ben c-s den çalmadım sadece evde oynayanlar için zevkli olur uo diye ama öyle bir scp yazıcam ki kimse altına ekleyemeyecek o kadar karışık scp olacak ki ne yazdığımı anlayacak olmayacak :D
Yukarıda bir yerde forum bilmişi yorum yapmış :selektor

:oynas
Runuoda bunu yapan arkadaş var yalnız spherede göremedim :)
bende daha görmedim ama yapılamaz diye bişi diil
Nemesis[Berk] : Basit yazılır. Planlama projeleme.

Aslında Doğru :)
Members
-2.9
Aslinda Degil Dogru Zaten :)
:D
Mantıgını kurun , olası mantıkları kurun kodlamasını en sona bırakın bütün projenin ana başlıklarını çıkartın nedir ? büyü atsın fizzlesinmi düşünün nasıl yapılır ? direk kodlamaya geçmeyin..

Ben şöyle kurdum :

Biz büyümüzü targetledigimiz zaman sd fonksyonuna gireriz ama bu arada seçiceğimiz hedefi seçmiş oluruz. Seçtiğimiz hedefe derizki bak ben sana büyü atıyorum bu büyü x saniyede atılıyo sende bana bişi at ayıp olmasın.. Botumuzda 1 sanyiede bir bakar ona büyü atan varmı ? eğer attıysa ve bütünün delayı 3 saniyeden yüksekse sende o elemana Clumsy at fizzlesin ve büyü taglarını temizle aynı sekilde sorgulat canım 30 dan azsa kaç eğer etrafda oyuncu yoksa canını doldur veya mana yap gibi.

Bakın sadece düşünce ile bile çözülüyor kodlaması cidden çok kolay. Derinlemesine bi mantıksal kurgu lazım ondan sonrası Algoritmanıza kalıyor. Algoritmayı kurdukdan sonra kodlama en basiti..
Members
-2.9
Yürü be berk :)
gofa gelmiş arkadaş :D
Arkadaslar sanırım bundan 3 sene önce birisi yapmıştı ama ismini hatırlamıyorum

Loot yapacak ( Yapıyor Ama Siliniyordu Sanırım )
Lootu bankaya atacak. (Haliyle Olmuyor )
Ölünce reslenebilecek.Bankadan eşya alacak giyecek ( Ölünce Resleniyor Ama 5,6 Saniye Sonra Otomatik Giyinio )
Regi bittiğinde reg alalacak. ( Regi Bitmio )
Statları ( Statları Normal Manası Vs Bitinice Mana Yapıyor Canı Azalırken Bandah Heal Vs Pot )
Pk gördüğünde dalacak. ( yanlış hatırlamıyorsam sadece mavilere dalıyordu )
Ölürken kaçacak. kaçıyordu ama pek hızlı deil :D
Pvp yapacak adam poison attığı zaman clumsy atacak. bunu yapıyordu
Kal ort por olacak. bu yoktu
hatırladıgım kadarısıyla arkadaslar
seenplayer
gethit
hit gibi triggerler kullanılarak yapılabilir ama Cs deki botlara yanaşabilrmi bilemiorum :)
Cs'ninde botlarının pek akıllı olduğu söylenemez.Bu bot işini yapay zeka olarak yapacak birisi varsa oda Konamidir.
Farkındamısınız bilmem ama bot diyorsunuz.Ne elle tutulabilir,nede hissedilebilir.Botta ne arasın zeka. !
Zaman harcamayın boşuna pot bitince pot alcak kanı azalınca bandaj bascak büyü atcak silahı çekcek dalcak kal ort por olcak ohoo bunu yapamayan UO OYUNCULARI war UO'da

BOŞ İŞ

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.