Silindi
Bence beklenen bir sonuçtu ve kimse aldanmasın.
Fenerbahçe en kötü şampiyonlar ligi maçını oynadı burada.
Gruptan çıkacaktır.

Zaten İnter'i Milano'da yenmek çokta kolay değil.
Tamamen Anlayamadığım Bir Konu Bizim Neden Hep Tek Forvet Oynadığımızdır Semih Neki Abi 4 Defans Arada Karınca Gibi Semih Ordan Oraya Ordan Oraya .! ßana Göre Alex Vasat Olursa Bütün Takım Etkileniyor. :S Tamamen Defans Uyuşmazlığı Çektik Paslar Yerini Bulmadı İnanamadm Yani Bu Fenerbahçemi Diyorum.!
aranmışın bura =) yarında bizi ezerler zaten 10 15 tane ambulans dursun saha kenarında bu marsilyalılar sakatlıyo bizimkileri :D
Her maç müthiş oynıyacagız diye birşey yok.. Şimdi msn'de interin galibiyetini kutlayan Gs'li arkadaşların pasını aldım görüşücez hepsiyle tek tek 2 hafta sonra 8)

Sitede hain var arkadaşlar xD

İbrahim kardesimiz İbrahimovic'e Adaşoviç demiş ve Inter'i desteklediini açık açık belli etmiştir.. Dalıyoruz xP
Cincon Maçından Sonra Bizi Enqelleyin Bence -Flame-Holgora- Çünkü Geçtiğimiz Seneler Flood Nedeniyle Bilgisayarı 10 dk kitlenen arkadaşlar oldu xD
|Holgora| : Cincon Maçından Sonra Bizi Enqelleyin Bence -Flame-Holgora- Çünkü Geçtiğimiz Seneler Flood Nedeniyle Bilgisayarı 10 dk kitlenen arkadaşlar oldu xD

Eetde bu sefer maçtayım ersincim.. Telefon açarım sana xD
Adept
4.3
1. Deivid ve Alex sahada yoktu.
2. Neden Aurelio çıkarıldı?
3. Fenerbahçe forvet problemini acilen çözmesi lazım.

---

Ibrahimoviç'in kullandığı serbest vuruştan önce, sarı kartı gördükten sonraki sırıtışı nasıldı ama? xD
Benim buba salmıyo abi yaf xD Anca Bursa Maçında Gidiyorum xD hani Sen beni arabayla bursadan alıcaktın ekmek arası kaşar yedirtçektin bende sana bursa peyniri tattırcaktım xD AUzhuazhauhza
Gelicem olm ama gelince pederden izin alıp cıkamazsan görürüm seni ben xD
Silindi
Journeyman
0
Flame : Sitede hain var arkadaşlar xD

İbrahim kardesimiz İbrahimovic'e Adaşoviç demiş ve Inter'i desteklediini açık açık belli etmiştir.. Dalıyoruz xP
Vallaha o kadar değil ama severim keretayı :D Avrupa'da her Türk takımının rengi Kırmızı-Beyaz'dır. :)
İstanbula Geldik Ya Birader Bana Klavye Artistliği Yapma xD Bursaya Gel Merinosa Çıkalım O Genelev Senin Bu Genelev Benim Dolaşalım xD ( Tamamen Espri Amaçlıdır Kesinlikle Buğra Abime Kız Ayarlama Amacım Yoktur Bizim Burada Kız Ne Arar xD :P )

@Neran

Genellikle Alex Sahada Olmazsa Diğer Atak Oyuncuları Etkileniyor Ve Haklısın Forvet Sorunu Var Bence Kezman Hazır Dediler Ona Şans Tanınmalıydı Semih .. I-ıh Bu İşlerin Adamı Değil :S
Yavrum ibo xD adaşovicin öle demiyor ama |-)

@Holgora

Konuyu dagıttık Lucre gelicek ve söyle yazıcak..

Holgora-Flame

disconnected from U-S xD

Ayrıca Kezman'ı gs macına saklıyorlar sölediler xD
ben diyorum semih 90dk adamı değil hadi uyudumm ben görüşürüz millet
Doğaldır İkimizi Yanyana Koymayın Bundan Sonra Aranızda Bu İşleri Bilen Var Benim Bulunduum Topice Almayın Şunu yaw xD xD

Size Fenerbahçenin Kaybetmesinin Sebebini Söyleyimmi ?

-İlker Yasin Stadda Yorum Yaptı Adam Uğursuz Cünüp Ya ne Zaman Maç Sunsa Yeniliyoruz Haaamit Haaaamit xD şaka bir yana zico yine s*çtı Neyse Ultüme Sütrüke İyi qeceler.
Niahahaah xD asıl su stada bizim milli maçtaki anonscuyu koysaydık kazanırdık.. Bagırırdı Inter Milan Oleyyyy... xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.