Benim aklıma gelenler bunlar, :) gördüklerimde bunlar
Poison at katana çek pata küte dal taktik özürlü insanımız sphere insanı en basit pvp'yi yapar bu tarz arkadaşlarımızın yeteneklerini runuo'ya çevirmesini tercihlerim oradada bu kadar kolay olucakmı bakalım.
Bu pvpnin aynısını oside veya runuoda yapabilirlerse ellerinden öpecem.
Çogu ile Aynı Serverda bulundum. Bunlardan daha iyi olanlar Var ... O yüzden oy kullanmayacam. xD
kkulgan : Çogu ile Aynı Serverda bulundum. Bunlardan daha iyi olanlar Var ... O yüzden oy kullanmayacam. xD

Bunlardan daha iyilerin olduğunu zannetmiyorum aslında U-S'nin bi turnuva yapması şart :)
BEn ordaki Bazı kişileri Alanlarıda Gördüm. Ben mesala PvP de fazla iyi degilim. Fakat oynarken vs atalım. o zmn tehlikeliyim :D.'U-S'nin bi turnuva yapması şart' Katılıyorm :yes
Aynı konuyu burayada açmış. :no
Override : Aynı konuyu burayada açmış. :no

Buraya'da açılmışsa ne oluyormuş ?
Bunların arasından sadece iyi pvp yapabilen bi Lynx var diğerleri PVP serverlarında.

Bu konu Lethe tarafından düzenlendi(2010-07-06 14:41, 13 yıl önce)
BU isimleri pek görmedim ama bazılarını hayal meyal hatırlıyorm bizi buralara yazmamıslar belki bizide tanıyan cıkar :P

Xtoindery Demonaz - Nefrelius Commenable - Duygusal Error BU nicklerden biri :)

Ayrıca benle karşılaşan varsa aranızda bilirler ben p.mageyim yane poi at katana cek diil :)
En Eii Leri NewLanex Asqm Asqm ALayına Gider VallaHa Adam PvP 1. LikLerinden Bıkmadı Biz Bıktık :)
Hepsini *** pvp turnuvasında izliyoruz, earwen bıraktı sanıyorum . Kurban götürüyo bu aralar.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-05-09 15:00, 13 yıl önce)
siz pvp serverlarında pvp kazanan playerlara iyi player diosanz önce bi kendinize cekin düzen verin u-o yu bitiren pvp serverlarıdır.ama olmazsa olmas bi sistem pvp serverı uo icin.arkadas cevrenizde yapabilirsiniz bu sekilde anketler ama genel olarak cok saçma konular.
kons2 : siz pvp serverlarında pvp kazanan playerlara iyi player diosanz önce bi kendinize cekin düzen verin u-o yu bitiren pvp serverlarıdır.ama olmazsa olmas bi sistem pvp serverı uo icin.arkadas cevrenizde yapabilirsiniz bu sekilde anketler ama genel olarak cok saçma konular.

1.si, bu kişiler pp serverlardada oynayan kişiler, ve belli ün sahibi olmuş kişilerdir, sen tanımayabilirsin, veya görmemiş olabilirsin o senin sorunun fakat uo bünyesinde çoğu oyuncu staff bu kişileri tanır.
7,5 senelik ultima hayatımda bir tek Deniz ile Lynx'i gördüm, Deniz'i StormUO'da Lynx'i de N..loth UO'da gördüm ve kestim, pvp de değil ama dışarıda teke tek yakaladığımda. Sonuç itibari ile o listedeki kimse benim için en iyi pvpci değil. Zaten böyle bir liste genel anlamda olamaz, server bazında söyleseydin daha güzel olurdu mesela X serverindeki X oyuncusu en iyi pvpci diye.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.