Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Nowanka : Fire Forge Bi Kac Serverda Gorsemde Hic Bi Zaman Muhtesem Olmadılar

Aynen
Birileri orda twilight yazmis.
Nebulada Twilight Zone ismi altinda fazla barinamadilar.

Oyum Discordianlara.
Uth Xare
Discordian
Mc Ryan
Herakles & Departure
Aquilla
Matthew

benim yazdığım bu aileler quaxis de ikendi, özenti vs. çok çıktı, kıyaslamayalım lütfen.
eklemeyi unutmusum.
Caldweller unutulmazlarin arasinda basrol oynar.
Avenger's El Kayet ve IceBlade
Ravenloft , Yatmazoğlu , Bludstone , Twilight
Hatırlarmısınız bilmem. ama
Nebula(locus) da Gral Ailesi vardı.Gral Barathrum(abim) ve Gral Batysmall(Burak abi)bunlar çok sağlam aileydi.Serverdada severlerdi kendilerini
Norahtaykende Aile soyatları Tencere(nick) YatarKalkmazOğlu'ydu.Onlar da güzeldi.:D
IzmitLee'Ler
J.Crown
Twilight,Discordian,Aquilla,Fire Forge

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2009-12-14 13:40, 14 yıl önce)
Merhaba Arkadaşlar Ben Fire Forge Guild Üyesiyim bazi arkadaşlar fire forgeyi beğenmiyoruz kötüler vesaire ayak takımı diye söz etmişler, bizim iyi olma kral olma en iyi olma diye bir isteğimiz yok bizim ortamımız var biz arkadaşlarımızda ultima online oynayarak birşeyler paylaşarak mutlu oluyoruz insanların bizi taktir etmesine fire forge mükemmel fire forge böyle demesine gerek yok biz neyin ne olduğunu biliyoruz çok yakında ekibimiz daha iyi olacak Erathia v2 Sunucusunda oynayacağız biz kralız şu guildler kral diyenler gelsinlerde görelim kimin ne olduğunu saygılarımla

Emin Bozkurt
Fire Forge is Back since 1998
www.fire-forge.net
Kharadun * Winters-Nebulada Resurrection ve Ravenloft ustune tanımam...
Ravenloft bi ara cok iyidi evet ama şuanki durumlarını bilmiyorum
zamanında çok iyi aileler olmuştur fakat belki yeterince serverda oynamadığından tanınmıyo olabilirler..Beğenidiğim aile Twilight,CavalRyman$
Tankerella Durkheim : Merhaba Arkadaşlar Ben Fire Forge Guild Üyesiyim bazi arkadaşlar fire forgeyi beğenmiyoruz kötüler vesaire ayak takımı diye söz etmişler, bizim iyi olma kral olma en iyi olma diye bir isteğimiz yok bizim ortamımız var biz arkadaşlarımızda ultima online oynayarak birşeyler paylaşarak mutlu oluyoruz insanların bizi taktir etmesine fire forge mükemmel fire forge böyle demesine gerek yok biz neyin ne olduğunu biliyoruz çok yakında ekibimiz daha iyi olacak Erathia v2 Sunucusunda oynayacağız biz kralız şu guildler kral diyenler gelsinlerde görelim kimin ne olduğunu saygılarımla

Emin Bozkurt
Fire Forge is Back since 1998
www.fire-forge.net
masdusahfufhg sanki erathia'da kraldınız ? o kadar edite rağmen paspasdınız. bunun bi oyun olduğunu idrak edememişsin hala alayınız gelsin falan diyosun. since 1998 ? yok artık 1990 yazsaydın sdgfsdg

Sound Of deAth Lord Nadya L'eta

aRCAnumdaydıK oRdan Başka Bi yErE gEçtiK ArcANUM bİTTİ bİİZM iÇİn aRTk sADECE ...................... Var.

!!! ULTRASLAN!!

LORD NADYA L'ETA

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.