elmoth a donsene sen ya blue
or : Çok basitçe https://www.iplocation.net/index.php bu siteden ip i arattığınızda çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

46.20.13.222 Turkey Antalya Sanayi Dgn Teknoloji Bilisim Yayincilik Sanayi Ve Limited

nerde ttnetdc ?.
Al Bir sahtekar düzenbaz daha yazmıs adamın verdiği siteden çekip bakalım. Adamların düzenbazlık ruhuna işlemiş.

Geolocation data from IP2Location (Product: DB4)
IP Address Country Region City ISP
46.20.13.222 Turkey - - Ttnetdc -turkiye Telekom Datacenter
Google Map for -, -, TURKEY (New window)

Geolocation data from IP Address Labs (Product: Pro)
IP Address Country Region City ISP
46.20.13.222 Turkey Antalya Sanayi Dgn Teknoloji Bilisim Yayincilik Sanayi Ve Limited

Sunucunun ip rangi ttnetdc nin range'indedir sahtekar arkadasım. Makinanın bulunduğu locasyon Antalya simdi seninde sahtekar düzenbaz ve yalancı biri olduğunu ispat ettik sıradaki gelsin.
or : Çok basitçe https://www.iplocation.net/index.php bu siteden ip i arattığınızda çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

nerde ttnetdc ?.

kendi verdiğin sitede zaten aratınca en başta ttnetdc yazıyo lan ahahaha, burağa da yazık :D:D elmoth tns mithas nero pvp birleşiyolar 35 player oluyo skdjfakljfakdjf dot 1.haftada 150 playera koşuyo :D:D
Lan siz hastamısınız ? birşeymi dedim nerde göremedim dedim YÖNETİCİ ARKADAŞLAR UYUYOMUSUNUZ bu adamlar azımızdan laf çıkıyor demedikleri hakaret yok bunedir ?.

Birader görmedik sorduk nerde ttnetdc ? diyoruz DOT a karşı bi adam dğeilim burak murak bilmem tanımam lan ben. DOT güzel bi sunucudur ayrıca ?.
adamlara ne yazsak HAKARET VAR HAKARET YÖNETİCİ NERDE diyolar vay arkadaş otomatiğe bağlamışlar :D
xhuntu kendince ajancılık oynuyorsun ama daha hangi iddiaya cevap verdiğini bilmiyorsun. benim kanıtladığım şey 1300 TL'lik faturanın yalan olduğu. oraya host ttnetdc yazısını düşürmek için 100 lira verip aylık host alabilirsin. şu kadarcık ufak bir şeye beynin yetmiyor ama kendini gizli bilgilere ulaşabilen ajan sanmışsın

diğer serverlarla kıyas yapan arkadaşlar da neyin peşinde bilmiyorum. ben hiç bir serverın savunuculuğunu yapmıyorum. kimse kimseyi aldatmasın, başka amacım yok
Bir kişi Sahtekarlık yaparak insanları kandırmaya çalısırsa o kişiye, Sahtekar denmez mi?
Bir kişi Göz göre göre yalan söylerse o kişiye yalancı denemez mi?
Bir kişi göz göra göre insanları kandırmak için düzenbazlık yaparsa o kişiye de, Düzenbaz denmez mi?

Denir birader denir, ayrıca da derler. Hakaret filanda olmaz doğru söz olur.
Silindi
Members
0
Flagrant C : xhuntu kendince ajancılık oynuyorsun ama daha hangi iddiaya cevap verdiğini bilmiyorsun. benim kanıtladığım şey 1300 TL'lik faturanın yalan olduğu. oraya host ttnetdc yazısını düşürmek için 100 lira verip aylık host alabilirsin. şu kadarcık ufak bir şeye beynin yetmiyor ama kendini gizli bilgilere ulaşabilen ajan sanmışsın

diğer serverlarla kıyas yapan arkadaşlar da neyin peşinde bilmiyorum. ben hiç bir serverın savunuculuğunu yapmıyorum. kimse kimseyi aldatmasın, başka amacım yok

hiçbi server savunuculuğu yapmıyorum,adalet bekçisiyim,yalanları ortaya çıkarıyorum ühühühühü

ulan gavat her serverda ağlayıp ban yiyip forumlara koşuyosun siktirgit oynama şu oyunu.tamam anladık uo da yer edinemedin ezik hissediyosun bu oynunda kanıtlayamadığını forumlarda kanıtlamak istiyosun ama olmuyor be oğlum şimdi git nero pvpde az action at kendine gel hadi abim
Ultima bizim ülkeye fazla.
Neophyte
26.6001
Kötü söz, sahibine yakışır.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.