ama ardanın hakkını yemiyelim. arda atmasaydı türkyie hayatta gaza gelemezdi. tabi 2-0 yemeseydik de tarih yazamazdık :D ayrıca tek kurtaran takım biziz yani yenilirken yenmekten sözediyorum
Bence milliyetçilik yapmayı bırakıp objektif bakınca duruma , kendi kanaatimce çek cumhuriyetinin hakkıydı maç. Biz aşırı şanslıydık ama genede çok sevindim he ! :D Şu camın kenarından çekileyim vurulacam şimdi xD
Çek Cumhuriyeti'nin hakk mıydı ?
Şaka mı bu (:
ya gözlerimden yaşlar geldi :D valla bugün birisi kurşun yüzünden sakatlanıcak gibime geliyo
Benim kanaatim. Sonuçta kalecileri o basit hatayı yapmasaydı biz 2. golü atamayacak , ve bu golün verdiği gazla 3.golü atamayacaktık.
Hakeme Ettiğim Küfürün hattı hesabı yok.

Seslerim kısıldı bağırmaktan. İkinci yarı çok iyi top oynadılar inandılar azimle canla başla koştular ve sonuç ortada Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun

Çeyrek final
Viyana
Rakip Hırvatistan bekle bizi yeri göğü inletmeye geliyoruz.
[Taylan] : Benim kanaatim. Sonuçta kalecileri o basit hatayı yapmasaydı biz 2. golü atamayacak , ve bu golün verdiği gazla 3.golü atamayacaktık.

+1
ona bakılırsa x koşmasa y olmayacak , y uçmasa x bilmemne olmayacak ?
Kendi cümlenle beni haklı çıkarıyorsun =)
yok yani haketmiyoruz gibi konuşmuşunda ondan. yani bütün herşey ztaen böyle olaylara bağlı demek istedim yani ben gizli gizli bilgisayara oturmasaydım burda olmucaktım ne bilim eradora hiç gelmeseydim bugün daha değişik biyerde olucaktım
Anemon : Hakeme Ettiğim Küfürün hattı hesabı yok.

Seslerim kısıldı bağırmaktan. İkinci yarı çok iyi top oynadılar inandılar azimle canla başla koştular ve sonuç ortada Türk Milletine hayırlı uğurlu olsun

Çeyrek final
Viyana
Rakip Hırvatistan bekle bizi yeri göğü inletmeye geliyoruz.

şanslıydık.yoksa kazanamıycaktık açıkça basit.
Ya siz ne dediğniizin frkında mısınız?
2. yarı nefes aldırmadık adamlara yapmayın bu haksızlığı takımımıza.Haketti Söke söke aldık diyeek bişey yok.
şans kavramı sizde ya oturmamış yada çok şanssız insanlarsınız ki böle şeyleri şansa bağlıyosunuz... Söke söke hakederek kazandık. Biraz da yapıcı olmayı deneyin. Yorumcuları boşverin...
söktürmedik ki ikinci yarı birşey
:O_o Derim sana ben.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.