Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Inter'den Ibrahimovic ve Samuel Walter dikkat ettiyseniz serbest vuruş yüzünden sarı kart görerek PSV maçında cezalı duruma düşmüşler.
Bu şu soruyu akıllara getiriyor...

Neden 1 kart daha görmesi halinde cezalı duruma düşecek bir oyuncu serbest vuruş yüzünden saçma bir kart görerek cezalı duruma düşsün ki ? Bunda bir kasıt aranmalı...

Ve Samuel Walter, hakemin Ibrahimovice gösterdiği karta rağmen aynı hareketten kart gördü...Enteresan...

Inter'in PSV ye maçı vereceğine ve FB'nin yenilmesini bekleyeceğine inanıyorum.

Bu bir nevi taktik, David Ibrahimovicin o karttan sonra gülmesinin nedenide bu...

Göreceksiniz...
Inter zaten cıkmayı garantiledi.. Buxiun yanlıs düsünüyorsun.. Simdi acıkladıgımda sana daha mantıklı gelicektir.. İbrahimovic samuel gibi adamlar zaten psv maçında oynamıcaklardır.. Garantilemiş takım niye oynatsın ?

Onlar bu maçta sarı kart gördüler çünkü sarı kart limitlerini bitirip ceza alıp tekrar sıfırlatmak istediler.. Eğer sarı kart görmeden devam etse ve 2.turda saglam bi rakiple oynarken sarı kart görse rovansında cezalı duruma düşmek var.. Birde zaten garantiledigin grupta o cezayı ödeyip kurtulmak var.. Yani yanlış düşünmüşssün.. Ben bu kanıdayım..
Haklısın Bugra Sana Sonuna Kadar katılıyorum.
Beyler Yarın bjk ıns kazanır bır fenerbahcelı olrak bjk maclarını takıp ederım =)

gs lıgden atsalar daha ıyı olcak he mac kaybder aglarlar pealtımız verılmyıro derlre penaltı alrılar 6 0 dıyelım bu qceyıde boel atalım 02:56 a.e.o herkez
Silindi
Members
0
Yettim :D

Abicim Fenerbahçe bi keee bu skoru hak ettimi ? Evet fazlasıyla, 5 olmadığına dua etmek lazım.

O beğenmediğimiz Deniz'in eksikliği bize pahalıya patladı.Deniz Orta alanda Aurelio'ya yardım ettiği gibi gökhan ileri çıktığında sağ kanadıda koruyordu.Deniz'in yerine oynayan Selçuk ne orta sahada görevini yapabildi nede sağ kanada gitti.Şimdi bakıyoruz dk 15den dk 45 e kadar inter sağdan bindiriyor Dua edenimiz varmış ki gol yemedik.

İlk yarıyı atlattık ben dedim hah ilk yarı bitti şimdi Selçuğa ya bi talimat verir yada oyundan alır Appiah'ı sokar.Bi baktık aynı 11 devam ediyor.

Gökhan ve deivedin ileri çıkığ Alexe pas verdiği dakikada Alex'in şutu kaleyi sıyırdı dışarı çıktı dönen top gol oldu.Neden ? Sağ kanat boş kaldı e eskiden kalmıyormuydu ? Evet ama Deniz kapatıyordu Selçuk nerde ? yok.

Zİco müdaheleyi yapıyor ama ne yapıyor Hepimiz Aha Appiah diyoruz Selçuk cıkıyor diyoruz bi bakıyoruz ki orta sahamızın en sağlam adamı Aurelio oyundan çıkıyor yerine giren ise formsuz olan bir appiah bu sefer orta saha tam göçüyor.Ondan sonra benim bütün ümitlerim bitti zaten.Ki 2 tane gol yedik.

E sağ kanat kötüydü de soldan neden hiçirşey yapamadı bu Fenerbahçe ?

Şimdi Fenerbahçenin atakları sol kanattan veya sağ kanattan geliştiğinde Alex ile paslaşılıp yapılıyor.Alexe bakıyoruz Alex gitmiş başka biri gelmiş.Ne top tutabiliyor ne çalım atabiliyor ne de aralara pas atabiliyor.E doğal olarak atak gücümüzde çöküyor.Carlosla Vederson bindirmede yapamayınca olanlar oldu zaten.üstüne bide Semih sakatlanıyor.Giren Colin. bakıyoruz Colin orta sahaya monta edilmiş Takım İnter kalesi önünde top çeviriyor yemin ediyorum en az 30 sn top çevirdiler içeri bir allahın kulu giripde orta açın demedi.Colini forvet hattına almamışmıydı bu Zico ?

Tabi rakibinde çok büyük etkisi var Milano'da İnter gibi bir takımla oynuyorsunuz, ama bunlara alışmak lazım.Deplasmanda bu şekilde top oynanacaksa grupdan falan çıkıp hiç kendimizi kasmamak lazım.Gidelim uefaya en kötü bi final oynanır.

Cskda satmış zaten Psvye.Topcularını tatile yollamış.Wagnerle Joyu saklıyorlar bize.

2 hafta sonra Allah yüzümüzü güldürür inşallah.

Öğğhhh :D
Benim aklıma bi ara 8 tane felan geldi Sercan :alkis
Silindi
Novice
1
O kadarda değil :D
Silindi
Novice
1
Fenerbahçeli olsamda bayağı güldüm (:

İnter - Fenerbahçe maçını anlatan spiker Ertem Şener ile Mustafa Denizli'nin diyalogları internette geceden beri paylaşılıyor. En önemli derlemeyi internethaber sitesinde Hacer Alkan yaptı.
İşte Hacer Alkan'ın notlarından maçtan spiker notları...
Şener: "İşte tecrübe... Muhteşem bir geri pas değil mi hocam?".
(Roberto Carlos'un topu göğsü ile Volkan'a indirdiği pozisyon)
Denizli: Roberto Carlos için mi? Değil...
-"Öyle bir ohhh biriktirdim ki içimde... Top İbrahimoviç'in ayağına geldiği anda... Ve burada verdim... (İnter'in kaçırdığı gol pozisyonu)".
-Alex... Alex... Vur oğlum, vur oğlum... Hadi... Vurdu... Dışarı...
-Açığı kapatın, vurdurmayın, vurdurmayın, vurdular... Gol... Olsun... Yan toplara dikkat dedik oysa... Olsun... Bırakın sevinsinler... Birazdan biz de sevineceğiz inşallah... 1-0.
-Hocam siz varken söylemeyeyim, söylemeyeyim diyorum ama... Sağdan soldan o kadar çok gösterdiler ki bunu... (Golün yorumu, maç yorumlayacak Denizli ise sessiz...).
-Olsun... Skora bakmadan, süreye bakalım... 45 dakika!!! Süre moralimizi yerine getiriyor 35 dakika var. Moralleri bozmamak lazım...
Şener: "Cruz çok faullü oynamaya başladı sevgili hocam".
Denizli: "Çok önemli değil, bizim lehimize faullü oynaması".
Şener: "Ama hakemin gözünden kaçarsa çok tehlikeli hocam".
Denizli: "Şampiyonlar Ligi'nde öyle kolay değil".
-Edu... Roberto Carlos'a bakıyor suç işlemiş çocuk gibi... Roberto Carlos da bakışları ile bir şey diyor gibi (İtalyan televizyonu golün tekrarını verince bu yorumu yapıyor).
Şener: "Ne gereksiz bir durum... Ne gereksiz bir pozisyon... Ne kadar bedava gol... O bile inanamadı... O anda sevinemedi İbrahimoviç... Karşısındaki adam da Roberto Carlos... Niye ayağını uzatmıyorki Roberto Carlos hocam...".
Denizli: "Bu özel bir vuruş. Ani bir vuruş. Ne yapacak?".
-Hava sıcaklığı 0 derece... Bu dakikaya kadar soğuğu hissetmiyorduk. Ama 2-0'dan sonra soğuğu hisseder olduk.
Şener: "Hocam bize birşeyler olmaya başladı" (İnter'in yeni bir akınında).
Denizli: "Bir şeyler değil, saçmalıyoruz...".
Şener: "Hocam saçmalıyoruz demeyelim de panik yapıyoruz diyelim".
Denizli: "Appiah'ı bulmaları lazım" (Fenerbahçe rakip kaleye akın yapıyor).
Şener: "Appiah boşta hocam görüyorum...".
-Gökhan, eli kolu çok oynuyor. Sarı kart çıkıyor. Bir sarı kart da Appiah'a mı çıkarttı acaba! Sanki hakem sarı kartını 2 kez çıkardı gibi. Appiah'a da verdi gibi... (5 dakika sonra: Appiah'a kart çıkmamış).
Şener: "Müdahalelerde çok başarılı bu akşam İnter" (İnter savunması Kazım'dan topu çalınca).
Denizli: "Onlar başarılı değil, Kazım başarısız...".
Şener: "Bir başka ifade ile yani diyorsunuz...".
Denizli: "Değil. Öyle demiyorum. Kazım başarısız".
(Dakikalar 85'i gösteriyor. Fenerbahçe'de bir ışık yok. Ertem Şener sıkılmış durumda. Artık skoru da kabullenmiş, teselli veriyor. ).
Şener: "Evet hocam. Ne diyorsunuz, her şey bitmedi değil mi? Fenerbahçe kendi seyircisi önüne bıraktı...".
Denizli: Ofsayt! (Denizli maça dalmış, aklı sahada).
Denizli: "Fener'in burda İnter'e kaybetmesi çok doğal".
Tam o anda 3. gol atılıyor.
Şener: "3. gole çok yakınlar derken 3. gol geldi. Ama Fenerbahçe 2. tura kalacak buna inanıyorum. Olsun...".
Silindi
Novice
1
Sercan spor yorumucusu olacak adamsın :D
Adept
4.3
Şener: "Müdahalelerde çok başarılı bu akşam İnter" (İnter savunması Kazım'dan topu çalınca).
Denizli: "Onlar başarılı değil, Kazım başarısız...".
Şener: "Bir başka ifade ile yani diyorsunuz...".
Denizli: "Değil. Öyle demiyorum. Kazım başarısız".

Bu kısmı yanlış, Denizli sonda şöyle diyerek, eziyor spikeri: "Daha sağlıklı bir ifade ile..." xD
Silindi
Adept
4.3
abi o iki şom ağızlı hiç susmadılar zaten.

@Mack
Ah ibom ah :D bi çıakrsalar beni oraya çok şey derimde :D
3 sıfır yenildik (:
Nerde İlker Yasin Nerdeee ! Taç Çizgisine Yakın Bir Yerden Korner Kullanıcaz Şimdi ! Evet Sayın Seyirciler Türk Taraftarlara Denizi Gören Trübün Ayrılmış xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.