Aspel : 7,5 senelik ultima hayatımda bir tek Deniz ile Lynx'i gördüm, Deniz'i StormUO'da Lynx'i de N..loth UO'da gördüm ve kestim, pvp de değil ama dışarıda teke tek yakaladığımda. Sonuç itibari ile o listedeki kimse benim için en iyi pvpci değil. Zaten böyle bir liste genel anlamda olamaz, server bazında söyleseydin daha güzel olurdu mesela X serverindeki X oyuncusu en iyi pvpci diye.

o zamanda server reklam'a girer :)
8/0
Qnd : Benim aklıma gelenler bunlar, :) gördüklerimde bunlar

bunlar senin gördüklerin kişiler senden başka az kişi görmüş ki bunlardan bagzılarını oda böyle anket yapılmaz gördügü 3 kişiyi vayyy ne kesti gözüyle gören bi kişiden zaten pek bişeyde beklenmez.
Resmen bu şaka olmalı. O kadar oyuncu var ki, hangisi iyi hangisi kötü bunu kimse ayırt edemez. X sunucusunun silah gücüyle, büyü delayları Y sunucusundan farklıdır. Oyuncu o ayarlara kendini ayarlayarak oynar. Ben hayatımda sadece ''Deniz Imamoglu'' nu gördüm, gerisini görmedim. Deniz'de herkes gibi bir oyuncu, ahmetten veya mehmetten üstün değil. Sphere tamamen şans oyunudur, asıl taktik ve bilgi runuo'da saklıdır.
en İYİ PvpCi benim.
Bu dönemde herkes pvpci be abi :D
OyunSistem : Hepsini *** pvp turnuvasında izliyoruz, earwen bıraktı sanıyorum . Kurban götürüyo bu aralar.

Pvp sunucusunda görünce noluyor , pvp sunucuları kötü mü ? Ordaki oyuncular bilmiyor mu anlamına geliyor , pvp serverinda bulunduğumdan veya bulunmadığımdan yazmıyorum ama böyle pvp serverindaki playerlari küçümsemek hoş değil.

Bu konu Any! tarafından düzenlendi(2010-05-10 14:16, 13 yıl önce)
CvLordWasP : Bu dönemde herkes pvpci be abi :D
Kesinlikle

--> Niye imamoğlu :D futbolmu bu barcelona tanıtır gıbı

Birde arkadaşlar biraz Rp server pvp cilerinide alın şahsen anlamam pvp atmaktan ama oynayan arkadaşlarımızda var yani.
Any! :
OyunSistem : Hepsini *** pvp turnuvasında izliyoruz, earwen bıraktı sanıyorum . Kurban götürüyo bu aralar.

Pvp sunucusunda görünce noluyor , pvp sunucuları kötü mü ? Ordaki oyuncular bilmiyor mu anlamına geliyor , pvp serverinda bulunduğumdan veya bulunmadığımdan yazmıyorum ama böyle pvp serverindaki playerlari küçümsemek hoş değil.

Mesajım editlendiği için yanlış anlamışsınız sanırım, xxx sunucusunun pvp turnuvasında izliyoruz yazmıştım, editlemişler. Sıkı reklam politikası uygulanıyor eğer yetkili değilseniz.
Nedense bunlardan bıtek ımamoglu aılesının coklugundan aıleyı bılıyorum :D kısılerı hayır 9 yıllık uo oyuncusuyum :) Saneneden ıtıbaren :)
Topıcı acan galıba kendı oynadıgı 1-2 sharda gore yapmıs ...
Saçma bi konu olmuş msj bile atmamak lazımdı ama hadi içimden geçeni yazıyım. =)

bu yazdıklarından benimde tek bildiğim Deniz Imamoğlu oda müthiş bi pvp ci değil ama kötüde değil genelde edit oynar staff char ı olur manası falan normal in üstünde olur pvp leri öle kazanır (korsan pvp de ) buna bizzat tanıdıklık ettim staff olarak..

bende kişisel fikrimi belirtiyim bana göre Uo nun tr de gördüğü en iyi pvp ciler

Playboy Rose Won & Kobe Dir Kobe Dassaq fln bi kac farklı soyadla oynadı sanırım tam bilemiyorum

özgür ( play boy ) uo camiyasında en çok özentisi olan adamdı bi zamanlar ne çabuk unutulmuş
kobede olympus da şuandaki revoda defalarda pvp 1. oldu orda pvp almak arka arakya o kadar kolay değil

nie yorum attım gerçekten bilemiyorum gerçi benim yazdıklarımla yukarda yok bab the kenks cart curt un karşılaştırılması bile doğru değil
Xantier : Bu pvpnin aynısını oside veya runuoda yapabilirlerse ellerinden öpecem.

eheuheu oside İddaa ediyorum...Hepsi birlikde gelsin 10 sny veriyorum.hatta virtue armorla giyip gelicem :) 10 sny de 1 yıllı kosi oyuncusu keser benide gectim :) ehehehe..yada Cıplak ninja bunlrın hepsini keser 25 sny de :)
Novice
-14.8
Şu ana kadar sadece bir tane iyi oynayan adam tanıdım.Olympus'ta atsız ve çıplak bir şekilde 4 kişiyi kesen bir arkadaş vardı.Adını tam olarak hatırlamıyorum çok eskidendi :D
Filch:
en İYİ PvpCi benim.

Kara Murat benim
-Sidious- : Saçma bi konu olmuş msj bile atmamak lazımdı ama hadi içimden geçeni yazıyım. =)

bu yazdıklarından benimde tek bildiğim Deniz Imamoğlu oda müthiş bi pvp ci değil ama kötüde değil genelde edit oynar staff char ı olur manası falan normal in üstünde olur pvp leri öle kazanır (korsan pvp de ) buna bizzat tanıdıklık ettim staff olarak..

bende kişisel fikrimi belirtiyim bana göre Uo nun tr de gördüğü en iyi pvp ciler

Playboy Rose Won & Kobe Dir Kobe Dassaq fln bi kac farklı soyadla oynadı sanırım tam bilemiyorum

özgür ( play boy ) uo camiyasında en çok özentisi olan adamdı bi zamanlar ne çabuk unutulmuş
kobede olympus da şuandaki revoda defalarda pvp 1. oldu orda pvp almak arka arakya o kadar kolay değil

nie yorum attım gerçekten bilemiyorum gerçi benim yazdıklarımla yukarda yok bab the kenks cart curt un karşılaştırılması bile doğru değil

Playboy u bikaç serverda görmüstüm, bencede güzel oynuyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.