Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Mişel icraat için 3 sene beklerim demişsin ben dahada bişey yazmıyorum raskolada gerekli pm'i attım.

Scripti raskola vericem raskolu göremesseniz bilinki o scripti yazmışım

Hadi kalın sağlıcakla.
:)
Silindi
Banned
0
Bunu kolay kolay yapmam ama "sen manyak mısın arkadaşım?"
Ayakların biraz yere bassın.
Kalite düşürme!

Konu: aaaaaaaaaaa
Gönderen: [Narcotich]
Alıcı: TheRaskol
Tarih: 2008-02-05 19:04 
--------------------------------------------------------------------------------

Bugün veririm eline dediğim özellikte bi script o scp sana ulaştıktan sonra bu platform'u terket!

Okey ?

Terket falan ne demek oluyor.Anlamış değilim?

Kaldı ki bu topic'i açmamdaki amaç bir tartışma ortamı olmasını sağlayarak herkesin scriptsel olarak bir yaratıcılık göstermesidir.

Benim böyle bir sisteme ihtiyacım yok.
Burada ki herkes bilir de sen nerenden anlamaya çalıştın ben bunada anlam veremedim.

Ne zannediyorsunuz kendinizi yahu.

Tekrar söylüyorum seviye düşürmeyin!
Silindi
Banned
0
Allah taksiratını affetsin ne diyim.

Son postumdur bu topice.
Ne yaptı bu şimdi mişel loot yaptı sell yaptı britte gezdi mezara gitti skeleton kesti vay be :D

kalitemmi düştü ne ? hani markayız ya :O_o
Tam olarak bi bot player gibi değide bilocan bi aralar oyle bi scp yazdıydı :) onun serverıdna ikimiz oyle takılıyoduk spawnlara koyduydu :) buyu atmaya calısınca anında eline bowq laıyodu felan poi yiyicne cure felan iciyodu 2 saatte zor kesioduk :) tam olarak bot player gibi olmasada guzel birşeydi :D spawna 3 tane koyuyodu spawna yaklasamıyoduk :)
Neyin tartışmasını yapıyorsunuz cocuk gibi ?
Yapabiliyormusun arkadaşım ?
Ozaman buraya boş boş post aticağina başla icraatlara bizde görelim herkez görsün.
Boşu boşuna tartışma çıkartıp Topic'in ömrünü kısaltmayın...
@Kanglaoo

diyorum ki uo suz onu yaptım koydum 10 dakikamıda almadı uo yok aklımdan satır satır scp'mi yazıyım.

ayrıca benim postlarım beni saçma sapan laflarıyla aşşağılamaya çalışanlara.

Ben şu haftada yaparım dedim adam yapamassın diye polemik çıkarıyosa ben ne yapabilirim.

eğer çok isteyenler varsa akşam raskol'dan alabilirler.:)
Adept
4.3
Daha önce yapay zeka konusunda birçok çalışmam var. Henüz yayınlamadım, kendi sunucum için saklıyorum. Dediğiniz şeylerin hepsi kolayca yapılabilir, düşünebilen bir NPC rahatlıkla yaratılabilir.

Ancak tek sorun: Pathfinding. Yani NPCnin gitmesi gerektiği yere kadar yolunu bulması. Uzun mesafeli ve engellerle dolu bir yolda çok zorlanıyorlar, çoğu zaman takılıyorlar statiklere. Bunun ortadan kalkması için bol for döngülü ve başka bir sürü sorgulamalar gerekiyor ki bu Sphere'i ciddi anlamda kastırır sistemi fazla fazla kullanırsanız. Böyle bir sistemi yazmadım, çünkü hem çok emek gerektiriyor, hem de yazılsa bile dediğim nedenlerden dolayı ciddi anlamda kastıracaktır. Hardcoded değişiklikler gerektirir böyle bir sistem. RunUO açık kaynak kodlu olduğu için, bu pathfinding sistemini sıfırdan yazarak istenilenler gerçekleştirilebilir.

Tabii böyle bir uğraş yerine, programlama yeteneğiniz ile para kazanabileceğiniz profesyonel programlar yazmanız daha akıl kârı. =)
Expert
34.0001
yürüme ve büyüleri fizletme olayını yapmayı becerebilen çok fazla kişi olmuycaktır bende idda ediyorum.Hadi yürümeyi yaptık diyelim( ki ben hala bi çözüm yolu bulamadım) büyüyü o npc ye attığımızı nasıl anlayıp fizl edicek ?

@Narcotich
merakla bekliyorum Michaell in dediklerini nasıl yapıcaksın =)
zor olsada spherede bunun için yeterli komutlar var sadece düzgün kullanma , yüksek matematik (yol bulma olayı iiçin) gerekli.
@Kell

mişelin dediklerini yapmıcak. kerizmiyim ben

her insan uğraşsa illaki yapar 3 ay diyerek abarttığını ve kendi söylediklermi 1 hafta içerisinde yapabilceğimi söyledim.

Birde topici bastan sona kadar okumadan post atmayın tammı ?
Xantier : zor olsada spherede bunun için yeterli komutlar var sadece düzgün kullanma , yüksek matematik (yol bulma olayı iiçin) gerekli.

Yüksek matematik gerekeceğini zannetmiyorum.
Not almak gerek.
Expert
34.0001
Birde topici bastan sona kadar okumadan post atmayın tammı ?

tamama abi. tövbe tövbe..

senin söylediklerini yapmak iş değil zaten onları yapınca yapay zeka olmuyor. Michaell in dediklerini yap ki yapay zekaya benzesin.
xantier karnen nasıl senin merak ettimde?
Ya Verin İp Ragnar'a bot gibi takılsın uraşmayın :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.