Infernus : Bu akşam büyük ihtimalle Sevilla galip gelecektir. Aynı şekilde ispanyada ki maçı da kazanıp bir üst tura yükselecektir.

''İnşallah''ını koymayı unutmu$sun galiba gönlünden geçeni söylüyorsan. yoksa istatisliklerimi değerlendiriyorsun? bukadar kesin analiz edebiliyorsan kupayı kimin alıcağınıda soylersın herhalde?

Bu konu 05 tarafından düzenlendi(2008-02-20 23:20, 16 yıl önce)
05 :
Infernus : Bu akşam büyük ihtimalle Sevilla galip gelecektir. Aynı şekilde ispanyada ki maçı da kazanıp bir üst tura yükselecektir.

''İnşallah''ını koymayı unutmu$sun galiba gönlünden geçeni söylüyorsan. yoksa istatisliklerimi değerlendiriyorsun? bukadar kesin analiz edebiliyorsan kupayı kimin alıcağınıda soylersın herhalde?

Teşekkür ederim iyi hatırlattın eksik yazmışım. Hem gönlümden geçen hem de istatiksel olarak düşüncem Sevillanın bu turu atlayacağından yana. Madem ki burada maçın skor'u hakkında yorum yapıyoruz herkes Fenerbahçeyi yazdığında kimse bir şey demiyorda neden Sevilla kazanır diyince direk çıkış yapılıyor ki. Hangi takımın kazanmasını istiyorsam onu yazarım. Burası özgür bir tartışma platformu değil mi ?
KEZMAN GOL!
Evet gollerin devamını bekliyoruz 1-1

Gol'ün ismi Edu Dracena
GOOL KEZMAN GOOOL EDU :D
Şu an kaç kaç maç?
1-1
Edu bırak sen futbolu.Avrupa maçlarında kaçıncı golü kendi kalesine bu ya.
İki golde bizimmiş.
İyi ya ^^'
Bakmayın güldüğüme sinir oldum Edu nun kaçıncı yapışı bu ( BJK LİYİM) Türk takımı sonuçta şu an
Altuğ kesinlikle haklısın.Moralden (+ mı - mi bilmiyorum ama) herhalde hem titreyip hem de gülümsüyorum (nasıl bir manyaklıksa :D)
Altuu sen göztepelisin :D

Harbiden ya şaka bir yana bende bjk'lıyım ama "edu artık gol krallığına dogru ilerliyor.."
Tabiki Bjk den Önce Göztepem Gelirde Genelde İstanbul takımı olduğu için BJK işte :D

Hakemde ciddi bir fener düşmanlığı gördüm

Aha bitane daha attı =)

Bu konu CrazyDream tarafından düzenlendi(2008-02-21 01:00, 16 yıl önce)
2-2 oldu .
Ne yapıyolar anlıyamadımki atıyolar yiyolar atıyolar yiyolar:D
Maç böyle biter gibi :huh

2 dk sora edit : Aha gol :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.