Sylveria zamanındaki J.Crownlar veya Freedom guildi. Rose won aileside baya iyiydi.
paganda valaraukar guildi denuedolar fearsome ailesi ve de souzalar iyi idi mortal lion's ailesi bu oyuncuların yanında ki arkadaşları kardeşleriydi yani onlarla aynı kefeye koyamam onun dışında kharaduns ve twilight tabi ki bildiklerim ama eski pvp tadı kalmadığı için günümüzde bir isim söylemek saçma olur :)
ahh Sylveria gelirmi birdaha :)
Sylverianın verdiği hazzı hiç birşey vermiyordu zaten.
Biri (Özgür)mü Dedi. "Playboy Rose Won"

Appreantice :)
Quel35 : ahh Sylveria gelirmi birdaha :)

Sylveria zamannın en güzel role play serveriydi :)

Facebook'ta acılıp acılmaması ile ilgili konuşulmuştu ancak bir karar verilemedi acilabilirde acilamayabilirde :(

>>>>Purification<<<<
>>>Freedom<<<<<<
>>>>Cuthalion<<<<
3 Büyük Aile :)

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2010-11-22 16:03, 13 yıl önce)
Hatırladığım kadarıyla;
FantasyKiller
Arvizu
UnderTakers aileleri vardı =)
Ya arkadaş en iyi aile '' GODFATHER'' 10 yaşındaki çoçuk biliyor ne bu kadar post :D
Legend :
Michaell : Twilight favorimdir =)

Fireforge
Aquelia
La'Bringer
La'Ruge
Delaquante

bunlar da sağlamdılar zamanında.

Ek Olarak

Nelly
La Hire

Her ailenin bir farklı bir serverda üstünlüğü vardır. Hatırladıklarım bunlar.
Ben Ultima yı bıraktım ama oynadığım zamanlarda De'Lone ailesi kraldı bide xion ailesi va rdı
Ah Kharadun , vah khradun be. Arcadia'da ne güzeldi be ne güzel ama harbi.Tüm üyeleri nerdeyse ankaradan çoğu batıkentteydi.

Taqada Khradun abimiz ben daha lise 1 2 di sanırım kendisi 35 li yaşlardaydı Khradun reisi baya büyük bir abimizdi ya.

Birde site kurulmuştu The Dragon Of The Bilmem ne diye unuttum gitti.

Serverda britain falan gzden çıkardı brit bank sanıyesinde her yer ceset :D Süperdi ya Khradun katliam'ı guild savaşları 40 vs 40 daha fazlasıda oluyordu kim kime dum duma :D arada invis olup araklardım bende. :D
Sylveria herşeyiyle inanılmaz bir zevkti ve karşınızda Sylveria'nın o meşhur halberdlarının patlama yaptığı zamanların en gözde Warior ailesi ;

de'Gama

Forza de'Gama > Sforza
Amentesciler bilir Assasino'lar !
Artık benim kurdugum aile.!
Winchester =)
Ahahaha :D:D:D lokman gece gece güldürdün ya beni :)

Carleone iyidir :) Kanglaoo scofield :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.