Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Kendı Aılenızı Yazmayın Gordugunuz Iyı Bır Aıleyı Yazsaydınız Keske.
Gevsek :
Tankerella Durkheim : Merhaba Arkadaşlar Ben Fire Forge Guild Üyesiyim bazi arkadaşlar fire forgeyi beğenmiyoruz kötüler vesaire ayak takımı diye söz etmişler, bizim iyi olma kral olma en iyi olma diye bir isteğimiz yok bizim ortamımız var biz arkadaşlarımızda ultima online oynayarak birşeyler paylaşarak mutlu oluyoruz insanların bizi taktir etmesine fire forge mükemmel fire forge böyle demesine gerek yok biz neyin ne olduğunu biliyoruz çok yakında ekibimiz daha iyi olacak Erathia v2 Sunucusunda oynayacağız biz kralız şu guildler kral diyenler gelsinlerde görelim kimin ne olduğunu saygılarımla

Emin Bozkurt
Fire Forge is Back since 1998
www.fire-forge.net
masdusahfufhg sanki erathia'da kraldınız ? o kadar edite rağmen paspasdınız. bunun bi oyun olduğunu idrak edememişsin hala alayınız gelsin falan diyosun. since 1998 ? yok artık 1990 yazsaydın sdgfsdg

çocuk olduğun belli yazmıyorum bir sorunun varsa özele gel işkal etme topiği
glaryator :
Sound Of deAth Lord Nadya L'eta

aRCAnumdaydıK oRdan Başka Bi yErE gEçtiK ArcANUM bİTTİ bİİZM iÇİn aRTk sADECE ...................... Var.

!!! ULTRASLAN!!

LORD NADYA L'ETA

Ben şahsen arcanum'da, aile veya player bilmem orda bi wolki veya wolf alan kral olur ;) adam gibi adam çıkmaz ordan ben bunu bilir bunu söylerim.. tek o sunucu kalsa gene oynamam
Arkadaşlar Cyclone'nin açtığı serverde oynayıp Yatmazoğlu ailesini tanımayan varmı
Eskilerden Bir Efsane..... HellFire

Saygılarımla Lanx HellFire...

Bu konu lanx tarafından düzenlendi(2010-02-03 15:51, 14 yıl önce)
Blood Brothers ailesi de cok iyiydi

Mcfly ailesi.

Bu konu crossfor tarafından düzenlendi(2024-01-16 22:06, 2 ay önce)
Narcotic & Falcon DillonJalen Kardeşler .

Uo Kingsin En Çok Ses Getiren Guildlerinden Bitanesiydi (: Ahh ahhh ne günlerdi :D
@Genetic

Ama Bir Zamanlar .)
herkes kendi tayfasını övüyor oğlum ne anlamı var bunun :)
6 Senedir Oynadigim Bi Serverda En Iyi Ailelerden Biriydiler...

Salvador...
EaLy...
Sefalinity...
The Lifespan EskiLerden Çok Sevdiği Saydığım Kisiler Kurmustu Ve Her Saygı Sevgi ve dayanısma içindeydi Şimdiki ailelerin %50 si Birbirine İTEM vermiyor xD
WanteD/Grkm : Arkadaşlar Cyclone'nin açtığı serverde oynayıp Yatmazoğlu ailesini tanımayan varmı

biliyoruz edit oldugunuz serverlarda kraldınız her türlü uofuck speed easy i acıyodunuz şahsen sezgin den biliyorum =)
1.Yıllara isimini yazdırmış bir aile Discordian'ı tek geçerim 2.si Noirde Dra'Jan ailesi.
Herkeze İyi Akşamlar öncelikle bir KHARADUN ailesi üyesi ve kurucularından biri olarak ailemizi uo dunyasinda saygın ailelerin yanına koydugunuz için ayrıca teşekkur ederim

konuya gelecek olursak bizim zamanımızda baya yaşlıyıs bilenler vardır belki
İzmitlee Family
Discordian
Dourden
Yatmazogulları
Delaquente

ilk aklıma gelenler bunlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.