Bilemiyorum cok fazla benzettim de hmm ;-)
Xariyla değil,Xeriaydı sanırım ^^ Xariyla farklı bir kişi.
@Uoadmin @Malapagos

Üzgünüm,ama sizlerle ugraşamıcam.Burada sizle laf yarıştıramıcam,sizden daha önemli işlerim var.Ayrıca beni tanıyan tanıyor,o yüzden hiç bir problem yok.Ama senin kim oldugunu herkez biliyor ...

Neyse bu konu çok uzadı.Bence bir kilit getirilmeli.
@Some-One

Aahahha çok komiksin sen ya git kumda oyna sen :D Sanki biz seninle çok uğraşmak istiyoruz :D:D Güldürme bizi yaa :D Hadi git napıcaksan yap bizi ilgilendirmiyor.
Adamin lafa dikkat ; Beni taniyan taniyor , sizi herkez biliyor Eyvallah yigenim övmüssün bizi :D
hesaplı host varda bi ay sonra tüyüyorlar piyasadan uyarsa söyliyim asddas
Malapagos : Adamin lafa dikkat ; Beni taniyan taniyor , sizi herkez biliyor Eyvallah yigenim övmüssün bizi :D

Onu tanısak nolur ya ahahah :D Çok mu değerliymiş kendisi zuhahaha :D
Hosting için size xxxx Hosting'i önerebilirim. Ben ihtiyacımı ordan görüyorum. Güvendigim kaliteli şirket. | neseliweb.net | adresinden ulaşabilirsin.

Reklam Yasak...

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2008-11-08 22:28, 15 yıl önce)
dtuncer : Selam merhaba arkadaşlar,

bazı arkadaşlar plesk kurucaksın bağlantıyı su gibi içicek demişte plesk kurmasının sebebi nedirki ? acc sistemi için illa plesk mi kurulması gerekli acaba ;

ki benim şu anda 35 hattaki Parallels firması ile yeni bir yazılım ve lisans anlaşmasına gidildi artık 25 liradan verdiğim vps e gelirsek

Core2Duo 7200 Çift İşlemci
512 MB Ram
40 GB HDD
20 MBit Bağlantı,
Lokasyon : İstanbul / Mars Datacenter
Kurulum Ücreti : ÜCRETSİZ !
Aylık Ücret : 25 YTL

Ha diyeceksiniz hizmetinizmi çok kötü hayır Telekominikasyon Başkanlığı Tarafından Hosting Faaliyet belgemiz bile mevcut..

Ki forum ile sunucu açık ken bağlantı testi yaptırdım buyrun

https://img378.imageshack.us/img378/8396/vpswo2.jpg

Verdiği ping 16ms dir. Alımlarda account sistemi ücretsiz olarak kurulmaktadır. 1 gb ramli olan sunucu ise 50 lira dır. Yani bir dikkati çekmek istediğim diğer bir husus ise bu 25 liralık olan sunucuyu birçok firma 75 lira dan başlıyan fiyatlarla satmaktadır..

Yukarda Verdiğin Özellikler Cok Güzel Ama Burda Bilmen Gereken Bir Konu Var Bir Makineye Ne Kadar Cok VPS Doldurursan O Kadar Hizmet Kötüye Gider.

Bendeki Sunucu Özellikleri

Intel Core(Tm) X4 Q9300+ Dual Core
512 MB Ram
40 GB Hard Disk
30 Mbit port - 250 GB Trafik
2 Adet IP Adresi (Artırılabilir)
Swam Bellek 1024
Windows ücretsiz
Ayrı Linux Sunucuda Web Hosting
Aylık 85 YTL

Intel Core(Tm) X4 Q9300+ Dual Core
1024 MB Ram
80 GB Hard Disk
30 Mbit port - 400 GB Trafik
2 Adet IP Adresi (Artırılabilir)
Swam Bellek 2048
Windows ücretsiz
Ayrı Linux Sunucuda Web Hosting
Aylık 150 YTL

Ayrıca Bu VPS Değil Virtual Dedicatet Server(VDS) Paylaşımlı Dedicatet Server. 1 Sunucuda 2 Adet Bulunuyor Havuz Sistemi Yok.
Yine Senin Kullandin Datacenter Mars Telekom Kullaniyoruz.

Burda Anlamadım Senin Bu İşten Karın Ne Oluyor.Heralde Bu Sunuculari Size Babasının Hayrına Vermiyorlardir.

Aciklama Getirirsen Sevinirim.
UoAdmin : Akzoom web hosting var orayı bi incele istersen ben onlarla çalışıyorum fiyattan da teknik destekten de gayet memnunum....
https://www.akzoom.com/webhosting.php

Forumda nereye açacağımı bulamadığım için buraya açmayı uygun buldum :D Bildiğiniz hesaplı hostlar var mı?? Mesela 40-50 ytl arası??
Some_one : Ayrıca sen forum açmadın , başlık açtın.
Some_one : Sırf böyle kişiler sayesinde Ultima Ölüyor.

türkçe dersi vermek istiyorsan ilk önce kelimeleri nasıl kullanıcağını öğren öyle ayar ver.

Sayesinde iyi bir sonuç için kullanılır,orda kullnılması gereken yüzünden v.b kelimelerdir.
@Doğalgaz

1 )2 senelik postu neden yukarı taşırsın bilemem !
2)Millete akıl veriyorsun ama Önce kendine bakmanı isterim ! Helios Pvp diye atıp tutuyordun yok kaliteli yok kapanmaz v.s kendin yaptın yapıcağını.Pat diye kapattınız serverı.Buna ne diyeceksin acaba !?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.