 35 kez en çok şampiyon olan ve geçen seneyi de şampiyon olarak bitiren, 2 kez Şampiyonlar ligi kupasını müzesine götüren, 5 kez Şampiyonlar ligi kupası finalinde ikinci olan, Uefa grup kuraları çekilirken de 1. torbada yer alan bir takım olduğunu biliyorsundur. Ve bu maçta Portekiz'de yani kendi sahalarında oynandı. Arkalarında büyükte bir taraftar desteği vardı.
Maçın sanırım 90 dakikasını izlememişsin. Çünkü ortada geçen çekişmeli bir mücadele oldu. Daha ilk dakikalarda iki net fırsat kaçırdık. İlerleyen dakikalarda oyunun kontrolünü Benfica kendi eline geçirdi. Fakat ikinci yarıda tekrar oyuna ağırlığımızı koyduk ve attığımız iki golle sahadan galip ayrıldık.
Berabere biticek. Dediydi dersiniz :)
Sevgili Galatasaraylı Kardeşlerim , bir Kadıköy Klasiğiyle daha karsı karsıyasınız (4-1). Seneye aynı stadda aynı güzel umutlarınızla görüşmek üzere :) Sevgiyle kalın.

Flame. :)

Not: Başsağlığı dileyen herkesten Allah razı olsun , dostlar sağolsun.
ben olsam bu rezilliği kaldıramam yaw:D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.