Başarılar dilerim.
Douala : bu serverı hatırladım beyler

https://www.uoplayer.com/q-443-Curve-Uo-Shard.html

2010da açtılar 15 20 25 player gibiydi sonra kapattilar

bari ismini değiştireydiniz başlamıştık,bıraktık

Evet sunucu açılmıştı, oyuncu sayısında hatanız var maalesef ben sunucuyu devrettiğimde 270 online ile devretmiştim. Sonrasında ise maalesef ki idare edemediler ve sunucuyu kapattılar.

Elimde güzel bir video kalmış bundan önceki Curve'den.

https://www.youtube.com/watch?v=EgwQKBxiZSk

Tüm yorumlar için teşekkür ederim.
rüyalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rüyalarrrrrrrrr gerçek oldu be kardeş
35-40 kişi eğleniyoruz
ben başladım eksikler illaki olacak şuan fena değil kendini ispat ederse zaten oynamaya gelen olur
Gayet akıcı ve güzel bir server..
sistemleri iyi yanı sıra skiller baya hızlı geliyor akşamlarıda etkınlık yapılıyor yıllardır oynamıyordum ciddi anlamda zaman ayırabilecek bir yer.
not: görüşlerim bağımsız dır ne sahiplerini tanırım nede bir arkadaşım var yönetimde yada kimse bişi yaz diyede rica etmiyor:)
canı gönülden.
Server bi rayına otursaydıda ondan sonra market sistemi vs yapsaydınız.
Serverı yol bulmak icin acmıssınız gibi bi izlenim yaratmıssınız.
Eskiden sunucu açmış biri olarak hiçte anormal görmediğim bir durum adamlar emeği için degilde sunucu hostu web hostu için olan sıkıntılarını karşılamak için yapmıştır yoksa bu ultima online serverinden kimsenin ne para nede zengin olduğunu gördüm:)
böle şeyleri gayet hoş görmek lazım artık hangi oyuna adım atarsanız bir karşılığı oluyor kaldıki sistem seni alış veriş yapmayada itmiyor almak zorunda değil kimse.
Burda oynayan ya akılsızdır yada edittir zaten ortada nebuladır pyramiddir açık olan 2 sunucu var hadi onları beğenmedin dot var 100 120 playerı olan hadi onuda beğenmedın revo açılacak

Ama kalkıp geçen sene 1 haftada kapanan ne oldugu belirsiz biyerde oynuyorsan ya enayisindir yada editsindir
Silindi
Banned
0
nightcrawler3 : Burda oynayan ya akılsızdır yada edittir zaten ortada nebuladır pyramiddir açık olan 2 sunucu var hadi onları beğenmedin dot var 100 120 playerı olan hadi onuda beğenmedın revo açılacak

Ama kalkıp geçen sene 1 haftada kapanan ne oldugu belirsiz biyerde oynuyorsan ya enayisindir yada editsindir

adam hakli :bagirma
herkes kendine lazım olacak akılı başkalarına akılsız diyerek yüceltmesin burda akıl yarışları açılmadı sen akıllı ben akılsız olayım :)
hoş ben biliyom ben nedesem sana boş gelecek o beyin okadar doluki akıldan, sölediklerim beynine girmeyecek hadi keyfine bak akıllı kardeşim.
edit olayına gelince bir üstde yazdıklarımı okuduğunu düşünüp bunları bana yazdınsa bak harbiden sen akıl küpü olduğunu ispat ettiğini gösterir.
ADAMLARI tanımıyorum 2 üstdeki yazımdaki notu okuduğunu düşünüerek malum akılısın ne haddimize o notdan ne anladığını sormak :)
neyse akıl küpü kardeşim arkadaşım seni aklına doyum olmaz hadi bekliyom akıllıca olan yazılarını :)

al bıraktım oyunu :) sen akıllı sanasın diye değil 3 tane şeyine gıcık olduğum için :)
bu forumun ergenleri bıtmedi gitti :)
Nick :Ameleus

Bu konu Netzuk tarafından düzenlendi(2014-06-07 23:34, 9 yıl önce)
serwer gayet guzel eglenceli
kimse oynamıcak diyoz hala eğlenceli falan yazıyo
bende orada oynuyorum revo açılsa belki geçerim diğer mevcut sunucular ilgimi çekmiyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.