beraber yürüdük biz bu yollarda,beraber ıslandık yağan yağmurda.

kalın sağlıcakla.seneye tekrar görüşmek ve bu zevki tatmak üzere..

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2008-11-10 16:22, 15 yıl önce)
Önceden belliydi fenerbahçe'nin alcagı.Çünkü tek bir takım,tek bir kişi olarak oynuyorlar aslanlarım =)
Bu yorumların ardından galatarasaray rezil oldu sanırım :)
fenerliler çok ballı yha :D
Some_one : Önceden belliydi fenerbahçe'nin alcagı.Çünkü tek bir takım,tek bir kişi olarak oynuyorlar aslanlarım =)

daha dikkatli laflar sözler kullanalım.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-11-10 06:16, 15 yıl önce)
https://www.fenerbahce.com/indexozel_derbi_sonra.php

Kaçmaz arkadaşlar. :D

Not: Reklam amaclı atmadım Fenerbahceli arkadaslarla paylastım. Komik bişey yapmıslar :)
Evet güzelmiş :D
çok teşekkürler:D:D
ya beyler yüzümü kara çıkardı takım :D ama sonsuz güvenimiz vardır her zaman. ama maça sevinemedik maçın 85. dakkasında barda önümüze gelen 279,56 YTL hesap sevincimizi kursağımızda bıraktı. çıktık parayı neyse ama maç çok güzeldi. kimse bal falan demesin valla infernus çirkeftir zaten o der :P hep fenerbahçeliler uğramış bu topiğe onuda farkettim.

Sonuçta Önemli Olan Maça Çıkmakdı Galatasaraylı Arkadaşlarım. ,

Önünüzdeki Maça Bakarsınız Artık.

Fazla üzülmeyin. İyi Geceler :D:D:D :yes
Infernus :
Some_one : Önceden belliydi fenerbahçe'nin alcagı.Çünkü tek bir takım,tek bir kişi olarak oynuyorlar aslanlarım =)

He oldu mk tek bir takım gibiymiş de aslan gibiymiş yürüyün gidin mk. Bala g*te atıyorsunuz golleri. Görücez ama bunun Sami yen'i de var sezon sonunda yine kim şampyion olacak göreceğiz.

Canım bal degil,yetenek yetenek =)

@flames

Çok güzel :)
Bir Galatasaraylı olarak öncelikle fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Bu Maçı kaybetmemiz iyi oldu. Galatasaray bu maçtan sonra kendine gelecektir. İkinci olarakda. Şu Skibbe'nin nasıl bir teknik direktör olduğunu anlamışlardır artık. Yoksa Yönetime ben çıkıcam.

https://img443.imageshack.us/img443/8663/emrah3hj4.jpg

Bu konu 05 tarafından düzenlendi(2008-11-10 01:46, 15 yıl önce)
Arkadaşlar Daha Söylüyecek Bişey Yok

Fenerbahçe 4-1 Galatasaray
Beni döt eden Fenerbahçeyi kutlamak boynumun borcu ...
Bal bal her sene bal.

Fenerbahçe ligde çok kötü durumda ve Gs'ın gerisindeyken yaptığı 6 maç skorları ;

2-0, 4-0, 6-0, 1-0, 2-1 4-1

buda bal :sikkin

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.