Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Forumda nereye açacağımı bulamadığım için buraya açmayı uygun buldum :D Bildiğiniz hesaplı hostlar var mı?? Mesela 40-50 ytl arası??
var ama onlarında kalitesi düşük 85 player fln çekior
İlk 1 ay deneme için almak istiyorum.Fiyatı ve sitesi nedir??
pmden yolladım
off ya en ucuzu 60 ytl den başlıyo :( ben 40-50 ytl arası demiştim :( neyse saol.
40-50 ytl ? 10 ytl daha ekle ölmezsin. 19 yaşına gelmişsin bir iş bulup çalış.
Some_one : 40-50 ytl ? 10 ytl daha ekle ölmezsin. 19 yaşına gelmişsin bir iş bulup çalış.

gonderme yapıormusuun gibime geldi ;-)
@some-one

hangi yaşta işe gireceğimi sana sormıcam !
ahka1234 :
Some_one : 40-50 ytl ? 10 ytl daha ekle ölmezsin. 19 yaşına gelmişsin bir iş bulup çalış.

gonderme yapıormusuun gibime geldi ;-)

Ahaha bence bi gönderme var (:
UoAdmin : @some-one

10 ytl daha katamıyorsan , eline para getirecek bir iş yoksa,niye ugraşıyorsun ? Mesela server açıcaksın diyelim ki ,server için gibime geliyor 1 aylık shard için mi ugraşıcan ? Onca playerın hakkını yiyecen.Yok benim param kalmadı bu iş buraya kadar mı ? Ayrıca onca kişiyi bir 10 ytl yüzünden saatlerinden magrum etme.Sırf böyle kişiler sayesinde Ultima Ölüyor.

+ Kimseye gönderme yapmıyorum.19 yaşına gelen adam disipliligini ve sorumlulugunun ne oldugunu bilir.Eger ki bu bunları bilmiyorsa o yaşa gelmiş kişi ya zeka özürlüdür yada 19 yaşındayım diye geçinen bir kişidir.
Novice
-0.500001
Some_One +1

Vlla Bn 15 Yasındayım Okuyorum Simdiden is Bulmak istorum Babamın eline Bakmadansa..

Ayrıca Su Host isleri Icin Dokuman Varmı Hic Bilmiorum Biraz Bilgilenek..
ftp uo satıorlarsa ondan al :D * kopar *
adam en ucuzundan almak İstiyor ve Some-one Üniversiteye gidiyor millet senin gibi dükkanlarda eleman alıyoruz ilanlarına bakmıyor ...
En ucuzunu almak istiyor adam çünkü server deneme sürecine giricek bu sürede kim daha fazla para yakmak isterki ;) bu arada bnm açtığım forumada hiç hoş şeyler yazmamışsın seni kınıyorum ...
Some_one :
UoAdmin : @some-one

10 ytl daha katamıyorsan , eline para getirecek bir iş yoksa,niye ugraşıyorsun ? Mesela server açıcaksın diyelim ki ,server için gibime geliyor 1 aylık shard için mi ugraşıcan ? Onca playerın hakkını yiyecen.Yok benim param kalmadı bu iş buraya kadar mı ? Ayrıca onca kişiyi bir 10 ytl yüzünden saatlerinden magrum etme.Sırf böyle kişiler sayesinde Ultima Ölüyor.

+ Kimseye gönderme yapmıyorum.19 yaşına gelen adam disipliligini ve sorumlulugunun ne oldugunu bilir.Eger ki bu bunları bilmiyorsa o yaşa gelmiş kişi ya zeka özürlüdür yada 19 yaşındayım diye geçinen bir kişidir.

Son 6 kelimen dogru :)
xenox : adam en ucuzundan almak İstiyor ve Some-one Üniversiteye gidiyor millet senin gibi dükkanlarda eleman alıyoruz ilanlarına bakmıyor ...
En ucuzunu almak istiyor adam çünkü server deneme sürecine giricek bu sürede kim daha fazla para yakmak isterki ;) bu arada bnm açtığım forumada hiç hoş şeyler yazmamışsın seni kınıyorum ...

Biliyormusun ben gereksiz insanlar için elimi yoramam...Üniversiteye gidiyor peki bu adam m*l mı üniversite parasını başka şeylere harcıyor ? Yanında sen rahat ol ben dükkanlarda eleman alıyoruz gibi ilanlara bakmıyorum.Çünkü benim paraya ihtiyacım yok.Allaha şükür bizim yüregimiz ve kalbimiz var.O her şeye yeter.Paramızda var ama ben parayı her zaman 5. planda tutarım.Çünkü o para gerçek arkadaşlıgı dostlugu satın almaz.Ayrıca sen forum açmadın , başlık açtın.Yanında deneme açıcaksa hiç para ödemesin evden açsın daha rahat.Gidipte deneme için [server düzenleme] ona para veren ayrı ayrı bir m*ldır zaten.Her türlü işini bitirirsin sonra en iyi makinayı alırsın koyarsın.Ama önce 1 yıllık hesaplamalarını yap,kimsenin yardımı olmadan ben bu serveri yürütebilirim diye bir çalış sonra server aç.Çünkü böyle hesaplanmamış şeyler yüzünden Ultima Online ölüyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.