Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Someone tamam üste ciktin tebrikler :yes
Novice
-0.500001
Ya Abi NeKadar sacma Yazı Yazıosunuz Yok Kapak Oldu Fln Ne Alaka Adam Acıklama Yapmıs..Ayrıca SomeOne Fikrini Soliyorki Oda Haklı Ama UoAdmin De Haklı Bana Gore Herkes Haklı...
Nowanka : Ya Abi NeKadar sacma Yazı Yazıosunuz Yok Kapak Oldu Fln Ne Alaka Adam Acıklama Yapmıs..Ayrıca SomeOne Fikrini Soliyorki Oda Haklı Ama UoAdmin De Haklı Bana Gore Herkes Haklı...

Kardeşim boş ver , ben bunları kafama bile takmıyorum,sende takma.Ayrıca zaten bir shardın ucuz ve pahalı oldugunu anlamak çok kolaydır.İşte sana bir örnek.Ucuza kaçan kişilerden nasıl bir shard beklersin :)
Sen Açda Görelim be api
30 ytl lik server hım uzun süreli açılacak bir server hımm daha sonra gerekirse para vericem diyen 10 ytl için milleti birbirine sokan zihniyet hımm

:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no:no
gerçek bir sunucu açmak istiyen fiyatını değil güvenilirliğini sorardı ve 30 ytl 40 ytl 50 ytl bunlar paramı ya? Ya siz uo server sahibi olucaksınzı kafadan 200 ytl kafanızda canlandırmanızlazım belki ilk aylar veremiceksınz ama ilerde bu paraya kadar çıkma ihtimali var ? Şimdi sen 50 ytlile hesap yaparsan sen o hostun köpeğisindir afedersin o adamın fiyatına mahkumsun o dam fiyat yükseltimi sunucu kapancak demektir. Ve bu ülkede tanınmış uo hostlarından alcağıma hiç bilmiyen bir Sunucu Kiralama veya Co-location'da bir suncuu alırım eşşek gbi parasını öderim ama ne scriptlerim çalınır ne accountum ne karısan olur ne ganbazlıyan bizim ülkede tutan sunucudan para , scp ve dahasını koparmaya çalışan çok host var.. Laflarım kimseye değil yanlış anlamayın ama bir insanın pack çalınma korkusu gerçkten yoksa ben o insan ya o pack çalmıştır yada açıcağı afedersiniz bi bok değildir sadece kendi eğlencesi için açıyordur derim ( benim görüşüm )
Abi Devamlı Geliri Olmayan İnsan server açmamalı böle 2-3 kişide değil bi kişi karşılayacak kadar para bulabilmeli yoksa yalan işte 3 ay kalır kapanır sora millet uodan soğur
Uoadmin sen 35 ytl ile git bir kova al bir tanede kürk direk sahile in kumdan kale yap yada parka gidip kumdada oynuyabilirsin 35 ytl ile :)
10 ytl için çırpınıyorsun sen server açınca her ay elinden 150 200 çıkacağını öğrenince diğer çocuklar gibi serverı 2 hafta sonra kapatacaksın hergün görüyoruz bunları
Benim 35 Lira'lık VDS hizmetime kötü bir şey diyecek varsa msn adresimi ekliyebilir ona gerekli açıklamasını fazlası ile yapabilirim.

Bu konu dtuncer tarafından düzenlendi(2008-10-29 17:31, 15 yıl önce)
:huh 40 50 ytl hesaplarla olmaz bu iş..
en az 120 ytleyi gözden cıkarman gerekior sunucuya sadece uo kurcak olsan problem deil ama yandan da pleski kurman gerekior bağlantıyı su gibi içer plesk tabi ki ram'i de
Bence 40-50 ytl ile çok şey yapılabilir.Bu kadar küçümsemeyin 40-50 ytl yi ;)
2 hafta 40 ytl ye güzel birşeyler yapabilirsin pvp sunucusu açabilirsin haklısın :)
Ama msn de konuşunca düşünüş şeklini beğenmedim.Beni hem scripter istedi hemde 20 ytl ücret :) Genelde scripterlere ücret veriliyor diye biliyorum ama :huh
Ben yanlış biliyorum demekki :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.