insan dışarı çıkıp sevinmeyede korkuyor ya.
her yerde silah sıkıyorlar :?
Şimdi bir düşünün maçı en yakın arkadaşnızla seyrettiniz vede çok sevinçlisiniz diğer arkadaşların arayıp xx yerde bulusalım kutluyalım dediler sen ve o arkadaşın yola cıktı anıden sılah sesleri 1-2 dk sonra bı baktın arkadasından kanlar geliyor böyle güzel bir geceyi mahvetmiş oluyorlar silahını sıkanlar. Olsun gene şu macın heyecanı bitmez resmen tarıhe yazılmalık mactı son sanıyelerde :D
Türkiye'm:asik2

Gol yemeden gol atmıyorki milli takım:) Almanya gol atmaya korkacaktır tahminim :D

Ama Hırdavatlar'a fena kapak oldu.:yes
eheh bunu sevdim başka bir yerden alıntı yaptım :D TÜRKİYE !

*____________######________________*
*__________##########______________*
*_________#############____________*
*________##############____________*
*_______#######______###___________*
*_______######________##__##_______*
*_______######____________###______*
*_______#####_____________######___*
*_______#####____________#######___*
*_______#####___________#######____*
*_______#####____________######____*
*_______#####_____________######___*
*_______######____________###_##___*
*________######_______#___##_______*
*________#######____###____________*
*_________############_____________*
*__________##########______________*
*____________######________________*
*__________________________________*

Tymaron : Rüştüye çok pis sövüm ve hala sövüyorum o gol yenirmiydi ya ama semihe helal olsun bu sene oynadığımız en güzel oyundu bence

Yahu niye herkes Rüştü'ye kızıyor adam sadece bir maçta hata yaptı ondan sonra hiç adamı oynayamadı ki adam gibi oyun,
Ayrıca sen de o kadar yorulsan deli gibi golleri engellesen yorulur bitkin düşer basit bi golü engelleyemessin,
Hatta sen o anda orada ne olduğunu bile bilemezsin...Yani Rüştü'ye çok yüklenmemek lazım,
Hem olan oldu da artık giden golün geri gelmesi gibi bi durum yok önümüzdeki maçlara bkaıcağız...
Yaşına Göre İyi Performans sergiledi bence hele frikik çıkardı ya orda bittim :)
genellikle hep tek elle uzaklaştırdı topları kaleye top geldiğinde biraz tırstım ama altından kalktı bence.
yediği golde herkesin başına gelebilcek birşey o golü volkan yeseydi tecrübesiz falan derlerdi. Rüştü'nün Bi anlık hatası büyütülmemesi lazım şu anda sonuçta öyle veya böyle Yarı Finaldeyiz...
Harikasın türkiye,senınle gurur duyuyoruz!
yine imkansizi basardik... :D
Herzaman ki gibi , son dakikalarda gösterdik kendimizi.

Almanya korksun bizden ^^
korkacak zaten :d
İmkansizi başarmak Göbek adimiz oldu artık :D

Almanya Tırs tırs olmaya baslamıstır :)
Saat sabah 4 e kadar kutluma yaptık Zonguldak da :D
Bütün halk delirdi.Hükümetin önünde 50 bin kişi dağıttı ortalığı.Arkadaşlarla buluşmaya giderken halaya arada beni de aldılar.Savaş çıktı sandım. :D
Zaten o değil sadece bi oyuncu var bizde hangisi unuttum paso Tuncay paso süper paslar atıyo adam bi türlü kontrol edemiyo yaklaşık 3-4 defa karşı tarafa topu öyle kaptırdık Rüştüye kızacağınıza gidin Tuncay'ın süper paslarını tutamayan adamlara kızın değil mi?Veya kızacaksanız gidin niye miyavlıyo Mart bitti deyi kedilere kızın :D (En zarasızı kedilere kızmak...Ayrıca Rüştüye kızmaktan iyidir şimdi desteğe ihtiyacı var hem zaten Rüştü'ye kızmıyorsun aslıdna bşaka birşeye kzııyorsun da tam endenini bilemediğin için Rüştü'ye kızdığını sanıyorsun)
Rü$tüye kızmanız bişeyi deiştirmez rüştünün genel hali fazla çıkıyor dışarı. Ama tecrübesinide gösterdi Srna'nın frikiğinde ve o penaltı ' da (:
Ayrıca mucize fln vs boş şeyler bunlar. Herşey inancımız sayesinde oldu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.