Merhaba Arkadaslar
speed
easyuo
injection
multi client
Teot
fixli connector yapmaktayım isteyen arkadaslar olursa [email protected] adresınden bana ulasabılırler

Saygılarımla....
satmıyorum arkdasım bedavaya yapıyorum
Adam hayır işleri için burada. böyleleri hep bulunmaz şükür etmek lazım.
:asik2
İnsomniac : satmıyorum arkdasım bedavaya yapıyorum

Bir insan programlamayı hayır işi yapsın diyemi öğrenir?

Yanlış anlama ciddi bir soru.
Güzel bir noktaya değindin. Gerçekten o kadar programlamayı öğrenipte beleşe yapması kuşku uyandırıcı.
:)
:) turk mılletı ıste ne dıyım beles olunca altında bıseyler arıyolar
acıklamamı yapayım sıze
ogrencıyım sınavlarım bıttı bu yuzden can sıkıntısına yapıyorum
bır 2 cı mevzu ınsanlar alt tarafı bı speed ı fixlemek ıcın dunyanın parasını dokuyolar
bence hıc gerek yok konusmayı bılen rıcayı bılen durust adamlara her turlu yardımda bulunurum
sadece client degıl scrıpt babında da yardım ederım

az once bırı msnden yazdı
connector yapıyomussun yapcanmı yapmıcan mı dedi
insanlar once konusmayı ogrenmelı bence...
bir 3 cusu nemesis arkadasımıza lafım bu laf aynı sey onun ıcınde gecerlı madem cok ıyı bılıyosun kendın yap
Herşeyin Altında bir şey aramak bence ayıp olan şeydir ..

Ben Emiri tanıyorum ve arkadaşım Elinden geldiğince yardım etmek istemiş bunda suçu ney onu anlamadım .. Ayrrıca bilip , bilmemesini veya yapıp yapamasının yüz yüze görüşürsünüz .. Burdan Öyle laf atmak sanırım bazılarının hoşuna gidiyor .
U-S Puan:0.01 bari başka yerlere mesaj yazsaydın önce :)
Silindi
Members
4
insan olana yapıyo bana yaptı script olarakda gayet bilgili ve en azından scripterim diye geçinen 15 yaşındaki cocuklar gibi değil tuhafsınız ama siz paylaşımı bılmıyosunuz bedavaya yapıyo yardım amaçlı .
Nemesis[Berk] : evet msnden konuştum.
Arayüzü Visual Basicle (!) programlamayı C++ (!) da yapmış.
Speed , Teot , Injection , Easyuo engelliyormuş.
Benden spheresvr.exe'mi istedi dsp kodlarıyla oynuycakmış.
Çok profesyönel gördüm arkadaşı ayakta alkışlayıp engelledim.

adamın yaptıklları doğru sphere exe ıle clıent exe arasında bı bag kurmadan connector yapamazkı ve senı sphere exeden hacklıcekmı sandın :) bence adam dogru olanı yapıyor bızzat ızledıgı yol doğru...nekadar bılgın var bılmıyorum ama bukadar korkmana ve + nıyetlı olmana şaşırdım
Nemesis[Berk] : @ByPyRO
Arkadaşım senin yetersiz olduğun kanatine vardım. Birincisi DSP KODU HIÇ BIRŞEYI ENGELLEMEZ !. Ikincisi 56b ile dsp kodu artık kullanılmıyor !. Client 3.x ve üzeri versionlarda DSP IPTAL EDİLDİ !. Üçüncüsü DSP KULLANCAĞINA SPHERECRYPTINE SADECE GIRECEĞİN CLİENTİN VERİLERİNİ YAZ AYNI ŞEY !. Dördüncüsü arkadaş visual basicde arayüz yaptım c++ da kod yazdım demiş ! Visual basicde yaptığın arayüzün altına c++ da kod yazamassın ! , farklı dil aileleridir !. Beşincisi :

speed - @Userexwalklimit
easyuo - Capcha check , delay
injection - 55 i serisinden beri engelli
multi client - çift oturum veya virtual machine ile açılır
Teot - 56b serisi ile engelli.

Adam bedavaya falan yapmıyor zaten bunların sistemlerini çözüp engelliyecek bir arkadaşımızsa çok muazzam paraya yapardı !

bundan 5 ay once server açtıgımda Re-has benden sphere ını ıle clıent arasında bı baglantı kurdu ve 3 ay acık kalan serverımda çalıştı takır takır yanı hayatını +c ye adamış adam bılmıyo sen bılıyosun olemı ? ve ustelık herşey fıxtı cok bılmıslık yapmanın anlamı yok bırakta herkes adam gıbı ışını yapsın atıp tutmakla olmuyo bu işler haa yok bılmıyosan dersen re-has ı bı araştır derım :) mademkı okadar bılıosun adamı eklemeyıp kendın yapsaydın ustelık bana şuanda yapıyor ve sorun yok :)
Nemesis[Berk] : Hayatını c ye adamışsa boş iş yapmış. Bu devirde kimse c programcısı istemez . Benim asıl işim programcılık !. Mesleğim bu !. Eğer sana yapıyorsa yapsın bana sunucunun linkini yolla indiriyim connectörünü o gün kırayım !. Eleman sana beleş iş yapıyor diye biyerini yalamak zorunda değilsin !

benım acık bı sunucum yok sadece test amaclı yaptırdım bedava yapması senın ısını engellıyorsa bılemem .. kı dıosunkı
Nemesis[Berk] : hangi algoritmadan yola çıktın satın alabilirim?
bukadar kral programcısın he :yes
Nemesis[Berk] : bkz : epikdizayn.com
bkz : smybilisim.com
bkz : evlenmevakti.com
bkz : buyukkulup.org.tr

burda sidik yarıştırıcaksak her türlü uzağa işerim koçum..

18 yaşında bırı ıle konuştugumu unutmucam varsa velini gönder :)
+bunlar web sıte :)

Oxned By Ir4Dex > Zakix evlenmevakti.com/
ben sana ole 200 tane referans sayayım :)
Nemesis[Berk] : 21 Mayıs 1990 - TC Kimlik no : 56908007634
+ SMY Bilişim benim ortağım bir firmadır.

ps : Ayriyetten bir web sitesinden appletler ile masa üstünde yaptığın herşeyi yapabilirsin cahil arkadaşım

19 yaşınayenı basmış bı cocuk olarak fazla labalı argove sevıyesız konusyosun herşeyı bıldıgını sanyosunve yanılıyorsun bıde ortagn cıkıyo bende doruknet anet bıde mynetın ortagıyım oldumu ^^

oladar referans sunan bırı olarak mıdgarda beyaz bı theme ve hazır bı tasarım la acmak buyuk bı başarı :D oda ayrı bı konu
bır ara gelde tema nası degıstırılır ogretelım !!
abi adam kral

Hakkında : Bilgisayar ile 1999 senesinde tanıştı , asıl amacı sunucu tabanlı programlama iken birden web tabanlı programlamaya ve en son 3B web tabanlı programlamaya konusunda çalışmaya başladı.

Görevi : Proje lideri , Ana programcı , Grafik denetleyicisi.

Telefon : ***

Adres : ***

İl / İlçe : ***

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-12-05 16:11, 9 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.