Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar konuyu yeni okudum. oyundaki nickim Deniz Gothseeker herkes kendine göre iyi pvpcidir ve pvp işi el çabukluğu kadar şans işidirde şimdi 2 pvpcininde cok iyi olduğunu varsayarsak bu adamın elindeki silah bonus vurmuyorsa bu adam ne yapabilir ki ? Lynx dediğiniz umut gerçekten teleportuda çok iyi kullanan bi pm yada playboy dediğiniz özgür eskilerden iyi bir warlock. deniz de öyle keza. listedeki oyuncuların aşağı yukarı hepsiyle vs yapmışlığım vardır. ama dediğiniz gibi artık uo türkiyede öldü . eskisi gibi ilgi alaka da yok .ama özlemiyor değilim eski zamanları ve eminim benim gibi 10+ gibi bir zamandır uo oynayan herkes ilk zamanki serverleri ve heyecanları özlüyordur.
2 sene olmuş unutmuştuk biz bu ego tatminlerini neyse
Ben snne döneminden beri ownerlık yapıyorum,

Sanane
Nebula
Arqas
Pyramid
Mystra gibi sunucuların admin ve ownerlıklarını yaptım, en iyi pvp yapan adam

Nelle Shadowlance'tir.

Gerisi teferruat.
Furky! : Ben snne döneminden beri ownerlık yapıyorum,

Sanane
Nebula
Arqas
Pyramid
Mystra gibi sunucuların admin ve ownerlıklarını yaptım, en iyi pvp yapan adam

Nelle Shadowlance'tir.

Gerisi teferruat.
:?:?:?
ben açıkçası oyumu darkelf ten yana kullanırım. gerçi düşününce 2008de oynamaya devam ediyor muydu bilmiyorum. deniz imamoğlu konusuna gelince, sanmıyorum ki o kadar iyi bir pvpci. 6 7 defa karşılaşmışlığımız vardır, yarısında ben yarısında o almıştı. şans işi biraz bu işler :)
Furky! Nick nedir?

Birde yaş 25 Sanane'de hangi ara Yaptın Ownerlık yazarsan bizde bilelim?
Nebula'da ben hatırlamıyorumda seni.

-----
Quetzallardan Yağız ve Çağkan tek geçerim Sevgilerimle.
PVP diyeceksen destur çekeceksin. Bazı gerçekler vardır değişmez

Kaldı ki Poison sür çek kal vas çak mantığı 0 adamlarda sistematik matematiksel pvp yaparlardı ...
Birçok kendine güvenen pvp ci var. 97-98 den beri oynuyorum. Nbl da Felix vardı bir zamanlar ( yunus) Pysco Nightblade vardı ( murat ) Dalyan La'rouge vardı ( mert ) Payton La'rouge-Dark ( Ayhan ) Schoulzen ( Tuna ) Anarchi-Caddy Dark ( Sercan ) Charlies Dark ( Sefa )
bu adamlar sizin sayfalara sığdıramadığınız isimlerin hepsini açık alanda ve pvp alanında ezip geçmiş isimlerdir.
Roslyn Cift Egzoz ve Dixie Kalkan :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.