yorumu kime attın bilmiyorum ama benim kastım laf atarlar felan değildi zaten . Ben +18 üstü olması gerekli dedim +17 değil yani resmi işler için olurki proje çok büyürse diğer uo serverları gibi değilde daha resmi bakarsalar başınıza gelecek her türlü veya yapmak istediğiniz her türlü işte +18 yaş sınırı isticek o kadarlada değil öyle biri lazımki bank veya söylediğim gibi işletme işlerinde aktif olacak üşenmicek adam lazım demek istedim yoksa yaptıkdan sonra hakkınızda bilgi vermedikden sonra iyi yapınca iyi diyolarda 14 yaşındayım diyincemi laf etcekler.. En azından 1 kişi Ben sadece yönetim açısından dedim aranızda bi 18lik adam bulunsun en az. :)
yok ne alaka sana :D 18 yaş tabikide istenicek ekipte var zaten sadece olası bir hatada "bebe işte" yorumları almak bıktırdı.
emek oldukdan sonra bi projede çok aşırı bilgili olmasa bile temelini bilicek kadar bile olsa o proje kaliteyi yakalar ciddiyet & tecrübe
tedbunndy : Bence en azından birilerinin sizi kaale alabilmesi için ekibinizde en az 17 18 yaşında birisi olması iyi olur.Serverda en ufak birşeyde yaşınıza hitaben gelen suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.

Merhabalar,

Sayın tedbunndy bu yaş takıntısı nedir anlamadım.Xantier yaşına nazaran yaşıtlarınızdan çok daha iyi işler başarıyor.Ayriyetten Mondain projesine ben destek veriyorum ve yaşımda dediğiniz sınırlamaya uyuyor.Bir kişi yaşıyla değil yaptığı işlerle saygı kazanır bunuda bir yere not alınız.
Razor :
tedbunndy : Bence en azından birilerinin sizi kaale alabilmesi için ekibinizde en az 17 18 yaşında birisi olması iyi olur.Serverda en ufak birşeyde yaşınıza hitaben gelen suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.

Merhabalar,

Sayın tedbunndy bu yaş takıntısı nedir anlamadım.Xantier yaşına nazaran yaşıtlarınızdan çok daha iyi işler başarıyor.Ayriyetten Mondain projesine ben destek veriyorum ve yaşımda dediğiniz sınırlamaya uyuyor.Bir kişi yaşıyla değil yaptığı işlerle saygı kazanır bunuda bir yere not alınız.

Benim ne dediğimi anladınmı?
deniz sen kendini kanıtlamışsın bilenler bilir. Bebe işte? diyenlerin ne olduğunuda biliyoruz. Bence ne derlerse desinler sen kulak verme ve işine koyul. Öyle düşünenlerde girmeyi versin sunucuna
Novice
-0.500001
Ins Tutarda Bi Rp Yaprız..
Msn adresini aldım kucuk kardeşim görüşelim en kısa zamanda.. Ciddi olarak...
Ben Xantier'i severim sayarım. Ama onu fark ettiğim günden beri hep yaşı 14 nedense hiçbüyümüyor... =) neyse Onun hakkında bazen arkadaşlarımla kendi aramızda konuşuyorduk lafı çok geçmiştir kendisiyle fazla muhabbetim olmasada ki msn'de bile ekli değil neler yaptığını yapabildiğini yapabileceklerini biliyorum...
Güzel bir Proje..

Okuduktan Sonra Gerçekten Eski Ultima Online Günlerimi Özlediğimi Farkettim.

Sesi Açıpta Oynadigimiz Zamanları.

:))
Tymaron : Ben Xantier'i severim sayarım. Ama onu fark ettiğim günden beri hep yaşı 14 nedense hiçbüyümüyor... =) neyse Onun hakkında bazen arkadaşlarımla kendi aramızda konuşuyorduk lafı çok geçmiştir kendisiyle fazla muhabbetim olmasada ki msn'de bile ekli değil neler yaptığını yapabildiğini yapabileceklerini biliyorum...

Yok yav burayla tanıştığımda 11 yaşındaydım , kimisi 15 diyodu kimisi 14. Ordan kulağında kalmıştır.. İnanmayanlar da oluyordu tabi.
özel mesajlarını kontrol edermisin Xantier
Denize övgüler şahane XD deniz ünlü oldun la xD
Proje çok güzel , dilediğin düşünceler inşallah hayata geçer . Birazdan ultima online oyununu yükleyip Atların, insanlarin,seslerin ,müziklerin ,2D 'nin büyüsüne tekrar yaşamayı planlıyorum ...
Deniz kadar yardım sever yoktur bunu kimse unutmasın eğer msn'i olan varsa bir scp soRun veya yardim isteyin veya bir sıkıntınız varsa paylaşın dinler ve yardım eder merak etmeyin çocuq 15 yaşında biLyoRm ama bence 22-23 yaşNda qby kOnşYoR ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.