Nemesis kraldır dokanmayın kendisi F:/windows/syswow46 klasörüne kendisi kopyalıyor euheuhe :D
Konu üzerindeki bütün yorumlarımı sildim yersiz bir tartışmaydı , sinirli anıma denk geldi vede tek bir yorum yeterlidir.

Birincisi : ruler , marsilya , ByPyRo aynı sunucuların adamı ver arkadaşlarsınız. bkz: rulerin imzası. Bu nedenler bedavaya aldığınız malın nekadar kalitesiz olduğuna inanmak istemiyorsunuz..

Ikincisi : Connector şu anda elime geçti visual basicle dandik bi grafik tasarımı yapılmış. Koda dair içerisinde hiç birşey yok buna inanıyorum. U-S daki kodları toplasa daha kaliteli birşey yapardı.

Üçüncüsü : Bedava olduğuna şaşmamalı bi uovanquard'ın veya piyasadaki connectorlerin yanına yaklaşamaz.

Dördüncüsü : Connector clienti sistem klasörlerinden bende " C:\WINDOWS\SysWOW64 " altına kopyaladı. Arkadaşlar clienti direk programın içerisine entegre ettiğini idda ediyolardı. Visual resource editor ile içerisien gömmüş bkz: Res edit

Beşincisi : Clientte bir fsg veya benzeri crc crypterleri kullanılmamış sadece dsp kodu değiştirilmiş.

Altıncısı : Buyrun size DSP Kod çıktısı :
BlowFish part of SSLeay 0.7.0 30-Jan-1997........j?$Kralsensenbenpicim.)

Yedincisi : Zoruma giden kısmı bukadar yazmış bkz :

İnsomniac : Merhaba Arkadaslar
speed
easyuo
injection
multi client
Teot
fixli connector yapmaktayım isteyen arkadaslar olursa [email protected] adresınden bana ulasabılırler

Saygılarımla....

- ancak hiç bir işlevi olmamasına ramen ( postlarımı silmeden önce ) 67 adet post atıldı bu konu için ve 3 kişi tarafından devamlı savunuldu.

Sekizincisi : Güle güle kullanın connector(!)ünüzü

Kaynak kodudan bağlan butonuna tıklandığı andaki decompile edilmiş alan :

Bu konu Nemesis[Berk] tarafından düzenlendi(2009-05-17 06:43, 14 yıl önce)
Nemesis +1 Bildiğimiz kişilerdensin devam et kardeşim sen söylenenlere kulak asma biz burda devamlı u-s nin takipçisiyiz. Devamlı takip edenler iyi ile kötüyü ayırt eder kendini yormaya değmez..

+1) bız gece tanıştık sayende baya gulduk
2)ben o adama connector yaptrmışmıyım sor bakalım
3) abı senın bu satte ne ışn var gıt şırketıne ya :yes
bende bi kaç şey yazma gereği duydum tam olarak polemikle alakalı sayılmaz fakat

1. bedava connector yazcam diyen bir insanın arkasında hemen bir şey aramayın banada Mert ( sawyer ) şuanda sadece-oyun adlı bi host uo-cs host unun başında olan bi arkadaş delphi öğretmişti bende yapabiliyordum burda resimler falanda koymuştum hatırlıyan olursa connector umun kendimi biraz daha geliştirebilseydim bende ücretsiz yapıcaktım amacım sadece isim olarak tanınmaktı para istemiyordum yani illa bişi aramayın arkasında

2. nemesis isimli kişi hakkında sölencek pek bir şey bulamıyorum çünkü kendisi 25 tane server açmaya kalkmiş 2 sini açmiş 1 ay sonra kapatmiş bir kişidir bununda yanında burda bi sürü projeyle ilgili konu açmiş hiç birini hayata geçirememiştir

ve ona en çok gıcık olmamı sağlayan şey ise

bi orta dünya sunucusu açıcaktı playrları 1.5 - 2 yıl kadar bekletti ( nasil bi server açıosa artık ) ve projeyi durdurdu :yes

sadece bu anlattığım olaylardan dolayı ona her zmana olan ayrı bir gıcığım vardır muhattapım bi insan değildir.
Konuyu her zaman ki gibi amacından saptırmışsınız eğer eleştiri kaldıramıyorsanız, bazı soruları açıklayamıyorsanız post atmayın.

// Kilit

ekleme: nemesis, imsomniac, ruler, bypyro nickli kişiler toplum huzurunu bozma, birbirine hakaret ve amaçsız dalaşmalardan dolayı +1 uyarı aldı.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-17 13:07, 14 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.