Majere.. Çakma Değil ha Kaan Döneminden..
ResurrectedS aile değil guilddi Gökberk yanlış hatırlamıyorsam gayet sağlam guilddi zamanında nebulada.

Slayertr de oynayan Portacalli Emperor diye bir aile vardı üye sayısı az olmasına karşın çok sağlamdı diyebilirim.
Ayrıca De Savage ailesi de vardı onlarda gayet sağlam bir aileydi.
Daerlion ailesi de oyuncu çokluğu ile oynadığım sunucuların çoğunda en iyi aileler arasındaydı diyebilirim.
twilight,fireforge ailelerinin pek bir özelliği yok açıkçası önlerine gelen ayak takımını alarak kalabalık oluşturuyorlar genel olarak.
Master
59.2997
Doğrudur valla, zaten sadece aldığım duyumlar üzerine yapmıştım o yorumu. Demekki bildiğim yalnışmış :)
RoseWon --> Üye sayısı azdı o yüzden pek bilinmeyebilir ama oynadıkları dönemde Özgür ( Playboy Rose Won ) kadar iyi oynayan bir oyuncu yoktu bu bir gerçek. Ayrıca sanırım en çok özentisi olan adamda yine özgürdü bi dönem ortalık Playboy Rose Won kaynıyorrdu

Ewalodia --> Nebuladaki ailem üye sayımız yine azdı ama tam hayalimdeki aileydi herkes birbirinni şifresini bilirdi az öz kişiydik 3 kişi 10 kişiyle baş edebilirdik yine nebulada en iyi guild turnuvasında Reslerin 2 farklı takımını eleyip 1. olmuştuk =)
Özgürle birçok serverda action yapmıştım gerçekten iyi oyuncu
Melih ewoları pvp de çok fazla görmesemde oyun içerisinde yapılabilecek tuzakların ne kadar çok olabileceğini nebulanın çoğuna gösterdiklerini hatırlıyorum :)
Silindi
Novice
2.1
Fire Forge guildi - Durkheim ailesi şüphesiz son yılların en büyük ailesidir, gittiği her sunucuda otorite sahibi olmuştur, eskilerden popüler olan Twilight vardı ama şuanda en iyisi Fire Forge.
fire forgeyi beğenmiyorum bana göre twilight en iyisi
Luciana- : Fire Forge guildi - Durkheim ailesi şüphesiz son yılların en büyük ailesidir, gittiği her sunucuda otorite sahibi olmuştur, eskilerden popüler olan Twilight vardı ama şuanda en iyisi Fire Forge.

Deme bunu yapma bunu etme bunu .Fire Forgeların hangi serverda otoritelerini gördün merak ediyorum ?
Bir zamanlar Emme Ogulları ailesi... :) [Sadece bir serverdeydik]
Discordian - Valentine - D'la Arews Souza Üstlerine Aile tanımam ..
Syntax : Melih ewoları pvp de çok fazla görmesemde oyun içerisinde yapılabilecek tuzakların ne kadar çok olabileceğini nebulanın çoğuna gösterdiklerini hatırlıyorum :)

Doğru diosun ismail tuzak yapan bi aileydik ama biz öle zevk alıoduk şeytanın aklına gelmicek tuzaklar yapıoduk oda bir sanattı her yer marklıydı bizde her yerin kodlaması vardi misal ( t-ev, l-ev ) gibi çok müthiş kenetlenmiş bi aileydi ayrıca pvp turnuvalarındada Metin(Aquin) ve ben oynadığmıız bi çok serverda final de birbirimizle kapıştık toplu actionlarda 10 numara bi aileyid ama =)
Benim eskiden bulunduğum aile Bludstone'de bayağı sağlam bir ailedir.
Novice
-0.500001
kharadun Harbiden iyiydi

Fire Forge Bi Kac Serverda Gorsemde Hic Bi Zaman Muhtesem Olmadılar

Arivuzu Vardı Bide iyi diye hatırladıgım
Ravenloftlarda iyiydi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.