Kupanın başından beri favori takımım Hırvatistandı, tabiki de Türkiyeden sonra. Benim için erken bir final oldu. Umarım milli takımımız bu maçı kazanır. Kaybedersek elbetteki üzülürüm fakat turnuva devamında Hırvatistan'ı desteklemeye devam ederim. Dostça geçen taraftarlarında aynı şekilde dostça geçirdiği bir maç olması dileğiyle.
arkadaslar sizi uyardim kalbimi kirmayin diye arkadasim bir saka yapalim dedik yuh ya 1kisi bile anlamadi ya abi tabiki turkiyeyi tutuyorum umarim kazanir ama fatih terimi gercekten sevmiyorum neyse sakaya son vermem daha iyi oldusanirim ama ben hayatta turkiyeyi tutmayim olmaz cunku sevdigim kiz tcli anladinmi
Şu anda Türkiye olmasa bu arkadaş burada yazı yazıyor olabilirmiydi ben onu düşünüyorum :O_o

Her yıl milyarlarca dolar yardım yapıyoruz, yaranamıyoruz.. Adada güvenle oturuyorsanız buda Türkiye ve Türk Askeri nin sayesindedir..,

Güzel şaka :asik2 ..

Neyse Türkiye'mize başarılar. Yenicez..

Edit : bu mesajı arkadaşla aynı anda yazdık :)
@xwerswoodx
Hocam bana göre Dinle Dille Irkla ve Kültürle şaka olmaz.Çünkü bunları sadece sen değil herkes paylaşıyor.Şaka kişisel yapılır.Topluma mâl edemezsin.Sözlerine dikkat et..
Bak görüyormusun ben şimdi farkettim. 16 yaşındaki birisinin ne sözleri nede şakaları ciddiye alınabilir.Ondan böyle birşeyin ne anlama geldiğinin idrakinin beklenmesi bence yanlış olur.
Yenicez BeyLer aLLahın İzniyLe suana kadar cok iyiyiz cok guzel pozisyonlarımız var... ilk yarı bitti
bence hic iyi oynamadik dusuncesindeyim maci kazanabiliriz ama daha iyi oynaabilirdik
İstediğimiz gibi oynayamıyoruz hücum yapamıyoruz hakem bitirdi bizi.
Cidden oha :yes
1-1 yaptık olmaz böyle birşey.Netten izliyordum maçı 119. dakikada bir gol yiyince evlat acısı gibi koydu.Ama aslan semih 121. dakikada çaktı golü.
Morellerim bozuldu tam tv kapattım bi çığlık Gooool diye :) İşte BUDUR TÜRKİYEM BENİM :)
MAÇI ALDIK
Ben Daha Fazla Tutamıcam Kendimi Arabayla Konvoya Katılayım :)
Ben kaçtım herkez kendine iyi baksın.. :asik2
Türkiyem !
Rüştüye çok pis sövüm ve hala sövüyorum o gol yenirmiydi ya ama semihe helal olsun bu sene oynadığımız en güzel oyundu bence

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.