OHA TÜFEKLER KIZKAÇIRANLAR.. NÜKLEER SİLAH YOLLAMAYALIMDA !! BACAKLARIM TİR TİR TİTRİYO TARİH YAZDIK KISACA !
Silindi
Master
8.5
Kötü maç + Nihat = Çeyrek Final
İnanamıyorum abi ya nasıl koyduk ya millet dışarıda kornolar susmuyor.

TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE !!!
BU EMRE AŞIK + VOLKAN + TUNCAY + SABRİ 4'LÜSÜNE RAGMEN KAZANDIK HELAL OLSUN
Ne Bu Dısardakı Sılah Sesı Ya Kendımı Kandıl Dagında Gıbı Hıssettım:D
bi ara elim ayağım boşaldı şimdi titriyolar.. ya tuncayı atın artık yemin ederim bu kadar salak bi futbolcu görmedim ya olduğu yerde fır dönüyo topaç gibi ! sokaktan çocuk bulup koysan aynı görevi yapar ! yada bi kalasın ucunu sivreltip döndürünce de aynısı oluyo
tuncay ve emre aşık bu kadrodan cıkarsa final bile oynarız bu kadar salak 2 adam
Çekmiş Peh !!
Keşke VOlkan Orda Kafayı Koysaydı Hakeme.
Tav Etti beni Şerefsiz.
Ayı Volkan&裟ı gören varmi beyler adamı devirdi ayı

bence zor yırttı :D Linconl'e vurduğu gibi vurmadıya :D
ben nihat kadar iyi bi futbolcu görmedim türkiyede.. adam her adımında tarihe yazıyor ya adam 1 maç susuyo 2 maç susuyo sonra bi başlıyo şov yapmaya mütiş oluyo .D saydırıyo ya kepçe kulaklı felan ama çok hoş biri :D
Çek Senet Anlamayız Adamı Harcar Gecerız:D:D
Silindi
Apprentice
1.1
Arkdaşlar O Sayin Fatih Terim'in Bileceği İş Bize Kalmamamiş Onlar Hakkinda Küfürlü yorum Yapmayin.. O Kadro Sayesinde Aldik Sadece 3 - 4 Futbolcumu Oynadi. Tabiki Hayir Takim Ruhu Buna Denir..

Türkiye Hak Ettigi Yerdedir
Türkiye'nin Hak Ettigi Bir Maçdir.
Alayina Degil Kralina !!
Duygu selindeyim...Volkan ne yaptın sen o ayrı bi konu..
Macın Adamı Nıhat Kahvecı Secıldı..Gercekten Hakettık..Yenılseydıkte Basımız Dık Donucektık..Oynuyan Oynamıyan Herkezı Tebrık Etmemız Lazım Sonucta..O Atmosferde Top Oynamak Cok Zor..Bırakın Oyuncuları Kotulemeyı..Bugunun Tadına Varın..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.