Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Ultima online'ı single player oynamak isteyenler için birebir
Furky! : Ultima online'ı single player oynamak isteyenler için birebir

ahahahakhlşafkgşakl
30 player var ve bot yok sadece bu yeter oynamak için 30 player olupta 90 gösteren en iyi server biziz diyen serverlardansa burda oynanır
multiplayer olacak mı serverda

iyi forumlar
şuan gayet iyi ya 15 kişi daha olsa yeter saçma sapan adamlar gelceigne
Yani 30 player war bot yok actı war =)
Sunucu Özellikleri: Core2Duo 2.83GHZ - 4096mb RAM
Sunucu Bağlantısı: Bireysel 10MBit

Evinde duran eski bilgisayara uo serverı açmak. Müthis bir server hakikaden bravo tebrikler.

30 kişi uo ye oynuyoruz o yeah yazanlarda. 30 kişi yan yana dursa adamın modemi kendini resetler.
Şu an almaya çalışsanız 350 liraya mal olacak bir connector kullanıyoruz ve evden sunucu açıyoruz. Lütfen biraz mantıklı olun arkadaşlar ya. Yorum yazmak veya karalamak için yazı yazmayın. Sitemizde de zaten online oyuncu listemiz var neden bot olsun ki? Zaten sunucuda biraz gezen adam bot olmadığını da direk anlayabilecektir.
dot patladı ya bot patlaması kalan playerlarda kacmasın istiyolar
bu tarz serverlara player gelmesi için dotun falan kapanması lazım türkiyenin en kalabalık serverı orası şuan büyük serverlar kapanırsa ancak o zaman bu çerezlerin arada barınma şansı olur
Nmeron : Şu an almaya çalışsanız 350 liraya mal olacak bir connector

bu ne demek anlamadım tuğla mı ördünüz connectora
Hayatta her zaman somut şeyler satın alamazsın.En basit örneği kredi kartın var ise bir kere alış veriş yaptığın fişe bak ''Bunun karşılığında mal / hizmet aldım'' kısmını görebilirsin. O zaman tuğla mı maliyeti etkilemiş yoksa hizmet mi anlarsın.

Yukarıdaki taraflı arkadaşımızın çerez yorumuna ise saygılarımı sunuyorum.
isviçreli zengine bak trnin en kalabalık sw si dedği 45 kişi war geri kalan 45 i bot )=
Hee bu arada en kalabalıgı nebula 190 200 arası geceleri .. Fatalın accle gir actıon at hayal dunyasında yasıo bu cocuk--
Fatal dota edit olmadan gelmez-

Bknz= eski dot aynı loncadaydız =)
Dot zaten editli bir serverdi..

Millet madende kazı yaparken kimileri starın yanındaki madenlerde kazı yapıyordu bizzat bende yapmıştım..

Editler havalarda uçuyordu ve saçma sapan bir nedenden server kapatılmıştı..

Böyle serverlerin avukatlıgını yapmak neden size bu kadar cazip geliyor?

Kimi app lar ise 30 playerli bir servere kara çalarak player kaçırıp çekmeye çalışıyor..

2 Laflarından biri dot..

Bu kadar düşmeyin bence arkadaşlar biraz karakter ve kapasiteniz olsun..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.