sen kral gormemışsın :yes once gıtsın okadar bılgısı varsa suncusuna bı tema atsın :) ustelık grafıker :D
Kral Hakkında Ufak Bir Araştırma Bknz ; https://img41.imageshack.us/img41/1049/2105i.jpg
bkz : epikdizayn.com

Burada yapılan tasarımları paintte mi çiziyorsunuz? Sanırım tasarım denilince akla ilk gelen 3ds Max gibi bir programdan haberiniz yok.
Bu tasarım işini adam gibi yapmak istiyorsanız hedefinizde doğru programlar yer alsın.

Aradaki farkı umarım anlarsın.

1. Yüzüne Bile Bakmam:no2. Aşık Oldum :yes
buda guzeldı :) hepsı mas buraya uye ne o yoksa sırkettce uomu oynyuonuz :D ruler ss guzeldı :D
Aslında benim Nemesis'le dalga geçmek gibi bir amacım yok.Yaptığı diğer işlere birşey diyemem.Fakat konu tasarım olunca bu işten o şekile para malesef para kazanılmıyor.Ben sadece aradaki farkı iyi anlatabilmek için fotoğrafları size sundum.Bu işe bide müşteri gözünden bakmak çok önemli.Şu anda çoğu kişi emin olun ben söylemesen onun bilgisayarda yapıldığını bile anlamıyacak.Fakat gerçekten bu işten böyle para kazanılıyor.Şöyle bir durumda var.Sizin amaçlarınız benim sandığımın dışındadır onu anlayışla karşılarım.

İyide iç mekan da dolaştırmak için onu seçiyorsan bunu zaten max içindede yapabiliyorsun.Ayrıca nerden biliyorsun V-ray render motoruyla yapıldığını.Belki Maxwell,Fly,K-ray ve Mental Ray gibi render motorlarında yapıldı.
tedbunndy : Aslında benim Nemesis'le dalga geçmek gibi bir amacım yok.Yaptığı diğer işlere birşey diyemem.Fakat konu tasarım olunca bu işten o şekile para malesef para kazanılmıyor.Ben sadece aradaki farkı iyi anlatabilmek için fotoğrafları size sundum.Bu işe bide müşteri gözünden bakmak çok önemli.Şu anda çoğu kişi emin olun ben söylemesen onun bilgisayarda yapıldığını bile anlamıyacak.Fakat gerçekten bu işten böyle para kazanılıyor.Şöyle bir durumda var.Sizin amaçlarınız benim sandığımın dışındadır onu anlayışla karşılarım.

ağzından bal damlıyor zaten buradaki kimsenin Nemesisle dalga geçmek için bir uğraş verdiğini sanmıyorum yaptığı işler güzel ama kendisi gibi birşeyler yapmak isteyen insanlarla dalga geçiyor gibime geldi o yüzden post attım yoksa dikkatimi çekmezdi nemesis bu konunun hakimi gibi gözüksede pek öyle değil gibime geliyor yanlış düşünüyorumdur inşallah bu arada kendimi ispatlama gibi bir durumum yok insanları burada rencide etmenin anlamı yok nemesis istiyorki burada connector yapan kişiler connector yapmasın hep ben yapayım öyle bi duruş sergiliyor sanki bırak ya adam free yapıyorsa yapsın arkadaş güzelmi yapıyor kötümü orasını kullanıcı karar versin yorum yap ama bukadarda olmaz o bilmiyor ben biliyorum gibilerinden vallahi ayıp bide grafiker olacak adamsın neyse sustum konuşmuyorum artık gece gece birileri kırılmasın kimseyi üzmek istemem ama bunlar benim görüşlerim sadece beni bağlar kolay gelsin
ruler dedıgıne katılyorum :) veyaşına veırorum berq ın sade degıl boş bı tema aynı sana benzıor :D
Nemesis Arkadasımız once bana geldı connector ıstedıgını soledı bende soyleme tarzına bıraz kafamı taktım
kurdugu kelıme suydu yapta gorelım hadı bu ne demek ya sonra kendısının talebını red ettım
bı baktım 5 dk sonra u-s yazı yazmıs benı kotuleme amaclı
insalar ne bılıyım bu kadar kuyruk acısı olmamalı
sana yapmıyosam dıye benı kotulemen gerekmez arkadasın serverı var galıba
sızden rıcam serverıne gırın bı bakın connector namına bısey yok
kendısının cok ıyı bıldıgını ıdda edıyo ama

15 yasında veletten ibaret
Son olarak birşeye deyinicem.Konuyu açan arkadaşı gerçekten tebrik ederim.Fakat işin içinde bir garpilik yoksa.Yapıcağı programda para almıyacağını söylemiş.Bu kendisi için programcılık adına bir pozitif adım olarak görüyorum.Programı birileri kırsa bile ne programı kodladığı kişiyi mağdur duruma düşürücek nede kendi bir zarar görücek.Hatta onun her kırılan programı ona biraz daha tecrübe kazandırıcak.Aslında çok güzel bir yöntem seçmiş.Tekrar söylüyorum bu işin amacı hack ve diğer türlü kötü amaçlar da kullanılmadığı sürece.
İnsomniac : Nemesis Arkadasımız once bana geldı connector ıstedıgını soledı bende soyleme tarzına bıraz kafamı taktım
kurdugu kelıme suydu yapta gorelım hadı bu ne demek ya sonra kendısının talebını red ettım
bı baktım 5 dk sonra u-s yazı yazmıs benı kotuleme amaclı
insalar ne bılıyım bu kadar kuyruk acısı olmamalı
sana yapmıyosam dıye benı kotulemen gerekmez arkadasın serverı var galıba
sızden rıcam serverıne gırın bı bakın connector namına bısey yok
kendısının cok ıyı bıldıgını ıdda edıyo ama

15 yasında veletten ibaret

aynen 15 yaş guruplarınn bu yaşta bole agrasıf olduklarını hep solerler aynı kızların ozel gunlerı gıbı :)
Euheuhe Çok güldüm şimdi Sunucuda Connectör'e ve Client'e gerek yok ?.?

Sen Diyorsun ya Şu Yazılımları şu programları biliyorum şöyle şöyle yapılır şöyle şöyle yapıyorum bu böyle yapılmaz gibilerinden neden connectör'e ve client'e gerek yok acaba çok merakettim farklı birşeymi icat etmek istiyorsun oyuna bağlanmak için şu tuşa basın gibisinden bravo çok güldüm hakkını vermeliyim
ee kim daha uzağa işiyor :D

Berk sunucu açtın herşeyi biliyorsun ama sunucunun hali içler acısı aldıgın stafflar gece gelip resmen playerla tosscok geçiyorlar bence herşeye cevap yazacağına amatör sunucuna bakalak ol işini yap adam belliki exe ile bağlantı kuracak ha aksi olduğu taktirdede sphere hackleyecek sonuçta güven meselesi güvenmiyorsan bedava yaptırmazsan.

Zaten profesyonelsen profesyonellerle çalışırsın dimi :)
Nemesis[Berk] : @Superadminstratours
stafflar stardan page bakmadıkları sürece çıkamazlar. engelli.
sunucunun acınacak bir hali yok.

@ruler
ea gamesden iyi bir client yazacakmısın? o yazmış ben kullanırım.

Nemesıs fena sacmalıyosun
rulersende fazla kapak etme adamı :yes kendı lafıyla rezıl oluyor madem 56bde fıx neden con yaptırmaya adama gıdıosun dımı :D oda guzel bı kapaktı :yes
dediğim gibi arkadaş amaç rezil etmek kapak etmek felan değil gerçeklerin öğrenilmesini sağlıyoruz halkı bilinçlendiriyoruz not :(çok anlamlı oldu anlamsız bir konuda)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.