Clement : Mortal Lion's <-- Duymuşluğum var.
Forever <-- Kolpalardan bahsetmiyoruz 2002 döneminde Uokings'de bulunan "Forever" ailesinden bahsediyorum.

Damar'dan girdin şimdi :D Forever'larla az kapışmadık,

İçlerinden bi Handfull Forever vardı onu bi kesemezdim sinirden kendi kendimi yerdim Uokings pvp turnuvasında hep final'de onla kalırdık o alırdı sinirim bozulurdu,
Khardun Aliesi Cok Güzeldi şuan hiç kalmadın nerdeyse
Mortal Lion's aliesi de cok iyi
Twilight favorimdir =)

Fireforge
Aquelia
La'Bringer
La'Ruge
Delaquante

bunlar da sağlamdılar zamanında.
Override : Discordian

birde De'laquanteler amentes zamanın da iyi ailelenden birisidir 100 tamer charımı hacklemişlerdi :D şevket sayesinde :D

birde D'la Arews Souza lar war bunlarında özentileri çıktı birde
Dlaq Arews Souza lar bunlarda D'laların alt ailesi :)
Neophyte
26.6001
Valentine
bir tamer guildiydi bizimkisi.ama tamerlık dışında beraber actiona çıkardık beraber binek tame ederdik

Storm Tamer's Storm Uo Shardın tamerları.
Silindi
Master
3.1
D'loethe
BunLar Tham 1 p!ch
Da Rappa

:)
Benim karşılaştığım çakmaları değilse bahsedilen Kharadun ve Mortal Lion's ailelerini eski bir Sickly ailesi ferdi olarak Pagan'dan bilirim , action ı beraber ayakta tutmaya çalıştığımız ailelerdendi .
en iyi aile yanlış olmuş gibi her serverın farklıdır :) Bildiğiniz sağlam aileler felan denilebilir
Cavallar iyiydi
kharadunlar iyiydi
Evet Hain o bizdik işte Mortal Lion's :D
Ultimada player oynamayı bırakmadan önce ''BlackBlood''tu ailem actionu severdik oynadık işte zamanında. :)

Benim oynadığım zamanlarda Izahullar vardı tam kadro onlarda güzel aileydi actionu severlerdi.
Darkness Ailesi :)
Master
59.2997
Resurrection vardı sanırım eskiden Nebula'da, her ne kadar kişisel olarak görmediysem de bu ailenin methini çok duydum. Ayriyetten Olympus ve Revolution'ın demirbaşı haline gelmiş bir Twilight var. Onlar da oldukça iyiler.
HellFire ailesini unutmayalım lütfen :)

Saygılarımla Deborrah HellFire

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.