:selektor 19 yaşında bırı olarak cok bılncsız ve havalı konsuyor bunun yşla fazla alakası yok ama benım bıldıgım 19 yaşıdna bırı adam akllı konusur ve herşeyı bılınclı konsuur arkdaşn yazdıgı topıclerı ve konusmaları okjduum karsıındakını kotuluyo tek kralben hesabı takılıyor fake acclerle cvp verıor :D şaşırdım bu yaşta bu stres :utangac2
Guzel Kardesım Ben Okulunu Okuyorum Kutahyada Insaat muh 3 cu sınıf Ogrencısıyım

Sen Nesın Ya Baksana Bı bana Eger Sende 3D max Bılıyosan ben kellemı keserım

2 senedır 3d max goruyom sen kendını ne sanıyosun mıllete ahkam kesıyosun once oku adam ol lıseden terk edıpte kendını klavye basında sekılden sekle sokma luzumsuz adam
Nemesis[Berk] : Eğer uğur aktifse bi kontrol etsin. Fake hesapla yazı yazmışmıyım ? yazdıysam hangi konuda ve ne yazmışım ? Ben connector yapıyorum demedim adam yalan söylüyor diyorum sanki bi çıkarınız varmışcasına adamı savunuyorsunuz !.

adamın yaptıgı connectora baktım gayetbaşarılı bı calısma buna bızzat ben kefılım clıentı exeye gommuş ve speed de calısmyor gerçekten takdır ettım senıde on yargıda bulundugun ıcın bırkaz daha kınıyorum umarım ınsanların emeklerını kendı ısını gormedı dıye aşşaglmassın ıyı akşamlar ısteyene ss koyabılırım reklama gırmıcekse..
ByPyRo banada connectoru at Nemesiste oyuna girsin şunu bi reskile bağlayalım bıktım ya
@ruler
mantığa bak ya sana yazıyım bi npc sabah akşam res kil at orgazm olcaksan..

@bypyro
onuda sana sorucak halim yok.
Doğru Nemesis Ben Apprentice (Çırak) Kesmiyorum Oyunda Grandmaster (türkçesi ADAM) ol gel Reskill'e bağlayım. bandajım biterse anlaki tatmin oldum bu arada sen çok fonksiyonlusun herşeyden anlıyon maşallah npcde yazıyorsun vay be
bkz dökümanlar / sphere yeterli olur sana..
başka ne yapabiliyorsun hepsini söylede yeni şeyler öğrenmeyelim 2 yaşında 19 dilde öğrenmişsindir üstün zekalı birisine benziyorsun ama dur bakalım
sanane?
okadar muabbet ettik hatrım yokmu hiç tanışmıyormuşuz gibi sanane diyorsun ayıp oluyor ama:huh
Ney 19 Dılmı Vallaha Hıc gulesım yoktu

Arkadaslar Bu arada Turkiyede 8 dıl bılen sayısı 1 elın parmagı kadar

arkadas 19 tane bılıyo idol idol
Euheuhe ortalık karıştı euheuhe gülüyorum ya ahahaha Nemesise yazık artık susun lütfen
xD ruler senın gıbı bırı nemesıs gıbı bırıyle dıaloga gırmez nası kucumsersın o bır kral xD öğrenemdinmi daha :)
hayretler içerisindeyim o yüzden kral olduğu için sohbet etme gereği duyuyorum yoksa post bile atmam benim için çok değerli nemesis çok güldürdü bugün beni allahta onu güldürsün çok iyi kalpli saf birisi allah yolunu açık etsin onun ;(
Silindi
Members
0
nemesıs sen programcımısın arkadaşım profosyonelsin sanırım hımm. :D komık olmayın yaff ben 30 yıldır bu işin içindeyim 19 yaşında profosyonel yazılımcı gormedım hele uo ya takılanı hiçç gormedım bu arada berk sen git abisi hala sphere exe ile hacklenme korkusu yaşa :D komıksın ya bide programcııyım dıyosun adam bana client yaptı connectorde yaptı sphere exe den hacklendımmı :D sorun varsa ekle [email protected] bir abin olarak sana programcılık dersı vereeyim :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.