Argoth'un haritası belirli bir amaca göre yapılmış bir harita değil.Orta Dünyanın belirli bir amacı var.Her yeri Orta Dünya'ya uygun olarak yapmak gerekir.Yapılmadığı takdirde oyundan hiçbir zevk alamazsınız.Argoth'un haritası da dediğim gibi bir amacı yok.O yüzden size sıradan geliyor.Aslında çok güzel.
@Kernel

Paradoxla Açtığınız Serverın En Çok online Olan Playerıda ben ve arklarımdı.Noem Olana Kadar Oynadım.Player Sayısı mı?Gayet Fazla idi.Yani Ayakta Duracak Kadar playerı vardı.Orta Dünya Dedin.Noem Olduğunda Sosaria Map Oldu.Daha Sonra Paradox'un Hangi lafına Güvenipte Onun Açtığı serverda oynuyacaksın?Böyle bir düşüncemin Nedeni Ise, O Kapanışta Forumlarda Yaptıgı Açıklama Hâlâ Aklımda.Hatta IStiyorsanız anlatabilirim bile.Uo'yu Kotuluyordu.O adam herkes'in Emeği ile oynadı.5 Para Etmez..
Adept
4.3
Bir şey hakkında yorum yapınca emeğe saygısızlık mı oluyor?
@Neran

Anlamadın..

Forumlarda yazan bir kaç bölüm aynen şöyle;

"Bir Sabah Kalktım.Balkona Çıktım.Sigara mı Yaktım.Kendi kendime düşündüm.Sabah başlıyoruz.Akşam Bitiyor.Zamanımız gereksiz yere gidiyor.Aramızda Genç Arkadaşlarımız Var.Okulu asıp burda bu oyuna Giriyorlar.

vs vs vs

Bu tarz.Böyle devam Ediyor.Serverı kapatma sebebi milletin zamanının boşa gitmesiymiş.Bu Emeğe Saygısızlık Değil midir? ve Sanırsam Paradox Bir server daha açmayı planlıyormuş? Eğer Öyle Ise Bunları diyen insan neden server acıyor.Diğer Bir Soru ise Madem o şekilde duşunuyordu neden o serverı acmıs?? Abi Tamamen Hikaye Bu Adamlar ya..:arastir
Neran sen onu bunu bırakda ben ne zaman başlıyorum uo'ya onu söyle :D
Andain +1
orta dunya'da başladım orta dunya'da bıraktım
tadı damagımda kaldı hele ergün(Nixdorf)'un roxside...
o serverda oynayanlar bilir kalite vardı snake hariç :P
ama orta dunya acılsa bende oynarım
yoksa acsakmı ? :D
nixdorfun bi orta dunyası var cok guzel ısrar edinde acsın dimi ergüncm :D
süper şeyler yapmış ama açmıyor işte
Neran bizi diskoya götür... uplarım çok fena.

Bişi sorcam neran disco vs yaptın mı mekana. Şöyle sotebi yere yapta ben arada uğrarım:p
Silindi
Expert
5.3
Noxier : Neran bizi diskoya götür... uplarım çok fena.

Bişi sorcam neran disco vs yaptın mı mekana. Şöyle sotebi yere yapta ben arada uğrarım:p

Özgür senle neranın serverda rp yapcaz tmm mı :D
Tamam. Ben fazla bilmem ama kasarız ya kasmayalı uzun zaman oldu.
Silindi
Expert
5.3
Kasmayız ya ne var app app :D ama neran editler bizi :D demi neran şşt!
Neranın server ne zaman açılcak yaff.
neran açsında mapını çalalım.. o kovuk uo shard olursa bende öz kovuk uo shard olarak açıcam aynı haritayla :)
hauha güzel olur:)

ama neran ustam aldı önlemini anların sanırsam. Çok üstdüzey mul vs kodlama bilmedikten sonra istersen al ne yaparsan yap. Karışır hepsi birbirine.
o zaman mulları verene kadar ddos attack yaparız.. ping manyaa yaparız makinesini :)

bu arada ddos attack veya teot la bilmemneyle shard çökertmeyi marifet sanıp bide utanmadan nicklerine uo serverlarını katledenler cemiyeti yazan dangalak arkadaşlara selam ediyorum buradan.. anladınız siz onu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.