Devrim'cim senin maddi sorunun olmadığını bende biliyorum ama role play sunucusu açıcak zihniyete sahip çok az kişi var bilende açıyor bilmeyende bilmeyen yüzünden işin ustasıda kaybediyo türk oyuncusu bide hiç müteşekkir olmaz hep şikayet eder aman bug var şu niye şöyle daha teşekkür ettiklerini görmedim kaliteli az player var ona açarsın olur biter önümüz yaz bir çok üniversiteli oyuna daha rahat giricek orta okul çocukları daha çok online olucak kısaca kitle artıcak ama kime fayda ?
Neophyte
-1.7
Şöyle eski rp tadını yaşatacak bir server gelecek inşallah.. Konuyu uzatmaya gerek yok ama olan bir kaç rp serverıda sunucular bölümünde yer almıyor bunu da bildireyim.
Şuanda var olan rol yapma sunucularının oyuncularını keyiflendirecek ve rol yapmayı daha çekici hale getirebilecek sistemleri olduğunu düşünmüyorum.Kimse yalnış anlamasın rol yapma sunucusu olarak gördüğüm bir yer var orasıda fazla düşünülmeden açılmış.Güzel bir katı rp sunucusu bekliyordum fakat şuanda oyuncusu olarak baştan savma bir yer olduğunu düşünmekteyim.Oynayacak bir yer daha olmadığı için devam ediyorum
Çünkü Rp sunucusu açsalar bile Ultima online'a sadece pvp zihniyetiyle bakan insanlar mutlaka orayada gelecektir.
ne gerek var rpye ya gir yap pvp çık git rp pvpdede yapılabilir istedikden sonra

ps: kendi dşüncem...
Ultima oynama lütfen. Sırf zarar.
murizh : ne gerek var rpye ya gir yap pvp çık git rp pvpdede yapılabilir istedikden sonra

At kendini en yakın yerden.
Marlock :
murizh : ne gerek var rpye ya gir yap pvp çık git rp pvpdede yapılabilir istedikden sonra

bence cok yaklaşılabilinir marlock.. hemen arkadas kendini atmasın en yakın yerden :P eger istersen pvp server e gidersin 20 arkadasınla orda rp yapmaya baslarsınız ardından 15-20 kişi görüp özenir ikinci bir aile veya guild neyse artık o kurulur bundan haberdar olan diger oyuncular serverde başlar falan ama
gayet tabii RP tadı tam olarak alınmaz craft vs zevki ayrı oluyor :D
Uo'da herşey action değildir, Rp yapabilirsin Craft takılabilirsin, bunlar eğlenceli şeyler illaki Action yapıcam'da diyorsan kendini geliştirebilirsin kesile kesile bazı şeylerı kavrıcaksın, herkez anasının karnından Actioncu olarak çıkmadı,

Stafflık ilgini çekebilir doğaldır, Uo'yu iyicene kavradığın zaman belki birgün sende Staff olabilirsin, ama staff olmadan önce, kendi bi sphereni kur komutları falan öğren biraz kendini geliştir derim.
Qnd : Uo'da herşey action değildir, Rp yapabilirsin Craft takılabilirsin, bunlar eğlenceli şeyler illaki Action yapıcam'da diyorsan kendini geliştirebilirsin kesile kesile bazı şeylerı kavrıcaksın, herkez anasının karnından Actioncu olarak çıkmadı,

Stafflık ilgini çekebilir doğaldır, Uo'yu iyicene kavradığın zaman belki birgün sende Staff olabilirsin, ama staff olmadan önce, kendi bi sphereni kur komutları falan öğren biraz kendini geliştir derim.
+1
Marlock :

ok...
Malesef türk playerları çok kalitesiz.Hayattaki kısa yoldan köşeyi dönmeyi oyundada benimsediğimiz için, hep kalitesiz kalacaklar.Yapabilecek hiçbirşey yok.Power play kolay skill, hızlı para varken, Türk mantığı ile kim zor kasılan serverda oynar? Böyle olmayan insanlarda var (ben de dahilim) ama, kurunun yanında yaşta yanıyor malesef.O yüzden ne role play uğraşın ne ultima uğraşın derim.Ben bıraktım uğraşmaya niyetim yok.Milletçe karşımızdakinin başarısını gölgelemek için çirkeflik,çekememezlik çok yaptığımız için hiiçç mi hiç uğraşmayın derim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.