Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

DC-Game : Yaparsam ne verirsin :D:D

Dünyayı eksiksiz ve sorunsuz biçimde açabileceğini inanıyomusun ? :)
Hadi yalap şap bişiler yapıp açtın ne kadar sürücek 1 ay ? 2 ay ?
Çok gördüm böle ultimaya LOTR, Narnia diyarına çevirenleri ama hiçbiri olmadı. :no
Bence bırakın LOTR, Avatar, Narniayı ultimaya tasarlamayı filmini veya kitaplarını okuyun çünkü sizinki sadece bir heves.
Bu arada aradığınız scripterı bulman dileği ile ;-)
ya verdata, map, story ve world buildde bn iyiyim. ayrıca client editler, temalar vb ler ayarlarım da tek çakamadığım konu script. Onu da ezberlemek işime gelmediği için öğrenmedim... bu arada lotr a uyumlu uo serverı hiç açılıp gosterilmedi bile ve narnia dedikleri de çok kötü bi anlatım ve uygulamaya sahipti. narnia hiç hoşuma gitmemişti benim de... Ama benim ne kadar özenle yaptığımı gorenler biliyo. =) Güzel yapıcağımızı düşünüyorum. Script başvurularını bekliyorum. ( özellikle efektleri rahatlıkla scriptte ayarlayabilicek birini. efektleri yetersiz kalırsa gerekirse ayarlar çizerim efktleri )
Eğer normalden farkı bariz şekilde gösterebilirseniz başarılı olabilirsiniz. ( bu ne oldu ya :p )

Ama uo'da düşündüğünüz şeyin tutcağını sanmıyorum . onun yerine human.elf,dwarf gibi ırklı şekilde yapsanız daha tutar gibime gelio ki ben arkadaşlarımla böyle bi çalışma içindeyim ama 1 veya 2 yıllık bi çalışma değil . Bu yazın başında başladı . 2 yıl sonra projemiz amacına ulaşacak allahın izniyle . Burda da anlatmak istediğim bu işin zamanı kullanarak yapılması gerektiği. 5 ayda pek birşey yapılmaz böyle bir proje düşünüyorsanız (: . Kendi projemiz olmasaydı size yardım etmeyi çok isterdim :)

Umarım aradığınızı bulursunuz .
**********ın serverınımı kuruyorsunuz ırk systemlı cok ısler o server tum ırklar olursa

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-12-22 01:41, 15 yıl önce)
avatar bir anime değildir, çizgi filmdir bu arada, japon yapımı çizgi filmlere anime denir.

ben yardımcı olmak isterim tabii siz de isterseniz.
dc-game le diyaloğa geçerseniz sevinirim başvurcak kişielr =)
Başarılar
bükme ekeftlerini iyi bi şekilde scriptte ayarlayabilcek biri lazım özellikle bide bazı sistemlerde... Başvurularınızı bekliyoruz :(
bana sorunsuz futbol scp si lasim beyler elinde olan varsa yardimci olabilirmi
crazy0006:
bana sorunsuz futbol scp si lasim beyler elinde olan varsa yardimci olabilirmi

Bunu ne diye bu başlığa yazıyosun ki şimdi. Git ultima scritps bölümnde yardıam başlık aç.

Bu arada başvuruları dört gozle beklyiorum. Bi scripterımız var ama o büyü efektlerinde ve sistemde pek iyi değil... quest fln da iyi... Bekliyorum...
Tortuga bi msn açar mısın ?
yarın açıcam şu an kapatmam lasım =) yarın goruşuruz =) bu arad bending uo demesek şuna :D adı belli deil başvurularınızı dc-game e yapın)
Tmm da şu iyi bilmiyo dediğin staff kim sadece ikimiz varız.Questlerde iyi demişin de oyle ayrılmaz ki :D Görevler fln ara sistemlerin hepsini bitirdim zaten o bendinglerin efectlerini yapıcak biri lazım bize.Bi de iyi bi haberim var.
çok mrk ettim iyi haberi yarını sabırsızlıkal beklitorum... :) Ama dier başlığa bakınca anladım galiba iyi haberi =)
Hala iyi bir başvuru yok sınavı geçen olmadı :(
Tortuga hostu bugun baglıyoruz sanırım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.