tortuga : ikiside kendicne gusel işte off :D oynayanıın zevkine bağlı bişey =) bu arada bu başlığa 1 gün girmedim. direkt mesaj manyağı olmuş başlık :D

Run Uo Önde Giderken Sphere Birden Run Uo ile aynı seviyeye geldi . Durum Berabere ! :yes
Falcon cum yok öyle bi dünya =)

bana sphere hakkındaki iddalarınızı yazın runuo karşıtının daha kolayını belirteyim, runuo herzaman üstündür.
Hala yazıyorsun ya Nyctinus çok ilginç :D Aynı şeyleri yazmaktan bıktık.Dön sayfaları yeniden oku daha ne diyelim :)
Nyctinus şuanda oynayabileceğim Kr destekleyen ''Türk'' RunUO serveri veya Ml serveri var mı ? Malum RunUo yeni bir oyun gibi.. Yabancı Kr destekleyen serverler var ama öğrenmek için oyunculardan yardım almak gerek..
Hayspat gelelim sana;

Runuo serverı olarak hallowmind.org sistem olarak epicuo.com player olarak iyi durumda. Runuo yeni bi oyun değil çıkalı baya bi zaman oldu. KR destekliyen türk yok malesef.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2009-02-08 20:29, 15 yıl önce)
Tabiki yeni bir oyun değil çok önce çıkmış bir emulatör :) Öyle derken spherenin tabanı olan T2A dan Ml 'ye çok şeylerin değiştiği ve nerdeyse yeni bir oyun gibi çok farklı, değişik ve yeni sistemleri, özelliklerin öğrenmek gerektiğini anlatmak istemiştim :)
Lord Nyctinus : Falcon cum yok öyle bi dünya =)

bana sphere hakkındaki iddalarınızı yazın runuo karşıtının daha kolayını belirteyim, runuo herzaman üstündür.

ilk olarak lord abi sana diilde bir arkadaş spherede speet leri falan önlenmiyor demişti ona cevap vereyim..

Peki bunu söyleyen arkadaşa soruyorum hiç u-s yi araştırdınmı

us de bulunan speed hack kodu:
[EVENTS e_speedcheck]
ON=@USEREXWALKLIMIT
if (<src.findid(i_walk_timer)>)
return 1
endif

if !(<src.findid(i_reset_cscheck)>)
serv.newitem i_reset_cscheck
new.equip
endif

if !(<src.tag0.cscheck>)
src.tag0.cscheck += 1
serv.newitem i_walk_timer
new.equip
return 1
elseif (<src.tag.cscheck> > 0) && (<src.tag.cscheck> < 5)
src.tag.cscheck += 1
new.equip
return 1
else
src.sysmessage @56 Speed hack algilanmistir. Olduruluyorsunuz.
sysmessage @45 <src.name> bir dahaki seferde banlanacaksiniz.
src.hits 0
new.equip
src.tag.cscheck 0
return 1
endif

[ITEMDEF i_walk_timer]
id=i_gold
name=Timer do cs
type=t_eq_script

ON=@Create
Timer=5

ON=@Timer
Remove
return 0

[ITEMDEF i_reset_cscheck]
id=i_gold
name=Reset cs check
type=t_eq_script

ON=@Create
Timer=60*15

ON=@Timer
if !(<topobj.findid(i_walk_timer)>) && !(<topobj.flags>& statf_war)
topobj.tag.cscheck=0
endif
remove
return 0

Lord abi biz sphere hakkındaki tek iddamız run uo da yapılabilecek herşeyin spheredede yapılabileceği... Bunun aksi yok bunu değiştiremeyiz yanibe garanti veririm ki yapılır... Run uo da bir sürü yeniliğin olduğunu savunanlar var ama öyle birşey yok onlar spheredede var ama biz yapmıyoruz yapsak zaten aynı durum olacak...

Ama abi senin spherede yapılamaz die bir iddan varsa alalım bizde ona göre düşünelim :)

Maksat Dalga :p , Run Uo Herzaman Üstündür . Spheredeki Speed Ve Diğer Bugları Hangi Üstadlar Çözdü ? Bir Zamanlar En Çok Tutulan Serverlarda Bile Speed Açılıyor . Run Uo Da Speed Açabilen yada Küçük Page Bugunu Deneyin Bakalım Bir Sonuca Varabilicekmisiniz . Hala Sphere Üstün Diye Tuttuyorsunuz . Ne Kadar RunUo Daki Sistemleri Yazsanızda Sorunlar Buglar Asla Düzelmeyecek .
Adept
4.3
Lord:

Yazilarimizi okumadigini tekrar gösteriyorsun. C#'i ve dolayisiyla RunUO'nun daha üstün bir Emulatör oldugunu zaten biz de söyledik. Ancak Sphere ile RunUO'da yapilacak her seyin yapilabilecegini söylüyoruz, en zor durumlarda Workaround yaparak olsa bile. Ayrica Sphere kullanmanin Türkiye'de RunUO kullanmaktan daha avantajli oldugunu bir yigin tez ile ortaya attik. Konunun gidisati disinda seyrediyorsun...

Son olarak söylenenlere hitaben:

56b'de zaten Speed sorunu cözülmüstür. Hala 2.0.3 Client versiyonlari kullanan sunuculariniza yakinin.

Sphere'deki buglardan bahseden Falcon, hangi buglardan bahsediyorsun acaba? 55r'den bahsediyorsan bilemem de, 56b'den bahsediyorsan bilgilerini güncelle derim.
[Falcon] :

Maksat Dalga :p , Run Uo Herzaman Üstündür . Spheredeki Speed Ve Diğer Bugları Hangi Üstadlar Çözdü ? Bir Zamanlar En Çok Tutulan Serverlarda Bile Speed Açılıyor . Run Uo Da Speed Açabilen yada Küçük Page Bugunu Deneyin Bakalım Bir Sonuca Varabilicekmisiniz . Hala Sphere Üstün Diye Tuttuyorsunuz . Ne Kadar RunUo Daki Sistemleri Yazsanızda Sorunlar Buglar Asla Düzelmeyecek .

bir saniye yaf sen daha 4. ve 5. sayfalarda runuo ya başlamak istiyorum falan demiyormudun çok iyi hatırlıyorum neyi savunuryorsun ?
xwerswoodx :
[Falcon] :

bir saniye yaf sen daha 4. ve 5. sayfalarda runuo ya başlamak istiyorum falan demiyormudun çok iyi hatırlıyorum neyi savunuryorsun ?

Bence Çok Birşey Bilmeden Çok Ses Çıkarıyorsun :no Speed.scp sini Koy Serverine Ve Dene ! . Ben Gece Gündüz Run Uo İle İlgili Dökümanlar Okuyorum İngilizce Ve Türkçe . Okuduklarıma Aldığım Bilgilere Yanıt Run Uo Gerçekten Üstün . Spherede En iyi Connector Bile Speed i Engelleyemezken Sen Hala 4-5 sayfanın Muhabbetini Yapıyorsun .
Adept
4.3
Neran:
56b'de zaten Speed sorunu cözülmüstür. Hala 2.0.3 Client versiyonlari kullanan sunuculariniza yakinin.

Sphere'deki buglardan bahseden Falcon, hangi buglardan bahsediyorsun acaba? 55r'den bahsediyorsan bilemem de, 56b'den bahsediyorsan bilgilerini güncelle derim.
Neran;

sphere scripting i bilmiyorum ama bir sorum olacak?

- sphere e bir tank ekliyebilirmisin?
- yeni bir accesslevel?
Ben Gördüğümü Söylüyorum . 56b dede 55r dede Çatır Çatır Açıyorlar . Hem Scp Hemde Connector Kullanmalarına Rağmen İsterseniz PM atayım hangi serverda oluyor göstereyim size :bagirma
[Falcon] : Ben Gördüğümü Söylüyorum . 56b dede 55r dede Çatır Çatır Açıyorlar . Hem Scp Hemde Connector Kullanmalarına Rağmen İsterseniz PM atayım hangi serverda oluyor göstereyim size :bagirma

****** de şahsen ben denemiştim.

7 saniye kadar bir sürede analiz ediyor script, 6. saniyede kapatırsan (bunları tuşlara yüklüyoruz) atmıyor 7.saniyeyi geçirip 8.saniyede tekrar açtıgında paşa paşa kullanıyosun.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-02-08 20:57, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.