Silindi
Chimes demiş zamanında bu aileler çok iyi idi diye görüşüne saygım sonsuz.Fakat belirtmek istediğim bu ailelere zamanında kök söktürdük Bludstone ve Amenteste Mc Evil ailesi olarak belki eski player arkadaşlar nickleri hatırlarlar.Gabriel Valdes Frenzy Mc Evil bu saydığın aileler tamamen guruba bağlı olarak Skyp Team Speak ADLI PROGRAMLARLA anlaşabiliyorlardı bizim gibi fakat çoğu 1vs1 2vs2 gibi etkinliklerde emin ol bizim yanımızda çırak bile kalamazlar.
Chimes : Eskilerden sayacağım aileler harbi sağlam ailelerdi.

Cervantes ( Bende Nebula'da bu ailedeydim. Ama bu ailede olduğumdan yazmıyorum )
Dae Mar ailesi.
Frederick ailesi
Nuitari ailesi.
Twilight ailesi.
Discordian ailesi.

Yenilerden de şuanda sağlam aile yok. Hiç kimse adam akıllı oynamayı bilmiyor. Anca pusu ve kalabalıktan kazanıyorlar.

güzel demissinde eskilerden bölümü pek uymamıs Discordian ailesi haricinde bu aileler eskiden yoktu sonlara dogru Twilight ailesi cıktı ama diger saydıkları kaideye deger degillemişki senden başka kimse söylememiş o aileleri yada senin eskin bizim yenimiz :)
Quaxisten Archangels ve Rodrique var.
Ben Luthien Twilight belki hatırlayanlar çıkar :)
Rose Won
PyawaL
D'la Arews Souza

flich : herkes kendi tayfasını övüyor oğlum ne anlamı var bunun :)
Katılıyorum..Bende Delequante De'Hunter ailesindeydim. tek doğru yazabilen " damfat " oldu :)

Ben kısaca hatırladıklarımı yazıyım.

Discordian
Rose Won
Hell Fire
Avenger's El Kayet
Izahul
De'Lone
İmamoğlu
Hariqa : Rose Won
PyawaL
D'la Arews Souza

Rose wonmu? ta$$ak pvpnin editiydiler :D
Uo nun en eski ailesi olan Corte ailesi tabiki :)
ne kadar sacma sapan gereksiz konular aciyorsunuz ya en iyi pvp ci en iyi aile iyice sacmalamaya basladiniz.
Tartışmaya Gerek yok -EL FAYED- üst üste 3 kere pvp şampiyonu olan ailedir LOCUS ta
Uslubuna dikkat et.. Uyarı -1

Madem rahatsız olduğun bi başlık neden up'ladın ?

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-10-23 01:36, 13 yıl önce)
DarknessTheKenks :
Clement : Mortal Lion's <-- Duymuşluğum var.
Forever <-- Kolpalardan bahsetmiyoruz 2002 döneminde Uokings'de bulunan "Forever" ailesinden bahsediyorum.

Damar'dan girdin şimdi :D Forever'larla az kapışmadık,

İçlerinden bi Handfull Forever vardı onu bi kesemezdim sinirden kendi kendimi yerdim Uokings pvp turnuvasında hep final'de onla kalırdık o alırdı sinirim bozulurdu,

Darkness ben Senin UOKings'de oynadiğin dönemi hatirliyorum. Gayet basit bi şekilde actiona cıkan. Ev le brit kopru arasi mekik dokuyan. Ölünce item icin abi ceken birisiydin. Oynadiğim serverlardan seni hatirliyorm. UOKings Konusuna geLirsek.

"Forever"lar ii bi aileydi fakat "HellFire" "Archangel" " Discordian" " ResurectedS" da bi ara Uokingsde oynadi. 10 senelik serverdı orası

Genelde PwPler Angelus lar finale cıkarlardi. ve 1. olurlardi oynadiklari dönemde...

İsmini tam hatirlamio olabilirm ama "ImpossibLe Angelus ve Kelebek Angelus " Cok pwp aldilar ImpossibLe'nin pvp chari wardi Polat Alemdar 2 vs 2 de Hasan Tahsinle Handfull Forever'la karşilaştilar Polat Alemdarda a war axe wardi Doğradi resmen sonra adamları. Elediler Forever'lari sonra adamlar para wererek tekrar PvP'ye girdiler. Yine eledi Polat Alemdar ve yanındakı adam yine eledi bunlari... Seni pwp finalinde hiç görmedim bu nickinle fake charin warsa bilmiorm.

Adamlar Gerek pvp gerek action her türlü ii organize oluyolardi. Biz akla hayale gelmicek tuziLerine girdik onlarin ama adamlara helal olsn yapiolardi yani.
MeLisa KingOfZebani

YakLaşik 5 senediR oynamıyoRm..! MeLisa account'la heRkez beni TaniRdi.
Move SpeederS
Empeleon Move Speeders

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.