Arkadaşlar ben ve dc-game birlikte Avatar ın senaryosuna uygun server açmayı düşünüyoruz... Bize yardımcı olabilicek iyi bi scripter arıyorus. Haritamızı gösteriyim. Yalan olduğunu düşünmeyin. Haritamızda sadece dungeonlar ve mağaralar kaldı...

Daha pekçok yeni şeysi var. Ama scriptte önemli bize yardım edicek arkadaşlar dc-game e başvursun...
e-mail: [email protected] kullanıcı adı: dc-game

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-12-21 20:45, 15 yıl önce)
Role play sunucusu olacak sanırım onuda bi açıklarsanız iyi olur
Expert
34.0001
sunucuyla ilgilendiğimden değilde avatar hikayesi nedir :S
Avatar diye bir oyun var duydum ama konusu falan nedir bilmiyorum sanırım o =)
Avatar oyun değil :D bi çizgi film Nick te olan. Konusu gusel ve 7 den tutun 20 li yaşlara kadar izleyici var. Konusuda güzel. 4 elementin ulusları var işte (su toprak ateş hava). Senaryo baya uzun izlemenizi öneririm.
hea tamam şimdi hatırladım metin2 ile karıştırdım ben anime'yi söylüyorsun =)
Avatar : 4 ulusun yaşam mücadelesini anlatıyor.4 elementten bahsediyor su-toprak-ates-hava insanlar belli ırklara ayrılıp bu elemntleri kontrol edebilyiro.İnternette bir çok animesi mevcut ve delisi olanlar var.Avatar ise bu 4 elementi de büken kişi oluyor.Sadece 1 kisi avatar oluyor ve ondan sonra geleceklerle devam ediyor.Ama ateş ulusu dostlugu bozup diger 3 elemente saldırıyor havacıların hepsini yok ediyor son kalan havacı avatar oluyor ve ateş ulusunu durdurabilecek tek kişi biliniyor.Gerisinde de çok iyi bir heyecan geliyor internette animelerini izleyebilirsiniz.Bizde bunu uo'ya uyarlıcas yani oyuncular bir elemnt bükebilecekler.Güzel bir hikaye düşünüyoruz ama bunların hepsini kaldırabilmek icin guclu bir pc gerekiyor.Başlangıcda newbie alan gibi bir yer düşündüm orda bazı görevler yapıcaklar görevleri yapmadan dışarı çıkamıcaksın dışarı çıkarken adamla konuşup ulusunu seçiceksin ve başlangıcda bir kaç bükme skiliyle başlayacaksın.Bir çok görevler yapmayı düşünüyorum.
İşte böyle güzel bi senaryoyu oyuna dökmemize yardım edicek iyi bi scritper arıyoruz... :D
bence en iyi anime Death Note ama bununda konusu güzelmiş iyi scripter ile bu iş güzel olabilir fakat böyle bir sunucunun tutacağını pek sanmıyorum {Kendi Fikrim}
Tymaron:
böyle bir sunucunun tutacağını pek sanmıyorum
Belki ama belki de çok sevilir. zaten insanlar merakından girer en az 1 kere tanıdıktan sora severse girer oynar yani :D
Expert
34.0001
benimde fikrim arkadaşımla aynı, ayrıca her şeyi uo ya uyarlamayıda yersiz buluyorum...
iyi de başka ne uyarlandı ki ? :D LOTR uyarlayalım dediler olmadı. benim bildiğim tek uyarlama bu.
Bu arada insanlar uo yu hep aynı eşyler olduğundan doalyı oynamıyo bırakıyo. yeni oyuncularda gusel bieşy bulamıyo oyunda girmeye değer görmyüo... Boyle bi farklılık yapmışız kötü mü oldu ki :D neyse konuyu saptırmayalım D:
Evet KeLL'e katılıyorum ultimanın zaten kendi orjinal konusu var bunu uyarlayabilen bir sunucu henüz göremedim Blackthorn ve British hakkında bir çok hikaye var yada iki Kral arasında güzel bir hikaye yazılabilir ve daha hoş olur hem Sosaria map'ı bu hikayeye orjinal hali ile çok uygun...
Konuyu deiştirmeseniz :'(
Konuyu değiştirmekten değil sadece proje hakkında konuşuyoruz. Bak şimdi kendi ağzınla söyledin LOTR uyarlamak istediler olmadı illa bir hikaye olacaksa bu farklı birşey olsa daha iyi olmazmı sonuçta avatar bir çok kişi tarafından bilinen bir hikaye. Daha farklı güzel bir hikaye bulsan yani yazsan yada yazdırsan her neyse insanların daha çok ilgisini çekmezmi belki o gelecek dediğin insanlar ben bu hikayeyi biliyorum der ve hiç ilgilenmez bile...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.