Kaç gündür ne topic açılıyor ne bişey :) eskiden muhapet ederdik zaman geçerdi şimdi öyle bişey yok,

Sizce en iyi gördüğünüz, uo aileleri hangisi ? böyle bi konuşalım...
Eski ailelerin yeri dolmaz yeni ailelerden örnek veremem ama eskilerden Mortal Lion's.
Mortal Lion's ları biliyorum gerçekten güzel bi aileydi salamdılar,

Yeni aile'lerden ise,

Kenk's
Twilight
Fire forge
Los Pichos

Bunlar fovori aileler Kenk's benim ailem diye koymadım sadece yeni aile'lerde istatistik bu şekilde oluyor ama fire forge'ler güzel bi ekip
Expert
34.0001
De Mc'Power ımız vardı, şimdi özentileri çıktı, yinede ilk göz ağrısı candır.
Geniş Aile (:
De'Lequante 'ler vardı bir zamanlar.. Seviyordum onları..
Geniş aile oda güzel,

De Mc'Power'ı duymadım yada biz karşılaşmadık :) ama fake aile çok var ya ne zevk alıyolar başkalarının aile isimlerini kullanarak anlamıyorum :)

isim bulmakta'mı zorluk çekiyolar diye düşünüyorum yok adam'a soruyorum neden böyle fake isimler kullanıyorsunuz diye zevk diyor
Expert
34.0001
eskiden avensis de Alvarez de vardı bak, onuda severdim.
Aile olarak değilde Fire Forge guildi iyi bir ekip oyunda en az 1 kişi oluyor onlardan sürekli varlar yani =)
Aile olarak pek bişey diyemiyecegim yeni ailelerin cogu tabiri caizzse saçma soy adları koyyuor hane ne bilm yok PeachizBeez gibi...
benmde player Nickim Xtoindery Demonaz bnmkide saçma sayılır ama napalım yılların nicki :P
Eski aile'lerden eski willowda Bursalılar vardı soy adlarını unuttum ama De'colmod gibi birşeydi iyi oynarlardı :)
Riga Del'Ainor (Amphlomedia) ve outLooker's i severim.
Discordian
Izahul ailesi hoşuma gitmiştir. Ama benim olduğum aile de bayağı sağlamdı.
Mortal Lion's <-- Duymuşluğum var.
Forever <-- Kolpalardan bahsetmiyoruz 2002 döneminde Uokings'de bulunan "Forever" ailesinden bahsediyorum.
Dark Force
Izahul
Nebula en eski ailelerden Quetzal.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.