yok requiem serkandı sanırım. kafeyi kuran baya yaşını başını almış evli adamdı. adam kafeyi kapattı uonun tadı bozuldu direk sdfs

sen kimsin
blacksin - algos - brenda ex'burn (eh) falan fişman gibi nickler vardı, nebula dönemi nicklerini hiç sorma, mIRC terk oynardım.
Son yıllara damgasını vuran kuşkusuz ki Hodri Meydan(kendi ailem)'dir :P
ben bi kuzu ailesini bilirim.
erman kuzu
abiye kuzu
arda kuzu
melodi kuzu
yarcan kuzu

Onlarla action atmak kadar keyif veren aile tanımıyorum. çok sağlamdılar ayrıca heryere bodoslama girerler katledip cıkıyorlardı süper action oluyordu onlar sayesinde. Genellikle clanları bilinir King Of Action's

Birde El Kayet'ler vardı onlarda çok iyiydii. (:
Sahi, sen çakmasını yazınca hatırladım; Elkahet ailesi de candır.
@Algos;

El-kayet orjinalidir. Sylveria'da kuruldu bu guild, daha sonra çok çakması çıktı. Son zamanlarda Avengers El-Kayet diye bir isim dolaşıyor sunucularda bu da tamamen çakma. El-Kayet ailesi çok uzun zaman önce bıraktı(k) ultimayı.
Bir aralar Karamurat El-Kayet vardı..
Bu ailenin kurucusu Olympus zamanında ( neredeyse 10 yıl önce ) "Avengers" roleplay guildinin masterı "Karamurat Elkahet" oluyor.

Karamurat El-Kayet
El-Kayet Avengers

ve türevleri tamamen kolpadır.

Edit: Karamurat SNN oyuncusu hatırladığım kadarıyla - soyadı orada aldığını söylemişti guildchatte.

Edit 2: Çoğu Maltepe'de konuşlanmıştı, sen de orijinalden bahsediyorsun sanırım.
Evet bahsettiklerin doğru, sadece şunu eklemek lazım, Elkahet soyadı Sylveria'a geçince El-Kayet olarak değişti. Ayrıca Maltepe'de doğru :)
Discordianlar sağlam aileydi. Pagan'da başını çektiğimiz Kharadun ailesinden aldığım zevki de bir daha alamadım. Şimdilerde Kharadun görünce herkes çakma çakma diye peşliyor. Bu sebepten kullanmıyorum soyadımı.
Konuyu baştan sona birazcık tarayım dedim, iyi ki de yapmışım.
Eskilere döndürdü beni birazcık konuşulan, hatırlanan çoğu ailede yer almışım.

Benim kendi görüşüme gelirsek ;
-Discordian

Sylveria konusu hiç açılcak mı diye merakla beklerken sonlara doğru açılmış ki benide sevindirdi.
Sylveria'dan iki guild söylüyebilirim ;

-Freedom
-Cuthalion

Tabi bizim sylveria geçmişimizde unutulmaz :)
~Sinem Cafe.

-Konuyu gereksiz up'ladıysam affola.
En iyi aile Geniş aile höhöeööhöeh !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.