Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

arkadas ne battı mıllete ya bu para vermem. sizene kardesım. daaha once insan mı gormedınızde yenı baslıyanlara para vermem sizin bukadar zorunuza gitti ? begenmıyen gelmesın cok kolay . kımseye siteye gir oyunu ındır denmıyor ki. neyin peşindesiniz anlamadım !
Benim bildiğim kaçakmış host. Kancayla çekmişler bağlantıyı. Ondan o gün bu gündür işim olmaz dotla.
Expert
34.0001
@xlore
pm gönderdim
Report işe yaramış o da editlenmiş :)
sadece laf kalabalığı yapıyor bazı arkadaşlar. boş boş hakaretleriniz kimsenin umurunda değil. yapılan sahtekârlık ortada
Silindi
Members
0
Flagrant C : sadece laf kalabalığı yapıyor bazı arkadaşlar. boş boş hakaretleriniz kimsenin umurunda değil. yapılan sahtekârlık ortada

Asıl senin ailenin yaptığı dansözlükler kimsenin sikinde değil.Oynamayacaksan oynamazsın kardeşim nebula,dot daha birkaç server hep ağlıyorsun tamam oynamayı beceremıyor olabilirsin kimse sana noobsun diye kızmaz yeterki kaşar olma bak işine

** hesap kapatıldı /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-05-15 15:40, 9 yıl önce)
flagrant anca iftira at zaten işin gücün boş iş . kimse senı her gıttgn serverda adam yerıne koymuyor dıye bu kuyruk acın biliyorum. ben sana edit olmadgmı kanıtlarım ama senın karakterın bu pası ıftıra at. utanma olmadıgı ıcın sana normal geliyordur bunlar
vaatuyla istanbull dotçularin kankasi player pofpoflama ekibinden gururla sunar
Silindi
Members
0.5
Douala : vaatuyla istanbull dotçularin kankasi player pofpoflama ekibinden gururla sunar
gavat ar?
120 player oldu bugun oh mis oynayın tns eva arcanum andordia pyramid brleşti player kaç 30u geçtiniz mi :D :yes
Günaydın :) yenimi anladım fake oldugunu..

Klasik dot ve avukatları işte..

Bakalım bu ne kadar sürecek ve sayın yöneticisi geçen seferki gibi nasıl saçma bir sebeple serveri kapatacak..

Böyle abidik gubidik serverlerde ne bulursunuz anlayabilmiş değilim..
Şimdi bu mesajı yazan kişi Resmen Göz göre göre Sahtekarlık yapıyor. Bu tip düzenbaz insanlara gereken çeza verilmeli

Anlaşılması çok basit bir şey şimdi Dot Serverina İp'sine Lookup çekersek su bilgileri görüyoruz.
This address is an IPv4 address.

address : 46.20.13.222

inetnum: 46.20.13.0 - 46.20.13.255
netname: ttnetdc
descr: TTNETDC -Turkiye Telekom Datacenter
country: TR
admin-c: IU668-RIPE
tech-c: IU668-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: RGT-MNT
source: RIPE # Filtered

EEE yani şimdi senin idda ettiğin gibi ttnetdc serverlarina ödeme yapılmadı ise??? Bu server nasıl ttnetdc sunucuları üzerinde barındırılıyor.

Kendi kendine mail atmaya benzemez frangment efendi bu işler herkes senin gibi cahil değil.
Kapak şeç =)
Çok basitçe https://www.iplocation.net/index.php bu siteden ip i arattığınızda çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

46.20.13.222 Turkey Antalya Sanayi Dgn Teknoloji Bilisim Yayincilik Sanayi Ve Limited

nerde ttnetdc ?.
Hahaha ilginçleşmeye başladı ailecek çekirdek aldık takipteyiz. Devam :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.